Stran: 1 [2] 3 4 ... 7
  Tisk  
Autor Téma: Restaurace  (Přečteno 29244 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
kerray
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #15 kdy: 01. Září, 2008, 13:40:16 »

Zrovna jsem se odtud vrátil. Konečně mám kam chodit na pořádný oběd. Říkal jsem si, že by bylo super, kdyby tam pracovala Jana z Dobrušky, a vida, opravdu tam byla Smiley
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #16 kdy: 01. Září, 2008, 13:55:57 »

A taky maji nabidku prace v kuchyni jako vypomoc.
Tak kdyby mel nekdo zajem, tak ma sanci delat na rozumnem miste.
Zaznamenáno
Nena
Host
0 0
« Odpověď #17 kdy: 23. Říjen, 2008, 14:17:48 »

ahoj, napada vas prosim nekoho, kam jit v nedeli na obed v Praze? Ninestarki a vegfood maji zavreno. Do Lehke hlavy jit nechci. Znate jeste neco jineho? Diky moc.
Zaznamenáno
Nena
Host
0 0
« Odpověď #18 kdy: 23. Říjen, 2008, 14:36:35 »

asi zkusim neco z restauraci uvedenych na http://www.vegetarian.cz/kde_najist/kde_pr.html
Zaznamenáno
Katarina
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #19 kdy: 24. Říjen, 2008, 09:05:42 »

To Nena: Govinda nie je zle riesenie, pokial je Nine zavrena. Mam ju kusok od skoly a ked je malo casu, skocim tam na obed. Musis ale pocitat s tym, ze nemaju prilis siroky vyber, iba aktualne uvarene menu plus niekolko indickych specialit a pomerne dost zakuskov.
Zaznamenáno
ježour
Full Member

405663052
Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #20 kdy: 24. Říjen, 2008, 11:20:35 »

Je to provizorium, ale ještě to jde. Placka se zeleninou, bílá rýže a někdy i zeleninová příloha. Něco jako Vegetka, ale tam je to zas trochu mastné(ne však mastné Very Happy), a podezírám je z glutamátů Huh? Dle mého je nejlepší Albio, a pak se dá celkem najíst v čajovnách a kuskuskeriích.
Nevíte někdo jak vaří v těch ostatních jídelnách? Napiště sem klidně své zkušenosti! Wink
« Poslední změna: 29. Říjen, 2009, 23:54:34 od Jezour » Zaznamenáno
Hajd
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #21 kdy: 25. Říjen, 2008, 18:31:29 »

Celkem dobře se dá najíst v Malém Buddhovi - http://www.malybuddha.cz
Odchylky od makrobio protokolu vynahrazuje skvělá atmosféra podniku v bezprostřední blízkosti pražského hradu : -)
Zejména dobré, pokud někoho chcete někam vzít, najíst se a jde vám i o genia loci.

2Jezour: Prosím tě, kde je přesně Vegetka? Zrovna dneska jsme jí hledali .. neúspěšně, takže jsme skončili u Inda na basmati s kurkumou a zeleninou. Nebylo to nic moc, ale lepší, než salámem do hlavy : -)

Mohl bys prosím upřesnit, ve kterých čajovnách a kuskusériích se dá pořídit něco plusmínus makro a co přesně?

Zaznamenáno
Hajd
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #22 kdy: 25. Říjen, 2008, 18:46:24 »

Ještě, včera jsem byl náhodou v Albiu, kde jsem se dozvěděl, že obnovili kuchyni s možností rozvozu nebo odběru na místě (nikoli tedy restauraci!!).
Prý došlo k návratu k jídelním standardům, které v restauraci fungovaly před dvěma, třemi lety.
Mají nové webovky, kde se dá jídlo objednat. Adresu si ale bohužel nepamatuju.

Ještě jedna věc, trošku mimo téma; každý čtvrtek od 13 do 14 a od 16 do 19 je možné v Obci křesťanů v Praze nakoupit zeleninu v bio kvalitě z biodynamické farmy Fořt.
Adresa je Na Špejcharu 3.
Zaznamenáno
Nena
Host
0 0
« Odpověď #23 kdy: 27. Říjen, 2008, 11:01:31 »

ahoj, diky za napady. nakonec jsem byla ve www.lehkahlava.cz, dala jsem si bulgurove rizoto. Malyho Budhu nekdy zkusim.
Zaznamenáno
ježour
Full Member

405663052
Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #24 kdy: 27. Říjen, 2008, 20:59:12 »

obe sou supr. Takze tu restauraci Albio predelali? A ja proc na svych strankach nemaji jidelnu. Ale objednavka je o.k.

hajd: moc jich neznam, ale dobrá kuskuskerie s veg.menu je napr.Dahab, www.dahab.cz, ale je docela draho. Moc dobre kuskusove salaty jsem mel v Dobre cajovne nebo U dvou salku, http://kamzacajem.wz.cz/praha.html, nebo ta Lehka hlava, ale tusim ze tam vari az odpoledne, jinak si tam muzes dat i studeny talir, napr.humus nebo pesto, ale nic typicky makro sem zatim nepotkal. Chce to nekde zkusit, treba podle tech veg.stranek od Neny. Tam je i ta Vegetka, kde maji menu napr.tofu, ryze, zelenina, blizi se to cinanum, ale je lepsi. A dik za zpravu o biozelenine, jestli se vyplati, juknu.
Zaznamenáno
Nena
Host
0 0
« Odpověď #25 kdy: 29. Říjen, 2008, 13:55:51 »

jedine makro jidlo co znam delaji v www.ninestarkistudio.cz, ale tam maji otevreno jen ut-ct od 12hod do 16hod.
Zaznamenáno
Sunny
Host
0 0
« Odpověď #26 kdy: 04. Listopad, 2008, 16:01:17 »

Restaurace Zdravý život v Brně je opravdu úžasná. Přišla mi do cesty v pravý čas, chodím tam na oběd skoro každý den (mám ji hned za školou  Smiley ) a vždycky si pochutnám... akorát mám pak depku, protože tak dobrá jídla se mi vařit opravdu nedaří.  Roll Eyes No jo, já vím, po měsíci a bez kurzu, co bych chtěla, ale stejně... Zas na druhou stranu je to dobrá inspirace a motivace, že z MB surovin jde vykouzlit něco taaak moc dobrého.  Smiley
Zaznamenáno
Petr Toman
Sr. Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #27 kdy: 05. Listopad, 2008, 10:14:47 »

Sunny - no to rozhodně buď ráda. Málokdo takové štěstí má. Jsou tací, kteří se s tím perou a nemají možnost ochutnat, jak to skutečně může chutnat, což je může demotivovat, než absolvují kurz. Chvíli to trvá, než člověk zjistí, jak vykouzlit chutné jídlo. A také to samozřejmě závisí na regeneraci chuťových pohárku...:-)
Zaznamenáno
Petr Toman
Sr. Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #28 kdy: 05. Listopad, 2008, 10:15:36 »

Sushi v Brně - http://www.momosushi.cz
Zaznamenáno
Sunny
Host
0 0
« Odpověď #29 kdy: 05. Listopad, 2008, 17:01:21 »

Já jsem ráda, a moc! Zezačátku jsem se bála, aby nezkrachovali, ale teď už se nebojím, bývá plno.  Smiley Včera jsem si skoro neměla kam sednout, ale měla jsem z toho vlastně radost, protože to znamená, že už začínají být pěkně zavedení.  Grin
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 ... 7
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení