Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Literatura pro začátečníky  (Přečteno 2329 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
janik
Host
0 0
« kdy: 19. Prosinec, 2006, 22:25:17 »

Ahojky lidičky,
všechny vás zdravím a jsem ráda, že jsem vás našla. Potřebovla bych od vás poradit. Již dva roky se stravuji vegetariánsky, dalo by se říct že i vegansky. Makrobiotika mě zaujala a chtěla bych jí zkusit. prosím, doporučte mi nějakou literaturu, která je vhodná pro začátečníky. Mám pouze po mamce knížku z roku 1990 od pana Josefa Jonáše 100 a 1 makrobiotických jídel......a to je opravdu nedostačující...
díky moc za odpově´d a přeji všem hezké odpoledne
Zaznamenáno
Peta
Host
0 0
« Odpověď #1 kdy: 19. Prosinec, 2006, 22:25:29 »

Janiku, posli mi tvuj mailik a ja ti odepisu. Jsem zacatecnik zhruba od leta, ale hodne me to chytlo, a na techto strankach jsem dostala cenne rady i na jinem diskuznim foru. Jednak si procti zpetne toto forum a zbytek ti poslu. Pisni na PetraBednarova@seznam.cz. Aby se to tu tolik neopakovalo, rada poradim !
Zaznamenáno
Pedro
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #2 kdy: 10. Červenec, 2008, 12:36:35 »

...doporucuji knihu RADOST Z JIDLA nejen makrobiotika ocima lekare a pacienta od Vladimiry Strnadelove a Jana Zerzana
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #3 kdy: 13. Září, 2012, 10:06:58 »

Ahoj,
kdo shání spíše recepty, doporučuji Nedělní MB vaření od paní Lužné nebo pak od paní Chourové MB kucařku, kdo rád studuje tak Makrobiotickou cestu od Kushiho, Průchovou jsem nečetla zatím.
Možná poradí někdo další.
Jarka
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení