Stran: [1] 2 3 ... 6
  Tisk  
Autor Téma: Obezita  (Přečteno 22955 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
kalumy
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 26. Květen, 2008, 13:16:48 »

Chtěla bych se optat,zda byste mi někdo doporučil nějakého lékaře-ku celostní medicíny z Brna,který by pomohl v léčbě obezity,přejídání ze stresu,a nadměrné chuti na sladké.Sladké MB moučníčky,a sladké zeleniny nezabí nezabírají Embarrassed rice eat rice eat
Zaznamenáno
majkl
Host
0 0
« Odpověď #1 kdy: 27. Květen, 2008, 17:01:06 »

Kdyby sis chtěla udělat výlet do Prahy, tak bych ti doporučil Strnadelovou/Zerzána.
institut.celostnimedicina.cz
Zaznamenáno
Pavlínka
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #2 kdy: 27. Květen, 2008, 21:17:43 »

Já jsem z Brna a nikdy jsem o nikom z Brna neslyšela, kdo by tohle dělal. Jezdím do Prahy za zníměnou Strnadelovou.
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #3 kdy: 27. Květen, 2008, 21:26:06 »

zajímavé. tady na foru je ta Strnadelová/Zerzán nějak oblíbená. a to k ní jezdíte jako k dietoložce nebo na to EAV? Podle obrázků to vypadá, že používá ještě tu starou verzi EAV, kde se to neměří z jedoho vegetativního bodu, ale z jednotlivejch drah.. Ale to můžou být staré obrázky a já se mýlím.. pokudˇ je někdo z Brna, tak myslím, že je lepší a příjemnější jít do institutu v Brně, na stránkách Joalisu si můžeš v Brně vybrat z několik míst..   Smiley
Zaznamenáno
giorgino
Host
1 0
« Odpověď #4 kdy: 27. Květen, 2008, 22:15:59 »

kalumy,
pises o prejidani ze stresu a nadmerne chuti na sladke. zeptam se te takhle: mas ve strave dostatek oleje? protoze ma-li clovek malo oleje - tucnych vstupu, tak zbytecne prijima mnoho potravy a ma chut na sladke.. pokud ne, tak si proste zvys olej a sul pri priprave zeleniny: pri smazeni, duseni.. kazdy jsme jiny, ale u me idealni mnozstvi oleje je 3/4 lzice asi. pri pul mam chut na sladke, cela lzice uz je moc - mastna plet..
pak dej vedet, jestli ti tahle rada pomohla  Wink

Jirka
Zaznamenáno
kalumy
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #5 kdy: 28. Květen, 2008, 12:22:58 »

Díky za odpověďi,zkusím olej navýšit,dávám ho opravdu minimum.S tím sladkým si to musím asi srovnat v hlavě,a zvyknout si na zdravější alternativy-suš. ovoce,oříšky a.j..
Já byla na litrech medu a cukru od malička,a teď mi to přijde jako drogová závislost.Jsou nějaké MB kurzy v Brně?(O vaření v Lužánkách vím)
Jinak o získané zkušenosti třeba i z ,,výletu" se určitě ráda podělím.
Zatím díky
Kalumy
Zaznamenáno
Milka
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #6 kdy: 29. Květen, 2008, 07:43:35 »

Pred časom v Brne robila začiatočnícke kurzy pani Ruženka Čípová s manželom.  Moc príjemná. Či ale robí aj teraz, neviem.
Zaznamenáno
romanS
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
2 0
« Odpověď #7 kdy: 29. Květen, 2008, 18:51:33 »

Možná, že v Brně nedělá nikdo klasický kurz /5-7 dní/, ale stačí zajít na vaření a ptát se a dovíš se toho dost a dost....
A navíc je tu sposta lidiček, co MB dělají.
To přejídání je otázka psychiky a vůle. Na dvorku má moje paní bytná kůlničku. A ta se dá zamykat. Za malý poplatek se můžem domluvit na jejím pronájmu a za další obnos na stravě a pití 3x denně. Za 14 dní z tebe může být jiný člověk.....
 Wink
Zaznamenáno
romanS
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #8 kdy: 29. Květen, 2008, 18:53:31 »

Samosebou že klíč budu mít já......... Cool
Zaznamenáno
Peta
Sr. Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #9 kdy: 29. Květen, 2008, 19:04:55 »

Romane, co to tady nabizis ? Aby z toho nebyla dalsi afera do tisku, tedka se nam to na te Morave nejak rozmohlo....
Zaznamenáno
Milka
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #10 kdy: 30. Květen, 2008, 08:38:19 »

Roman, daj, prosím ťa, kontakt na varenie v Brne. Chcela by som pre dcéru, ktorá tam študuje a zistila, že dobrá strava jej chýba.  :PMB teóriu ovláda len trochu, ale v kolektíve by sa  o to viac zaujímala.
Zaznamenáno
kalumy
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #11 kdy: 30. Květen, 2008, 12:14:52 »

Romane super nabídka,já čekala od mužských odpověď typu malý dvůr a velký bič.Malé ujasnění,jednalo by se o vyváženou MB stravu,a nebo půjdeš ve šlépějích krajana? chef
Vím o čem mluvíš,jen mi to myšlení nejde den ze dne vyměnit,ale pracuji na tom!!!
Díky za všechny reakce
Kalumy
Zaznamenáno
romanS
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #12 kdy: 01. Červen, 2008, 22:02:27 »

O krajanovi nevím, co vyváděl?

Milko
kontakt nejen pro tebe:
602541647 - paní Dospíšilová

kalumy
Bič nemám. Ale jestli chceš a přivezeš si vlastní..... Roll Eyes
 Very Happy
Zaznamenáno
Lord Kikin
Full Member

97044257
Zobrazit profil WWW Email
0 0
« Odpověď #13 kdy: 02. Červen, 2008, 12:13:30 »

Tak si tak Romane rikam, jestli tu nezacnem nejakej kurz pro ty zacatecniky poradat Tongue Koukam, ze zajem by byl velkej a kdyz mas tu kulnicku neni co resit Grin Grin Grin
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #14 kdy: 02. Červen, 2008, 15:01:50 »

Chlapi jdete do toho  Potlesk
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 6
  Tisk