Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Pukance  (Přečteno 3480 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
El
Host
0 0
« kdy: 11. Červen, 2008, 12:55:25 »

Ahojky,

prosím, víte někdo jak doma vyrobit pukance z obilí- jáhly, pohanka, pšenice...  Huh?

Děkuju Smiley
Zaznamenáno
kukicha
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #1 kdy: 03. Červenec, 2008, 06:46:23 »

ahoj el... nevím, jak to doma připravit, ale napíšu, co jsem vyčetla z Průchové...
totiž že pukancování (podobně jako vysušované chlebíky) jsou extrémě jang a ta úprava není ani tradiční ani moc přirozená pro tělo a v mb je vůbec nepoužíváme. Prý procházejí tělem ve formě chuchvalců a hlavně kradou vodu z těla. Velká zátěž na střeva - já třeba se svými zhuntovanými střevy se na ně nemůžu ani podívat úkosem, abych se nezačala nadýmat a nezpůsobila si urputnou zácpu  Grin

ale možná jestli je nejprv do něčeho namočíš a necháš bobtnat, aby přijaly vodu... pak teprve konzumuješ
pa
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #2 kdy: 03. Červenec, 2008, 10:33:17 »

Já jsem dříve jedla i ty racio chleby. Problém jsem z nich neměla- teda asi měla ale nic jsem necítila.
To, že jsou hodně jang mi tolik nevadí-- protože jsem moc jin(proto taky mám alergii- teda už skoro ne Smiley ).
To je fajn nápad je namočit, aby netahaly vodu z těla Smiley
Já ještě pořád nevim, jak na ně... ani jsem zatim neměla čas zkusit to v troubě..

Já už se pomalu učim ty dobroty, které nejsou zas až tak dobré prot tělo jíst jen výjimečně..na chuť... ale jde to ztěžka.

Děkuju kuki Smiley
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení