Stran: 1 2 [3] 4
  Tisk  
Autor Téma: Časopisy Regenerace a Meduňka  (Přečteno 13117 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Elvis
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #30 kdy: 17. Srpen, 2008, 20:49:09 »

Lesnence - Milá lesněnko, moc ti děkuji za zastání. Vidím to stejně a jsem moc ráda, že nejsem sama. Vidí to i El, zkušená vyrovnaná makrobiotička, ty a Alča, ti o jejichž názoru podobném mému a tvému vím, ale nenapsali sem,ty nebudu jmenovat. Každopádně si cením tvého příspěvku.

RomanoviS 

Romane, už mě nevotravuj svými hloupými příspěvky. Jsi strašně na hrušce a snědl jsi mimo toho svého "záření" jak jsi napsal, taky moudrost světa.
Nic si s tebou vypisovat nebudu jinde než tady. Cokoliv mi napíšeš soukromě - zveřejním. Nemám tendenci se s nikým bavit soukromě, nebo jinde, nebo jak jsi to myslel. S mým věkem máš velký problém, ale jenom ty. Ostatní co tu jsou, s tím problém vůbec nemají a víme proč - protože není jediný důvod.
A to že Alči vypisuješ soukromě, tak tos teda hodně klesl. Myslím, že ji požádám, aby to sem hodila, pokud se nemáš za co stydět, tak budeš jistě rád.
A čti si to po sobě.
Nic.. já se fakt směju.
Jaký překrucování?
Udělalo by mi radost, kdyby ses už nevyjadřoval opovržlivě, nadřazeně a tímto "tónem".. tedy jako normální slušný člověk a vyrovnaný makrobiotik.
Jestli tě něco žere, vstekej se jinde a nechytej se laskavě mě.
Měj pěkný den.

Ještě něco.. není ti hloupé to vyzývání na to abychom si někde jinde něco pověděli, nebo abychom si to vyříkali soukromě? Uplně viditelně se chceš prát. Nemáš proč a já nemám důvod se nějakých soukromých diskusí zúčastňovat,.
Zaznamenáno
Lord Kikin
Full Member
Pohlaví: Mužské

97044257
Zobrazit profil WWW Email
0 0
« Odpověď #31 kdy: 18. Srpen, 2008, 10:30:09 »

Elvis, ber to trochu s nadhledem, pockej az se s Romanem poznate osobne Wink Uvidis ze je to moc fajn clovek a on urcite uvidi, ze Ty jsi moc fajn holka Wink
Zaznamenáno
Elvis
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #32 kdy: 18. Srpen, 2008, 12:11:05 »

Kiki, díky. Snad to tak bude. Ale prostě přečti si to - opravdu je to nepříjemný.
Zaznamenáno
ajia
Newbie
*

352243800
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #33 kdy: 18. Srpen, 2008, 12:26:58 »

Hej ne eeeeeeee, prosíííííím..... přestaňte už.......
Elvis prosím, už se na to vyser, fakt. Proč přilejvat olej do ohně...
Žádnej vztek nevydrží dlouho, ...pokud není podněcován zvenčí, věř mi.
Já nenávidím hádky, prosíííím....  Cry
Zaznamenáno
agarek
Host
0 0
« Odpověď #34 kdy: 18. Srpen, 2008, 13:53:01 »

Já jsem to tady ještě celé nepřečetl tak se omlouvám  pokud budu mimo diskuzi. Jen bych chtěl napsat, že mě časopis Zrnění baví a navíc mi přijde, že se stále zlepšují. Je pravda, že jsem se k němu dostal už v době kdy je pro mě ekologické uvažování a snad i jednání více méně samozřejmostí. Makrobiotika pak jasnou volbou. Proti křesťanům nic nemám naopak a humor redakce Zrnění mi sedí. Ale kdybych se teprve o mb začal zajímat nedokážu posoudit jak moc by mi to vyhovovalo nebo nevyhovovalo. S Meduňkou nebo Regenerací se to podle mě nedá vůbec srovnávat. Kdejaký rádoby léčitel a podobně. Alespoň tak to vnímám já.  Ale když to někoho baví tak proč ne. Rád jsem četl i Zpravodaj od Makrobioklubu Dobruška, ale ten už asi zanikl.
Zaznamenáno
lesnenka
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #35 kdy: 18. Srpen, 2008, 14:05:56 »

Ahoj, zaznela tady prosba to dal nerozpitvavat, tak to budu respektovat, ale chci vam jenom napsat, ze i ja jsem dostala SZ od Romana, 9. srpna vecer, cetla  jsem to az dalsi den.
Na jeho pristupu vidim hodne spatneho, jedine, co by bylo jako polehcujici okolnost bych brala jeho snahu o to, aby verejne na makrobiotice neulpelo smitko spatneho. Proto se mu asi nelibilo, ze tady Elvis neco verejne napise bez okolku, ze ji casopis v necem neni sympaticky.
« Poslední změna: 18. Srpen, 2008, 14:09:40 od lesnenka » Zaznamenáno
agarek
Host
0 0
« Odpověď #36 kdy: 18. Srpen, 2008, 15:05:42 »

No a devátého měl zrovna Roman svátek tak já bych na něj nebyl tak přísný Smiley Jen tak pro odlehčení.
Zaznamenáno
lesnenka
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #37 kdy: 18. Srpen, 2008, 15:49:26 »

Very Happy Ja mu klidne popreju, i dodatecne. Takze hodne stesti, zdravi a hlavne vyrovnanost  Wink
Zaznamenáno
Lord Kikin
Full Member

97044257
0 0
« Odpověď #38 kdy: 19. Srpen, 2008, 09:41:59 »

Elvis ja to tu cetl od zacatku vsechno, ale porad nevidim duvod proc nebrat vse s humorem Blob
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #39 kdy: 19. Srpen, 2008, 09:53:17 »

GayFight
Zaznamenáno
Elvis
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #40 kdy: 19. Srpen, 2008, 12:52:03 »

Máš pravdu. Okéj :-)
Už se sem nebudu vyjadřovat a vyvolávat umělé rozhovory.
Moudřejší ustoupí, nebo tak nějak to je..
Díky Kiki..

Kiki, kde že má tvoje žena tu výstavu? Šla bych se kouknut, nebo spíš kdy se tam můžu jít kouknout..
Díkec
Zaznamenáno
Lord Kikin
Full Member

97044257
0 0
« Odpověď #41 kdy: 20. Srpen, 2008, 09:06:44 »

Jezkovi voci  Eek
Tak to jsi me ted dostala  Very Happy Jedu ma nekde na Sypce za Brnem. Druhou ma v beskydech a treti nekde tady v Brne, ale uz tam je jen par obrazu zbytek uz odvezla... Zkus se zeptat pristi tyden az bude v Brne... Wink
Zaznamenáno
Elvis
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #42 kdy: 20. Srpen, 2008, 15:09:37 »

Já bych se ráda koukla, tak nějak v rámci podporování malé skupinky makrobiotiků, jestli to nejsou drahé obrazy, tak bych si třeba nějaký koupila, kdyby se mi líbil.
Jsem z Brna, takže bych se ráda koukla v Brně.
Písni kdykoliv, jsem na tomto serveru často.
Zaznamenáno
Nena
Host
0 0
« Odpověď #43 kdy: 23. Říjen, 2008, 12:10:04 »

ahoj, na webovych strankach casopisu Medunka jsem v sekci Neveslo se do Medunky nasla zajimavy clanek o rakovine:

http://medunka.pvsp.cz/zobraz.php?action=clanek&idclanku=2308&idsekce=61&idpredka=0
Zaznamenáno
Nena
Host
0 0
« Odpověď #44 kdy: 23. Říjen, 2008, 12:14:57 »

ve stejne sekci jsou i clanky od J.Pruchove o rakovine.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení