Stran: [1] 2 3 ... 29
  Tisk  
Autor Téma: Čištění dutin  (Přečteno 132688 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Chiquita
Full Member
Pohlaví: Ženské

276071646
Zobrazit profil Email
0 0
« kdy: 03. Červen, 2008, 15:55:21 »

Ahoj El nebo Kajo prosim prosim kolikrat po sobe aplikujete ocistnouo kuru chobotu?
kolikrat za sebou?vim ze dvakrat dene ale nevim jestli dycky striknout jen jednou nebo vickrat?a kolik dni?diky mooc
Zaznamenáno
milan
Host
0 0
« Odpověď #1 kdy: 03. Červen, 2008, 16:57:25 »

preslicku do chobotu: 3xza sebou, 2xdenne, pokud budes citit, ze hleny se vyplavuji (klidne 14 dni).
Je to typ eliminace, je mozne, ze muzes mit horecku i vykaslavat hleny s trochou krve.
Pokud se ti udela knedlik v krku, mela bys delat salvejove vyplachy.
« Poslední změna: 03. Červen, 2008, 17:00:15 od milan » Zaznamenáno
Chiquita
Full Member

276071646
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #2 kdy: 03. Červen, 2008, 18:56:14 »

a kolik se tak ma pokazde do jedne dirky strikat?
a moc dekuju
tak uvidim co vsechno z eme poleze Cool
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #3 kdy: 03. Červen, 2008, 22:58:58 »

ahojky,

do každé 2,5 ml. Milan nám řekl 8x za sebou. Tak to tak děláme. A krásně to funguje. Celou noc jsem měla zvýšenou teplotu.. takže to maká Smiley
 A čiki, vydrž- občas je to dost nepříjemné... ale stojí to za to- neuvěříš kolik tam toho je Smiley
Zaznamenáno
milan
Host
0 0
« Odpověď #4 kdy: 04. Červen, 2008, 08:27:35 »

je lepsi vicekrat denne, nez nekolikrat za sebou. staci 3x za sebou. je potreba, aby znovu vytvoril hlen...
Zaznamenáno
Renka
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #5 kdy: 04. Červen, 2008, 09:29:39 »

Milane, prosím Tě mohl by jsi trochu přesněji popsat ten očistný proces nosíku. Jestli jsem správně pochopila je to na odhlenění ( asi dutin ) , ale radši bych o tom věděla víc. Jak se má správně připravit ta přeslička, a to se kape nebo stříká jakýmsi rozstřikovačem ?
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #6 kdy: 04. Červen, 2008, 10:17:57 »

Ahojky,

přeslička 3díly + anýz 1 díl do 250-300ml vody (množství vody podle citlivosti nosánku), nechat 30 min louhovat.
Lehnout si tak, aby hlava vysela dolů. Do každé dírky dát stříkačkou 2,5 ml a nechat 3 min působit. Pak vyfrkat a hlavně nic nepolykat.Nejlepší je podržet nos a utíkat k umyvadlu, jinak se spotřebují kilometru toal.pap nebo spousta kapesníků. Opakuje se to 3x(já to mám předepsáno 8x) za sebou.Dělá se to ráno a odpoledne (já to musela jednou udělat i v noci, protože se mi ten nos úplně ucpal) A milan píše že je to lepší dělat víckrát během dne .
Zaznamenáno
Chiquita
Full Member

276071646
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #7 kdy: 04. Červen, 2008, 14:17:35 »

Diky diky tak ja na tam teda budu makat jsem zvedava...jo jeste a ta ocistna kuras teplou vodou?to je jak jen rano na lacno nebo i behem dne?
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #8 kdy: 04. Červen, 2008, 14:25:08 »

To je ráno, nejí se snídaně. Vypije se 250ml teplé vody (když se přidá trocha citronu, tak je to očista jater, když čistá, tak je to očista střev). Já tý vody piju víc, i během dopoledne...
Tak držím pěsti Smiley
Zaznamenáno
Chiquita
Full Member

276071646
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #9 kdy: 04. Červen, 2008, 14:38:42 »

diky Smiley
fakt jsem zvedava Grin
Zaznamenáno
snowdrop
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #10 kdy: 04. Červen, 2008, 17:03:37 »

Ty jo, ta očista nosu zní dobře a myslím, že by mi prospěla, jen nevím jestli by to vydržela moje hlava a krční páteř. nějak se na to necítím, myslíte, že by to šlo i ve formě inhalování. Asi by to nemělo tak silný účinek, ale nějaký účinek by to mít mělo, ne?
 Jsem už delší dobu zvyklá ráno vypít teplou vodu někdy s citronem někdy bez a je to opravdu dobrý start do nového dne.  Po dle ajurvédy je dobré popíjet teplou vodu i během dne, ale v návodu se kterým jsem se setkala by ta voda měla být dokonce převařená, ale už přesně nevím proč.  Roll Eyes
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #11 kdy: 04. Červen, 2008, 17:34:54 »

Inhalovat asi ne-inhalací to jde do plic, ale ta voda se má dostat do dutin... ale nemusela bys ležet s hlavou visící dolů- já to zkoušela i tak, že jsem si lehla na záda a opřela se o lokty a zaklonila jsem hlavu- nebylo to sice tolik, ale taky to šlo... to by měla vydržet i nemocná krční páteř. Přece jen v té poloze je člověk 3 minutky a když ho něco bolí, tak chvilku počká než bude znova proplachovat... určitě doporučuju to zkusit Smiley
Zaznamenáno
Paní Dýně
Sr. Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #12 kdy: 08. Červen, 2008, 14:50:25 »

Tak mám přesličku a zítra to vyzkouším. Jen jsem myslela, že se ty bylinky spaří, ale teď jsem to znovu četla a píšete jen dát do vody a vylouhovat. Zanmená to že za studena? A jaké asi tak množství té směsi přesličky a anýzu na 1/4l vody? Lžíci?
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #13 kdy: 08. Červen, 2008, 15:15:29 »

Já to dávám asi tak do 60stupňové vody. Dělám toho půl litru a dávám tam 3g přesličky a 1g anýzu ( gram anýzu je necelá kávová lžička, ale lepší je to zvážit). Nálev se nemusí ihned spotřebovat, takže ho mám pro dva klíďo na dva dny...a určitě by ještě vydržel. My proplachujemnecelý týden a je to hodně znát, první dva dny to bylo hodně intenzivní- to jsem měla celou noc teplotu(38)... pak ze mě odešly fakt ošklivý hleny a už to bylo mnohem lepší. Smiley
Zaznamenáno
Paní Dýně
Sr. Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #14 kdy: 09. Červen, 2008, 10:45:13 »

Právě jsem si třikrát s malými přestávkami udělala ten výplach dutin. Je to fakt síla - hlavně je pro mě dost těžké vydržet to pálení v celé hlavě ten tlak při vstřikování tekutiny do nosu. Myslela jsem, že mi tu roztrhá hlavu. Taky jste to měli? Při prvním pokusu jsem nic moc nevysmrkala, ale podruhé a potřetí jsem měla pocit, že mi to jde z celé hlavy. Ale stále jen něco jako vodová 'alergická' rýma.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 29
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení