Stran: 1 ... 7 8 [9]
  Tisk  
Autor Téma: Filmové tipy  (Přečteno 19360 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Calarien
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #120 kdy: 14. Prosinec, 2011, 10:04:26 »

Hm, tak tahle reakce mě tu překvapuje...kdo jiný už než makrobiotik by se měl zajímat o to nejen co si vkládá do úst, ale i o to co za chemikálie na něj padá z nebe? Huh?
Zkus si Neone ten film zkouknout, rozumět tomu jde dobře, když umíš anglicky, a ta hodina a půl času za to rozhodně stojí. Ty "argumenty", co jsi zkopíroval jsou snadno vyvratitelné, o chemtrails existuje obrovské množství materiálů na internetu, včetně kvalitních zdrojů, i včetně přiznání z kruhů vysoké politiky...není to žádná báchorka. Mohla bych zkopírovat spoustu linků na články, videa s rozhovory s osobnostmi, ale...je lepší vidět ten film, ve finále to zabere méně času.

A Marek, teď nevím jestli si děláš legraci...nikdy ses nepodivoval tomu, co lze na obloze v čr v podstatě denně vidět a co dříve vidět možné nebylo?? nevnímáš tam žádný rozdíl, nic co by upoutalo tvoji pozornost?

sorry za offtopic, ale z tohoto mi zůstává rozum stát... Sad
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #121 kdy: 14. Prosinec, 2011, 11:30:34 »

Ja nevim nic o zdrojich, ktere by jasne rikaly, kdo to organizuje a financuje.
Zaznamenáno
Calarien
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #122 kdy: 14. Prosinec, 2011, 15:24:42 »

Ok, více soukromě..
Zaznamenáno
MarekHappy
Newbie
*

evolution is solution

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #123 kdy: 14. Prosinec, 2011, 18:21:45 »

A Marek, teď nevím jestli si děláš legraci...nikdy ses nepodivoval tomu, co lze na obloze v čr v podstatě denně vidět a co dříve vidět možné nebylo?? nevnímáš tam žádný rozdíl, nic co by upoutalo tvoji pozornost?

Hm, asi (ne asi... určitě; což je důvod proč jsem tu  Wink) jsem ignorant a neznalec, nicméně nepodivoval.
Předem díky za tipy triky, jak rozeznat... co je hříčkou přírody a co utajená lidská akce.
Zaznamenáno

Calarien
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #124 kdy: 14. Prosinec, 2011, 19:33:06 »

Doporučuji tento článeček: http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/992-rozhovor-s-leteckym-inzenyrem-nejen-o-chemtrails.aspx , ale více kdyžtak poštou, nechci tu už spamovat...
Zaznamenáno
Tykev obecná
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #125 kdy: 15. Prosinec, 2011, 14:30:50 »

neon, máš dobrej vkus na filmy. u The Last Trapper, což jsem zkoukl, jsi psal: "Jestli znate podobne filmy (souziti cloveka s prirodou), tak hodte tipy." Při koukání na toho trappera mi to trochu připomínalo film Himalaya. Ne divočinou ale prostým způsobem života, aby člověk přežil, musel získávat místní suroviny a za zpeněžením putovat daleké cesty. Oni tam pěstovali pšenici, ale nestačilo to na uživení, a tak po generace těžili sůl, kterou poté prodávali, a také museli cestovat.

Jinak ten týpek v Trapperovi byl vážně frajer, postavit si roubenku, s ženskou tam žít, v zimě -40°C. Pejskové a tak. Pěkné. Mnohem lepší film než ten o týpkovi, co se vydal na Aljašku a žil kdesi v divočině v autobusu a pak tam umřel.
Zaznamenáno
pozorovatel
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #126 kdy: 15. Prosinec, 2011, 20:00:38 »

Calarien: Co se týče chemtrails, tak podobných konspiračních teorií je plný internet. Nevím, co z toho všeho je pravda a co jen "městské legendy" a fikce. Kloním se k tomu, že část pravdou asi bude. Mě u těhle věcí vždycky zajímá, jestli je můžu nějak změnit, ovlivnit.

Mám známou co věří chemtrails natolik, že skoro nevychází z baráku. Dnes nějaký odborník na internetovou bezpečnost na Radiožurnálu říkal, že třetí světová válka už na netu vlastně probíhá a že změnit někomu identitu a zlikvidovat ho pomocí sociálních sítí není problém. Takže co? Nebudeme vystrkovat nos, aby nás nepopráškovali, nebo přestanem používat internet? Asi ne, že?

Myslím, že můžu částečně ovlivnit to co jím, dýchám, piji, s kým se stýkám a s kým komunikuji. Můžu se snažit být "opatrný" uživatel, ale pokud bych měl brát v úvahu všechna potenciální nebezpečí světa, tak se stanu jen paranoidní ustrašenou hromádkou neštěstí.
Zaznamenáno
Calarien
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #127 kdy: 16. Prosinec, 2011, 11:46:38 »

Jenže ona spousta věcí jde ovlivnit, i těch, u kterých máme pocit, že to je něco příliš velkého, co my jako drobní červíčci změnit nemůžeme...Dnes a denně máme důkazy o tom, že věci se na světě mění nejen k horšímu, ale i k lepšímu (i když ve zprávách se dočteme spíš o tom prvním). Myslím si třeba, že odpor proti GMO potravinám už své ovoce přináší, jako jeden příklad za všechny...Sedět s rukama v klíně taky není řešení. Kdyby bylo více informovanosti a více snahy se postavit něčemu, s čím nesouhlasíme, vypadal by svět o dost jinak... Huh?
Zaznamenáno
Tykev obecná
Full Member

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #128 kdy: 04. Únor, 2012, 23:22:21 »

Doporučuji film Pokojný bojovník (Peaceful Warrior, 2006). Je to tak trochu o hledání podstaty v nás samostných a o žití přítomného okamžiku.

Oficiální text distributora:
Excelentní adaptace stejnojmené autobiografické knihy Dana Millmana. Dan je talentovaný sportovec, sní o olympiádě, má vše – poháry, holky, rychlé motorky, divoké party. Těžký úraz ale vše změní. Díky setkání se zvláštním cizincem Dan pochopí, že se musí ještě mnoho učit, mnohé překonat a spoustu věcí naopak opustit, než se stane pokojným bojovníkem a nalezne svou cestu. Nejde o klasický boj mezi zlými a dobrými, film vypráví o tom, jak se postavit konfliktům uvnitř nás samotných.

Zaznamenáno
Tykev obecná
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #129 kdy: 04. Duben, 2012, 21:16:55 »

Zaznamenáno
Lee.Blue
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #130 kdy: 11. Duben, 2012, 12:41:32 »

Jestli jste ještě neviděli tenhle film, tak to honem napravte :-)

« Poslední změna: 11. Duben, 2012, 12:46:04 od Lee.Blue » Zaznamenáno
Stran: 1 ... 7 8 [9]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení