Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 29
  Tisk  
Autor Téma: Čištění dutin  (Přečteno 133845 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
El
Host
0 0
« Odpověď #30 kdy: 11. Červen, 2008, 21:02:17 »

Tak hlavně, že jsme se dobrali výsledku Smiley
Zaznamenáno
Paní Dýně
Sr. Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #31 kdy: 12. Červen, 2008, 09:54:16 »

Naposledy jsem výplachy dělala včera ráno a budu na to zas mít čas až zítra ráno. Co s tím udělá dvoudenní pauza? To bude zas jak od začátku, co? Jinak jsem moc spokojená s tím bezrýmovým pocitem jaký mám mezi výplachy. Ale vždy pak asi po půl dni ta rýma zas trochu přijde. Mám tedy dělat výplachy dokud se rýma bude znovu dělat? Aby to nebylo do konce života... Jak dlouho už to děláš El? A pociťuješ nějakou zásadní změnu?
Zaznamenáno
Petr Toman
Sr. Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #32 kdy: 16. Červen, 2008, 23:08:24 »

Tak jsem se dnes vrhnul do proplachu dutin a musím říci, že to je teda šleha do palice.. Grin Ale dá se to vydržet - to pálení je snesitelné, spíš mi dělá potíže dýchat a potlačit polykání. Aplikujete si to do nosu sami nebo na to máte asistenty? Mně to odborně stříkla přítelkyně - zdravotní sestra... Grin Ale zítra na to budu sám, tak nevím, aby to nebylo spíš sebetrýznění... Roll Eyes
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #33 kdy: 16. Červen, 2008, 23:18:03 »

My si to aplikujem každý sám Smiley (sice jsem taky zdravotní sestra,ale všechno dělat nemusim Smiley )já bych to asi od druhého nesnesla, hlavně někdy to dost bolí a musim to dělat pomalu, jindy je to pohoda a můžu to tam pěkně šoupnout, takže je to pro mě pohodlnější...
Myslim, že to zvládneš Smiley
Zaznamenáno
Petr Toman
Sr. Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #34 kdy: 17. Červen, 2008, 12:57:47 »

Tak jsem to dnes sám sobě aplikoval a teda byl to sebeteror Grin Grin Hlavu jsem měl v jednom ohni, ale aby to neodradilo ostatní, dá se to vydržet! Je to jako když si frknete vody v bazénu, stále cítíte chlor....mám taky takový pocit... Grin Možná by nebylo špatné přepsat toto téma čistění dutin do samostatného nového tématu. Bude to jistě řadu lidí zajímat. Myslím, že tato potřeba asi nastane u každého. Já od listopadu začal mluvit, jako když jsem pernamentně nastydlý, baštil jsem hodně daikonu a pil lotosový čaj a i jej baštil, pak to lehce ustoupilo, ale začal jsem mít problém s ucpaným nosem....takže je potřeba tomu pomoci.
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #35 kdy: 17. Červen, 2008, 13:47:21 »

To máš pravdu, myslím že s tim má problém každý. Akorát se to každému projevuje jinak a někomu téměř vůbec.
S tím tématem je to fajn nápad...
Zaznamenáno
kalumy
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #36 kdy: 19. Červen, 2008, 13:27:17 »

Cpt. Morgane,
Nevím,jak je to správně,ale mně tuto kůru nasadila lékařka celostní medicíny minulý týden.Prosím,jaký olej používáš-já mám používat prý olivový,ale ja bych raději jiný.Jak dlouho jsi to praktikoval poprvé?
Dík Kalumy Roll Eyes
Zaznamenáno
Cpt_Morgan
Full Member

419315231
Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #37 kdy: 19. Červen, 2008, 13:35:09 »

Olivový,dle doporučení od více zdrojů,mohu Ti poslat návod,podle kterého jsem to dělal já.
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #38 kdy: 19. Červen, 2008, 13:40:27 »

Ahojky,

o jaké kůře je řeč?
Zaznamenáno
Cpt_Morgan
Full Member

419315231
Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #39 kdy: 19. Červen, 2008, 13:44:25 »

No ono se nám to do toho čištění dutin trochu zamotalo,protože v době mého příspěvku tato diskuze byla ještě v "prosím o radu" O tu očistu jater jde
Zaznamenáno
xylda
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #40 kdy: 20. Červen, 2008, 08:39:29 »

Ahoj, chci se zeptat, zda se přesličko-anýzový výplach dá použít i dětí. Můj 5,5letý syn by to potřeboval, neb se mu rýma vráží do uší. Děkuji
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #41 kdy: 20. Červen, 2008, 11:40:21 »

Já bych udělala slabší nálev a asi bych mu tam toho dávala míň (do jedné dírky tak 1,5-2ml)

já bych si to teda jako 5ti letá udělat nenechala  Eek a navíc vím jak je to s dětmi(z nemocnice) Ale co já vim viď Smiley asi máš statečného syna... Cool

lasička: nevím jak se na to kouká mb,ale křen funguje skvěle, citron taky skvěle čistí... a jestli ti to pomohlo, tak je to super, že jsi nemusela jít na punkci a jíst antiboule  Wink
Zaznamenáno
kalumy
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #42 kdy: 20. Červen, 2008, 12:28:25 »

Cpt. Morgane,
to by bylo skvělé.Buď to uveřejni na infu nebo napiš na kalumy@seznam.cz
Díky Grin
Zaznamenáno
kukicha
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #43 kdy: 21. Červen, 2008, 11:45:25 »

ahoj.
el, pokud to jde a je na to klid, tak vždy 3 výplachy po min 3 minutách, někdy to tam nechám déle, a to vše 2x až 3x denně. Ale pokaždé mi to samozřejmě nevyjde, jsou vyjímky.
Pokračuji, ale stále nic neodtéká :-( a přitom pochybuji, že bych byla s očistou u konce, při tom jak se cítím...

pořád mě nejvíc trápí pleť a střeva, jsem z toho vážně zoufalá... stravuji se teď opravdu čisťounce, dle rad pana Dvořáka, také si dělám každé ráno klystýr čajem bancha s trochou umeocta, ale pleť je čímdál horší a střeva mám stále děsně nafouklá, takže klystýr je ráno vysvobozením, mám pocit, jakoby se střeva rozpínala a chtěla z bříška úplně vylézt... zkoušela jsem chodit do sauny, jestli by se ty hleny třeba lépe neuvolnily a nevyčistila se pleť... denně cvičím, chodím hodně do přírody, piju telplou vodičku... jím až v deset dopoledne, naposledy v pět hodin, děsně se držím, všechno marné... je to na bačkoru  Cry

máte pro mě někdo radu, jak správně čistit střeva klystýrem??? nevím jestli nedělám třeba něco špatně...

díky moc pa
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #44 kdy: 22. Červen, 2008, 16:24:07 »

Já myslím, že je třeba vydržet. Já jsem před dvěma dny začala se zázvorovými obklady kvůli průduškám. A teď jak se to z těch průdušek čistí (a nejen z nich, ale i z dutin a střev-díky teplé vodičce), tak to bývá chvílemi ještě horší než to bylo když jsem jedla nemakro a dával do sebe všechyn ty mršky, co mi ubližovali. Takže myslím, že je teď normální, když se ti pleť zatím nelepší a střeva taky ne- protože přes ně se teď všechny ty odpady čistí.

klystýr by se měl dělat s půl litrem tekutiny a měla bys na to mít nádobku s hadičkou (na konci rourku do zadečku),nádobka s tekutinou by měla být alesopoň metr nad zadečkem- aby to teklo s větším tlakem. Dneska se v nemocnicích dělá jen s 50ml vody ve velké stříkačce- ale ještě nikomu kom jsem takhle klyzma dělala nepomohlo.No a pak to co nejdýl vydržet...skoro to nejde,ale pokusit se. A je to...

Věř tomu, že to marný neni Smiley akorát v tom těle máme spoustu bordelu, který jde ven...

el
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 29
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení