Anketa
Otázka: kdo všechno nám otravuje život?
****** - 0 (0%)
xxxxxx - 1 (100%)
Celkem hlasů: 1

Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Odstraňování endoparazitů  (Přečteno 3193 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
seishi
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« kdy: 05. Červenec, 2008, 17:13:59 »

Nazdar všichni makrolidičkové Very Happy,
nedávno jsem narazil na jednu zajímavou věc...,že skoro všichni lidi
si nosí ve svých útrobách různé potvůrky od virů až po několik metrů dlouhé
tasemnice a spol Cool
O diagnostice v Kushiho knihách jsou spíš kusé nebo nedostačující informace.
Dost nepřesný a často komický je způsob přístrojů EAV či EAM, s kterými pracuje
Dr. Jonáš.
Sám jsem si z recese na jedno takové vyšetření zašel a "žasl jsem",co v sobě nosím.
Dokonce mi zjistili tropické parazity.....jen s tím detailem, že jsem v Indii či Africe nikdy nebyl kaktus
.....ale teď vážně...paraziti jsou všeobecně dost podceňovaní.Myslím si, že každý, kdo chce mít jakoustakous
jistotu o své "čistotě", by měl absolvovat aspoň týdenní půst a často si zopáknouk sankhpraksálanu z jógy...
Zaznamenáno
PetraSlunce
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #1 kdy: 08. Únor, 2013, 11:32:27 »

Dávné téma. Ale důležité. Přítomnost parazitů v těle jak poslední dobou stále více a více zjišťuji je velmi zásadní. Doporučuji si najít články ing. Hany Bláhové, přední české parazitoložky, existuje i záznam přednášky z konference o mms. Napsala knihu Deník poradce. S parazity to není sranda. Stojí za mnohými trablemi.
Zaznamenáno
agarek
Host
2 0
« Odpověď #2 kdy: 08. Únor, 2013, 19:56:20 »

Ono je otázka, jak to řešit jinak než jídlem, půstem, hladověním, polopůstem, střídmostí, přísnější mb atp., protože já v podstatě jiným metodám nedůvěřuji. Nestačím divit, jak mě zanese to, když si dám jednou za čas něco s moukou nebo jak se cítím zanešený, když si dlouho nedám nějaký půst nebo když jím více než bych asi musel atp.

V podstatě si myslím, že běžná labužnická mb by pro mě osobně byla asi málo, ledaže bych makal 12 hodin denně někde veňku fyzicky, tak bych to ze sebe možná dostal takhle i když i tak si myslím, že by to chtělo nějaké půstové očistné kůry a střídmost.

Vždy to vnímám tak, že zanést se je poměrně jednoduché tím co do sebe dám a v jakém množství, pročistit to je už o něco těžší. A to kde je terén tam se přemnožování všelijakých nevhodných parazitů, mikrobů daří, to  si myslím, že také platí. Stačí když přidám olej a zkusím něco s moukou a už cítím na tělě například svědění, překyselení atp.

A přístrojové technice nedůvěřuji.
« Poslední změna: 08. Únor, 2013, 20:03:21 od agarek » Zaznamenáno
merti
Newbie
*

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #3 kdy: 04. Červenec, 2013, 22:57:52 »

Taky mám za to, že za spoustou "nepochopitelných" a "nevyléčitených" problémů jsou paraziti.

A osobně bych sázela na delší půst jakožto řešení i prevenci.

Ale prý je na to dobrý i ricinový olej smíchaný s koňakem  Cool
Zaznamenáno
Petronila
Newbie
*

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #4 kdy: 09. Červenec, 2013, 09:23:41 »

Ricinový olej s koňakem prý, pokud vím, rozjede střevní činnost tak důkladně, že se používá jako spouštěč pozdějšího nebo pomalejšího porodu. Ale to jen, že se mě takové téma aktuálně týká Very Happy (a doufám, že na ten utrejch nedojde).
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení