Stran: 1 [2] 3 4
  Tisk  
Autor Téma: Časopisy Regenerace a Meduňka  (Přečteno 13243 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Elvis
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #15 kdy: 28. Červenec, 2008, 19:44:59 »

Milane, to byl boj!
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #16 kdy: 28. Červenec, 2008, 20:56:26 »

trochu jsem to přepálil minule!
totiž knihu Honzy Jíchy jsem četl dávno, a když jsem se zamyslel, tak dokonce některé výrazy  používám, aniž bych si to uvědomoval. v té době jsem taky neměl rád Red Dwarfa a nyní mi tento humor přilehl k srdci, stejně asi i ten Honzův smysl pro humor, když se zamyslím, a rád si dočtu jeho knihu a nějaké to zrnění..

nechtěl jsem taky dělat špatnou reklamu..

Zaznamenáno
Elvis
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #17 kdy: 29. Červenec, 2008, 09:05:58 »

Prosímtě uklidni se.. Nestalo se nic vážnýho. Nevím proč bych to nemohla říct. Prostě to tak vidím a tak jsem to napsala. Jestli to tobě vadí tak sorry, ale koukat se na to nemusíš, nikdo tě nenutil reagovat. Já jsem se do tebe nepouštěla, jen jsem se bránila. Dovol abych ti připomněla, že ten kdo se do mě pustil jsi byl ty.
Vůbec se ke mě už nevyjadřuj. Asi jíš každý den mísu moudrosti světa. A tvůj názor je jistě ten jediný nejlepší. A protože se můj liší, a popsala jsem proč a kvůli čemu, tak jsem prostě špatná, příliš mladá a takové ty další hlouposti.
Názor je názor a jestli je negativní, no tak je negativní. Nebudu sem psát jen jak je to super všecko a vybírat si jen to co se mi líbí a chválit to.. můžu sem napsat i to, co se mi nelíbí. Proč bych nemohla?  A jestli něco bylo nebo nebylo cítit z mého komentáře - každý si vyloží co chce a jak to chápe osobně.
Opět si omlouvej všechno věkem. A hoď mě do jednoho pytle. Výborně. Potlesk. Jsi hvězda :-D

Chuť šlehnout? Plivat? Co to meleš?
Zaznamenáno
Nena
Host
0 0
« Odpověď #18 kdy: 29. Červenec, 2008, 14:43:55 »

tady muzete ovlivnovat, co chcete cist v Zrneni

http://www.zrneni.cz/anketa.aspx
Zaznamenáno
Nena
Host
0 0
« Odpověď #19 kdy: 31. Červenec, 2008, 13:51:46 »

ahoj, jen pro informaci, pry je v srpnove Meduňce zajímavý článek od Průchové na několik stran. Sama ji nemám, ale ze zvědavosti pořídím  Smiley
Zaznamenáno
Petr Toman
Sr. Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #20 kdy: 31. Červenec, 2008, 14:41:20 »

dramatická diskuze... Grin já podotknu jen krátce.....zrnění mi zcela vyhovuje.....čím víc se člověk vyvíjí, tím víc těm článkům rozumí. možná před rokem bych na to koukal také jinak. obsahově jsem hodně spokojený, protože se zaobírá tím, co se v knihách nedočtete...tedy současností a aktuálními tématy. receptů je všude mraky, takže mi tam vůbec nechybí. naopak ty drobné věcné rady od zkušených jsou k nezaplacení. člověk mnohdy tápe nad malichernostmi a pak stačí pár řádků v zrnění a má v tom jasno...nebo si to aspoň myslí... Grin
cena - tady není co řešit - jednoduché počty, když si člověk veme množství výtisků a práci na tom všem a hlavně obsahovou cenu.....vůbec mě nenapadlo chtít to nějak levněji nebo si to snad kopírovat. grafika mi přijde umělecká - je to takový underground. a to mě na tom možná právě oslovuje. superkrásných barvami řvoucích časáků jsou všude mraky.
« Poslední změna: 31. Červenec, 2008, 14:44:45 od Petr Toman » Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #21 kdy: 31. Červenec, 2008, 15:00:12 »

Já myslim, že přijímání informací, které jsou jiné , nečím zvláštní  závisí moc moc na tom, jak je člověk otevřený- a tím myslím duchovní otevření. A je jedno, jestli si to člověk vysvětluje jako jin a jang, plus a minus nebo teplo a chlad... funguje to pořád stejně. Když člověk začne být jídlem ve větší rovnováze a nemá potřebu inklinovat ani k jednomu pólu, tak najednou může vnímat cokoliv. Známé i cizí, krásné i ošklivé.. vůni stejně jako smrad... proud energie, která jím prochází se pomalu mění a je to jako by se nám nad hlavou vytvořil trychtýř a energie informace a buhvícovšechno k nám mohli snadněji proudit. Nejdenou člověk není tak odmítavý jak byl dřív..

Nejde o věk, jde právě o tuhle otevřenost ke světu. Děti , když se narodí , tak ten trychtýřek taky mají- otevřené fontanely. Proto se tak rychle učí, všechno automaticky přijímají (když mají správnou výchovu)..  A my si tuhle otevřenost musíme zase zpátky víc, protože jinak se tenhle svět nebude vůbec duchovně rozvíjet...
Někdo to objevil ve 20, jinej v 50 někdo těsně předsmrtí ...a někdo ani po smrti. Nikdo tím není lepší nebo horší.

Musím elvis trochu bránit- zase moc špatnýho toho o tom časáku neřekla. Sice mohla zmínit i něco kladného, ale člověk se někdy nechá unést a zmíní jen to špatné. Není ale potřeba si něco vyčítat. A taky se zmiňovala, že její názor se může změnit- takže zas tak uzavřená neni.

taky je sranda, že lidi přemýšlí, že časopis stojí 40kč  a třeba si dřív koupili krabičku cigaret za 50,- nebo salám a rohlík... Taky to někdy v sobě mám.. třeba když si kupuju tempeh- říkám si sakra 50,- to je dost...a pak si vzpomenu na tátu, že nosil domu tašky s nákupem a v nich párky v hodnotě 40,- šunku taky kolem 30,- maso... 

Jinak mě se taky grafika moc nelíbí živě to nevypadá. Nepotřbuju zářivé barvy,dokonalost ... ale barvičky by tam bejt mohli. Nejlíp nějaké přírodní... a taky mi ten underground připomíná spíš pankáče nebo systémáky nebo jak si řikaj...

Zaznamenáno
vlkos
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #22 kdy: 31. Červenec, 2008, 16:57:23 »

nazdar, kouknul sem poprvy na zrneni- prvni rozporuplne dojmy z silne amaterskeho vzhledu vykompenzovala obsahova hloubka casopisu. takze po precteni sem mel z nej dobry pocit. jsou tam dobre informace, ale i informace ktere me moc neberou. ta cena by mohla byt nizsi,ale vzhledem k tomu ze nema vyraznou konkurenci, je to ok. pro zajemce o mb urcite zajimave! Cool
HOWK
Zaznamenáno
Elvis
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #23 kdy: 01. Srpen, 2008, 10:06:14 »

V prvé řadě k El - děkuju, žes napsala cos napsala. Pochopila jsi mě a toho si cením. Díky.
A k Vlkovi - Vlku, to mě těší, že ti to udělalo radost, prosímtě ty přednášky co? Taky se ti líbí? Já jsem z nich unešená.
Zaznamenáno
Milka
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #24 kdy: 01. Srpen, 2008, 10:41:38 »

In Love
Na Zrnění sa teším ako Popoluška na svoje oriešky. Po vylúpnutí sa zjaví hotový poklad.

Kresťanské články mi tiež do oka hneď nepadli, ale po prečítaní som zistila, že tak by malo kresťanské učenie vypadať, ako píše Klára, ľudsky a bez dogiem.

Na dovolenke sme si čítali  o kenferencii makroušov, až sme sa za bruchá chytali. Rofl
Zaznamenáno
Honza Jicha
Newbie
*

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #25 kdy: 05. Srpen, 2008, 07:33:34 »

jeje, tak jsme se konecne neco o zrneni dozvedeli! to je totiz tak, ze my piseme, ale mnoho reakci se nam nedostava, a kdyz, tak jen pozitivnich, takze trochu tapeme v tom, co by melo byt naplni. a je dobre, ze se konecne ozvaly kriticke hlasy. takze bych k tomu:
1) casopis jsme opravdu amatersky. profesionalni mame zatim jen korektury textu a od letoska taky tisk. obrazky, grafika a v podstate i mnoho psani je vysledkem samostudia a sbirani zkusenosti. neustale vysilame signaly do sveta, kdo by chtel delat petkrat rocne zadarmo grafiku sedesati stran, a kupodivu se zajemci moc nehrnou.
2) jsme zamereni sireji nez na recepty, v souladu s tim, jak chapeme makrobiotiku. samotne jidlo by nas nebavilo a receptu je vsude mozne hromada. snazime se vykryt vsechny stadia mb vyvoje, takze i zacatecnik by si mel vybrat. recepty tam ostatne taky mame, a pak sekci poradna, kde se venujeme tem uplne nejzakladnejsim otazkam, co nam do redakce chodi.
3) jsem rad, ze se ozvaly ruzne nazory na cenu zrneni. tak jen pro zajimavost: od letoska se nam zdrazil tisk na dvojnasobek, ale vzhledem ke zvysenemu nakladu jsme nemuseli cenu zvysovat. za rok platime kolem 50 000 jen za tisk. k tomu hodne tisic postovne, dost vytisku se posila zadarmo na ukazku, 20 ks od kazdeho cisla jsou povinne pro knihovny (7000 kc rocne). jednoduchymi vypocty prijdete na to, ze za clanky si nemuzeme dovolit platit ani nejvetsim odbornikum. jen tu a tam se nam podari vyplatit si par stovek jako cestovni naklady na nejakou mb akci.
4) uhrnem: zacali jsme se zrnenim, protoze tady nic takoveho nebylo. kdyby bylo, radi si ho predplatime a budeme mit vsechno jednodussi. najde-li se nekdo, kdo rozjede lepsi a levnejsi projekt, klidne zanikneme, nebot vsechny veci jsou pomijive. a pokud naopak zdedime nejake majetky, zkusime jit do barevneho tisku. zatim s nami musite vydrzet tak, jak jsme. a jestli chcete, abychom psali neco jineho, napiste to do ankety.

a vsem dekuji za zajem, pozitivni i negativni.
Zaznamenáno
Lord Kikin
Full Member

97044257
Zobrazit profil WWW Email
0 0
« Odpověď #26 kdy: 05. Srpen, 2008, 11:57:14 »

Ahoj vsichni, me osobne se zrneni moc libi...

Grafika je mozna jednoducha, ale za to mnohdy vystizna... Obsah je dle meho super - jsou clanky se kterymi souhlasim, jsou clanky se kterymi si polemizuju, jsou clanky jejiz precteni si necham na priste a jsou clanky, ktere preskocim...

PS .. nejlepsi je prazdna slama  Very Happy
Zaznamenáno
ajia
Newbie
*

352243800
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #27 kdy: 08. Srpen, 2008, 22:43:13 »

Ahoj lidi,
heleďte se, i když jsem Zrnění v životě nikdy neviděla, už teď vám můžu říct, že mě osobně by bylo úplně jedno, co tam je za obrázky, grafiku nebo jiné doplňkové věci, které mě nezajímají. Mě vždycky zajímá jenom obsah. A to samé mám i při vnímání jídla, lidí, atd. Nezajímá mě, jak jídlo vypadá, ale jak chutná; jak člověk vypadá, ale jaký je..., tzn. že v případě Zrnění by mě samozřejmě zajímaly informace, které z tohoto časopisu dostanu. Teprve podle toho bych soudila to, za co mi to stálo, či nestálo.
Musím Vám ale říct, že pokud jste makrobiotici, hádáte se o nesmyslech a zbytečně se navzájem urážíte a debatujete o "hovnu v trávě"...s prominutím... ale opravdu... A jak si tak všímám, není to jen v tomto článku, který už mě opravdu vyprovokoval k reakci..., ale je to všude a mám z toho pocit, jako by se tu každý obhajoval proč je zrovna on "Makrobiotičtější Makrobiotik" než támhleten... Jako opravdu... Čtete si po sobě, co napíšete???
Já třeba třikrát, a možná by se někteří z vás divili, kolik toho promažu, než to opravu odešlu. Dyť tu přeci nejsme proto, abychom jeden druhého napdadali, buzerovali někoho tak, že už to není rada, ale kritika a snižování se na to, kolik je komu let..., tak to už mi připadne fakt směšné, obzvlášť když to opravdu není o tom, kolik je komu let, ale kdo co zažil a to tu určitě nemusím říkat jen já, že znám lidi, co mají ve 20 letech takové zkušenosti, které nemají někteří ani ve 40. To jako opravdu Romane promiň, ale v tom jsi mě zklamal a od tebe už si asi o radu nepožádám...
Nicméně pokud se budeme takto kočkovat dál, tak mi nejspíš začne být záhadou právě ta MAKROBIOTIKA, která má být o vyrovnaných lidech, co nemají potřebu soupeřit, urážet se a hádat se o takových blbostech... PRÁVĚ TA.
Zaznamenáno
Elvis
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #28 kdy: 09. Srpen, 2008, 13:57:28 »

Ahoj všichni,
hlavně Ájuško..
Musím ti dát za pravdu. Stojím při tvém názoru. Roman to prostě přehnal, vysmívat se někomu, koho vlastně ani moc neznám kvůli věku - nebo pokud chcete místo slova vysmíval jiný výraz, tak bych nabídla třeba urážel, shazoval.. - je prostě hloupé.
Když se makrobiotika pýří tituly, jako je třeba vyrovnanost, tak abych pravdu řekla, občas zírám jak taková vyrovnanost vypadá v praxi.
Jsou tu ale hlavně tací, které mám ráda aniž bych je znala a kterým smekám - například právě Ája, Milka, Lord Kikin a jeho žena.. Peťa, Vlkoš - můj největší učitel a ukazatel na rozcestí, ..
a další.
Každýmu děkuju za rady a za diskutování..
Ale ten fakof od Romana.. hm.. síla.

Mějte se moc hezky, stavím se až za týden. Jedu na detox kůru k moři..
Alčo, budeš mi chybět, nezapomeň se hezky opatrovat a hýčkat se.. až se vrátím, tak podnikneme koníčky, vycházku, další čajovnu, pokec, .. vybarvuju si mandaly. Jo - a díky moc za příspěvek. Potěšil mě tvůj pohled na věc.
Zaznamenáno
lesnenka
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #29 kdy: 09. Srpen, 2008, 15:05:11 »

Zprava pro Romana S.:
Jak muzes Elvisce rikat, ze prekrucuje, kdyz neni mozne tohle tvoje tvrzeni s nicim porovnat? Kam se ztratil tvuj predesly prispevek? Nestojis si za svymi nazory?
Pardon, ze se vam sem pletu, ale kdyz tusim nespravedlnost, mam tendenci zasahovat. Very Happy
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení