Stran: 1 [2] 3 4 ... 29
  Tisk  
Autor Téma: Čištění dutin  (Přečteno 132689 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Paní Dýně
Sr. Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #15 kdy: 09. Červen, 2008, 10:48:16 »

Jo a celkově je mi teď dost mizerně a trochu mě pobolívá hlava. Asi jako po dni těžké práce bez přestávky...
Zaznamenáno
milan
Host
1 0
« Odpověď #16 kdy: 09. Červen, 2008, 12:50:32 »

ahoj role, chce to vydrzet. pokud se ti zda vyluh moc koncentrovany, tak si uvar slabsi (vice vody napr. misto 250ml, dej 300 ml). Na druhe strane je ale lepsi koncentrovanejci, tak najdi kompromis. Nejsi sama, ze po aplikaci preslicky ses KO. Delej ji rano a pak odpoledne, na noc to nedelej. Drzim palecky. Milan
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #17 kdy: 09. Červen, 2008, 13:06:17 »

Ahoj,

jojo, to je přesně ono. První den mi taky tekla jsem vodová rýma, pak semi ale zacpal nos..dostala jsem tu teplotu a pak šly ty hleny...ale můžeš to mít jinak..
Ale ta bolest je fakt velká, mě bolí celá hlava i vzadu na temeni a k tomu velkej tlak do očí a do čela...když to pak provedu znova, tak už to nebolí.
Jo a zjistila jsem, že je to dobrý udělat brzo ráno a pak tak v jednu nebo ve dvě- když to dělám později, tak už mám jen tou vodou ucpaný nos.

Ještě mám pro tebe jeden typ- jestli ti často slzí oči, nebo pálí a bývaj oteklé, tak zahřej trochu sezamového oleje, přeceď přes gázu a nech ho zchladit na pokojovou teplotu. a na noc si kápni do očí.Sice to omastí celý obličej, ale když se ráno vzbudím,tak mám oči ok.  ( ten recept napsal kushi).
Zaznamenáno
Paní Dýně
Sr. Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #18 kdy: 09. Červen, 2008, 14:59:18 »

Díky za podporu. Teď malá spí, tak jdu na odpolední sezení s přesličkou  Wink
Zaznamenáno
Cpt_Morgan
Full Member
Pohlaví: Mužské

419315231
Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #19 kdy: 09. Červen, 2008, 16:49:57 »

Mám problém se žlučníkem,měl jsem jít na operaci,ale kolega mě přesvědčil,at zkusím MB,tak jsem od ledna začal a
v březnu jsem dělal jarní očistu jater a žlučníku(olej+citronová šťáva) a po proceduře jsem se fakt mraky kamínků zbavil. Tak jsem myslel,že mám vyhráno a ted jsem byl u tatínka na chalupě,žel bez vlastních zásob a tatínek uvařil takové  brambory po slovensku,pořádně omaštěné s mraky kořením a já nevím s čím vším a v noci mě opět chytil žlučníkový záchvat.Sice oproti těm minulým  ne tak strašný,ale přece. Ono se doporučuje tu očistu dělat opakovaně,jenže já ji udělal jenom jednou a ted bych potřeboval poradit,jestli je možné si ji zopakovat i ted v létě,nebo jestli mám počkat zase až do jara. Děkuji Embarrassed    Všude se píše,že se má dělat na jaře.
Zaznamenáno
Paní Dýně
Sr. Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #20 kdy: 09. Červen, 2008, 22:33:43 »

Odpoledne to už bylo o něco příjemnější, i když se slovem příjemný se to tedy vůbec nedá spojovat. Jen si lámu hlavu nad tím, jestli když mě to tak dává zabrat (pálení, tlak v hlavě atd) je to opravdu ono. Teď večer mám pocit, že mám dutiny lehce zalehlé, zož jsem na začátku zdaleka tolik neměla  Undecided
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #21 kdy: 10. Červen, 2008, 08:52:13 »

Ahoj, ten hlen se v dutinách musí nejdřív trochu rozpustit, proto ten zalehlý pocit.Já to měla taky.Já jsem si to předtím neuměla představit, jak a kde ten hlen tam může být, ale teď už jsem to viděla na vlastní oči. Ono je to ztuhlé a skoro se to nedá vysmrkat...proto necítíme že tam něco je.  Já jsem zkoušela dělat i slabší nálev , ale pálilo to taky. Tak si to vysvětluju tak, že tam je fakt bordel a nálev se snaží zatéct co nejdál a tak to tlačí. Taky jsem si všimla, že ten nálev působí podobně jako když se dá do ucha peroxid vodíku- on vybublává ven ten bordel. Tak podobně to je i v nose.
 Tak já jdu na to Smiley
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #22 kdy: 10. Červen, 2008, 09:58:20 »

Cpt_Morgan : určitě tu očistu udělej znova, ona se má dělat sice na jaře, protože se tělo snaží se pořádně vyčistit samo a tak to jde líp. Ale teď to určitě půjde taky. zjišťovali ti z čeho-z jaký látky ( jsou různý druhy látek, ze který ten šutřík může být a přesně to bys neměl moc jíst) ?
Zaznamenáno
Petr Toman
Sr. Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #23 kdy: 10. Červen, 2008, 11:44:11 »

Ahoj, ten hlen se v dutinách musí nejdřív trochu rozpustit, proto ten zalehlý pocit.Já to měla taky.Já jsem si to předtím neuměla představit, jak a kde ten hlen tam může být, ale teď už jsem to viděla na vlastní oči. Ono je to ztuhlé a skoro se to nedá vysmrkat...proto necítíme že tam něco je.  Já jsem zkoušela dělat i slabší nálev , ale pálilo to taky. Tak si to vysvětluju tak, že tam je fakt bordel a nálev se snaží zatéct co nejdál a tak to tlačí. Taky jsem si všimla, že ten nálev působí podobně jako když se dá do ucha peroxid vodíku- on vybublává ven ten bordel. Tak podobně to je i v nose.
 Tak já jdu na to Smiley

Ahoj, a takže ten výluh se skutečně dělá z vody zchladlé, nikoli vroucí? Kdyby to Role nepodotkla, asi bych to, jako starý čajomil, narval do horké vody.... Smiley Ikdyž japonské Gyokuro se také luhuje kolem šedesátky.... Very Happy
Zaznamenáno
Nena
Host
0 0
« Odpověď #24 kdy: 10. Červen, 2008, 12:07:06 »

ahoj, podivam se doma, co jsem si zapsala od p. Dvoraka ja - zda luhovat v horke ci studene...

to vylucovani hlenu zni dost priserne... sama to potrebuji udelat, s dutinama mam letity problem, delali mi kdysi davno i punkce... ale uplne jste me postrasili... to aby si na to clovek vzal dovolenou... no mozna bude stacit vikend.

diky za sdileni info.
Zaznamenáno
El
Host
1 0
« Odpověď #25 kdy: 10. Červen, 2008, 14:46:38 »

Výluh je z vody převařené a zchladlé na cca 60 stupňů. vařící vodou se to všechno zničí a ve studené by to muselo být několik dní.

Já mám na čajíky názor, že se všechny zalévaj cca 60 stupňovou vodou.

nena: neměj strach Smiley možná budeš mít chvilku teplotu a ucpanej nos, ale po pár dnech to bude oukej.

Ještě mám k tomu jednu radu. Když Vám ty nudlíny přestanou po několika dnech téct ve velkém, tak hlavně nepřestávejte. To že to teče míň neznamená, že už tam nic neni. Ale přeslička musí rozpouštět hlen který je starý a je hluboko.

Kuki- ty hleny se postupně usazujou nejdřív v dutinách a postupujou níž a níž. Takže je super, že jsi očistila dutiny a ještě musíš čistit pořádně ten zbytek-hlavně ty střeva (a na to je fajn nejíst snídani a dát si hrnek teplý viodičky a papčit až oběd)Já to dělám taky a dělá mi to fakt dobře.... A kuki kolikrát za sebou děláš  ten výplach a jak často ?
Zaznamenáno
Paní Dýně
Sr. Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #26 kdy: 10. Červen, 2008, 21:36:20 »

No, nevím nevím - nestihla jsem to tu po vás vše do detailu přečíst. Ale Milan mě interní poštou poslal detailní návod na přípravu toho výluhu a uváděl zalít vařící vodou. Tak to tak dělám.
Zaznamenáno
Petrrra
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #27 kdy: 11. Červen, 2008, 09:46:38 »

Ahojky, taky řádně proplachuju, jestli ti dělá problémy zakloněná hlava, popř. vtékání do krku, je možná aplikace s hlavou spuštěnou v předklonu, popř. sednout na kolena, temeno na zem, to funguje dobře Cool..jen doufám, že se tím nebrání nějakejm en. tokům:-)
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #28 kdy: 11. Červen, 2008, 11:47:50 »

v Orlických horách nám pan Dvořák říkal, že to nemá být vroucí voda. Jsou to byliny a ty se vařící vodou zničí.
Je to stejné s přípravou ostatních bylinných nálevů, případně čajů... ( sice když si koupím bylinky v obchodě, tak tam bude napsáno zalít vařící vodou, ale když se zeptám kohokoliv kdo s bylinami pracuje, tak mu z toho vstávaj vlasy na hlavě. Zkrátka v tom nejsou žádné cenné látky...takže takový nálev je zbytečný...)
Zaznamenáno
Paní Dýně
Sr. Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #29 kdy: 11. Červen, 2008, 16:44:06 »

Tak beru zpět - je tam uvedeno zalít horkou vodou  Embarrassed
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 ... 29
  Tisk  

Skočit na: