Stran: 1 ... 27 28 [29]
  Tisk  
Autor Téma: Čištění dutin  (Přečteno 129138 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
El
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #420 kdy: 06. Srpen, 2014, 20:27:45 »

Záleží, jak moc blbě ti je Wink
Zaznamenáno
Janasa
Newbie
*
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #421 kdy: 02. Březen, 2015, 20:59:53 »

Ahoj, tak co...už frčíte s očistou? Já dnes začala a je to síla Smiley. Doufám, že se opět přidáte ;-)
Zaznamenáno

Janasa
přeslička
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #422 kdy: 01. Červenec, 2015, 21:20:37 »

Dobrý večer,také jsem začala čistit,50 dní dost intensivně,několikrát denně,ráda bych to dokončila,protože jsem doma a mám na to čas.Nevím si rady večer s ucpaným nosem,nemůžu dýchat.Vyzkoušela jsem všechno možné,obklady,vyzkoušela všechny rady,ale nic nepomohlo.Pan Šíma říkal,že mám poškozenou dutinu,stále vyplachovat,až to povolí ,že se mi uleví.Hodně moc bych to chtěla,ale jak mám dýchat a spát?Může mi prosím někdo poradit?-Jsem v koncích.-Přeslička.
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #423 kdy: 06. Červenec, 2015, 21:02:55 »

Ahoj Přesličko,
Píšeš, že jsi vyzkoušela na dutiny všechno. Co si pod tím mám představit? Zkoušela jsi dutiny propláchnout čajem bancha nebo mírně slanou vodou, nebo solné obklady přiložit na dutiny?
Jarka

Zaznamenáno
přeslička
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #424 kdy: 07. Červenec, 2015, 07:36:39 »

Myslela jsem všechno,co jsem vyčetla z knihy pana Šímy.Řekl,že mám jednu dutinu poškozenou,tak at si lehám na levou stranu,že mi to steče do levé dutiny a pak to vysmrkám,ale stále je to ucpané.Je mi 63 let,prvně jsem čištění absolvovala v roce 2003,kdy hodnotil moje čištění na 2-.Nyní jsem v důchodu,mám na to čas,ale  nejde mi to dokončit,kvůli dýchání.-Děkuju za každou radu.Přeslička.s
Zaznamenáno
El
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #425 kdy: 15. Červenec, 2015, 16:25:00 »

Preslicko, myslim, ze jedine co ted jde je bud vydrzet nebo to prerusit :-( Pomahaji vlazne obklady, zkusila bych treba i infracervene teple svetlo, taky pohyb pomaha.
Zaznamenáno
přeslička
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #426 kdy: 16. Červenec, 2015, 15:37:42 »

Tak moc děkuju,každá rada je dobrá.Zajímalo by mně,jestli to tak má každý,jak to pak v běžném životě zvládá.-Pan Šíma píše ve své knize,že nespal půl roku-to si nedovedu představit.to je pak člověk na nějakou dobu vyřazený z provozu.Hezké dny.Lída.
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #427 kdy: 16. Červenec, 2015, 16:48:49 »

Ahoj Přesličko,
Jak se knížka od pana Šímy jmenuje? Zkusím si ji nějak opatřit a kouknu do ní.
Jarka

Zaznamenáno
přeslička
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #428 kdy: 16. Červenec, 2015, 22:51:36 »

Kniha se jmenuje Za tajemstvím zdraví s úsměvem a láskou,od Pavla Šímy.Když si o ní napíšeš,pošle Ti ji poštou.V obchodě jsem ji nikde neviděla.Druhá kniha,kterou napsal se jmenuje Příroda se vrací a odpouští.Celé mě to velmi zaujalo a intuitivně cítím,že je to dobré.-Docela dost o zdraví dbám,ale pořád se člověk učí.-Myslela jsem,že o knihách víte,hodně se tu o nich píše.Lída
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #429 kdy: 17. Červenec, 2015, 11:13:30 »

Ahoj Přesličko,
Já o knihách vím, co tady na foru proběhne, ale protože nevidím, musím si je shánět v digitální podobě a pak mi je hlasový výstup od počítače předčítá. Kdybych si je kupovala, tak bych je jen skenovala, opravila a pak někomu dala, protože k ničemu mi nejsou, bohužel.
Mám na internetu i svůj deníček, jmenuji se Jarka Dvořáková, deník je nadepsán mým jménem.
Nějakou eliminaci jsem tam taky popsala.
Při čištění dutin bych nejedla zahleňující potraviny hlavně ne mléčné výrobky a minimum mouky.
Jarka

Zaznamenáno
přeslička
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #430 kdy: 18. Červenec, 2015, 13:59:45 »

Děkuju za vzkaz,ale stravu mám tak nějak vychytanou.Zdědila jsem slabší zazívání,tak jsem se hodně o to zajímala.-Nyní mně zajímá to přírodní čištění dutin a protože je v diskuzi plno zajímavostí,chtěla jsem vyzjistit,zda má někdo zkušenost s tím,co jsem psala výše.Skutečně mi jde jen o to,jak spát,když nejde dýchat,jinak mi prostřiky problém nedělají.Lída.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 27 28 [29]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení