Stran: 1 ... 11 12 [13]
  Tisk  
Autor Téma: Deprese  (Přečteno 34920 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Jarda Stránský
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #180 kdy: 04. Leden, 2012, 17:05:05 »

Ahoj Hanísku. Je to moc pěkné jak píšeš. Nemám deprese, ale někdy občas podobný tav. Když se ho chci zbavit, potřebuji se dostat ke kořenům. Jak ty kořeny najdu? Jak je vykopu?
Zaznamenáno
Hanisek
Full Member

593846503
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #181 kdy: 04. Leden, 2012, 20:29:57 »

No, to není tak snadné zjistit...já jsem možná neodkryla kořeny které byly skryté, jen jsem je já  dlouho neviděla...ale mohlo to být i jinak, je to zvláštní teď v poslední době jak se děje rychle tolik věcí-prostě věci krachují, končí, uzavírají se...no a pak to klapne a je to, dílo okamžiku, ani se tomu nedá moc rozumět, je to někde mezi nebem a zemí...prostě "přej si a bude ti dáno" Wink
Zaznamenáno
Hanisek
Full Member

593846503
Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #182 kdy: 04. Leden, 2012, 20:35:26 »

Magdi a Romane moc díky za podporu!!! Srdce...právě tohle mi teď pomáhá nejvíc...rodina spíš radí, doporučuje, ví všechno líp, myslí za mně... a nechápou že mi musí nechat volnost a jen podpořit v úsilí...uff. Když se něco děje jinému, vždycky je po ruce tolik Janů Ámosů...jen do té doby, dokud se podobné věci nestanou jim... Wink
Zaznamenáno
Jarda Stránský
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #183 kdy: 05. Leden, 2012, 07:49:40 »

... kdyby se mi splnilo to co si člověk přeje. Jenže ono to nejde brát jako pevný bod. Jak to dělat, aby člověk neulpíval tolik na věcech hmotných i nehmotných. Uvědomit si ti není problém, lae realizovt v úraxi je těžké. Používáte na to nějaká cvičení?
« Poslední změna: 05. Leden, 2012, 08:34:37 od Jarda Stránský » Zaznamenáno
Igor
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #184 kdy: 20. Únor, 2012, 11:44:50 »

Podle mě už samo rostlinné stravování je docela dobrý lék proti depresi. Mám zkušenost, že čím více živočišné stravy jsem jedl, tím byla moje psychika horší. Na čistě rostlinné stravě si na psychické problémy nemůžu stěžovat. Proti depresi nebo úzkosti taky výborně pomáhá očista střev. Prakticky ihned po klystýru se cítím mnohem lépe, myšlenky se urovnají a naladí na optimistickou vlnu. Ze všeho nejhorší věc, která přispívá k depresím je zahnívající živočišná bílkovina ve střevech.  To jsem poznal, když jsem před léty tvrdě posiloval a bral proteinové doplňky ze syrovátky.
Zaznamenáno
myspule
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #185 kdy: 20. Únor, 2012, 15:03:57 »

Možná dost hloupá otázka, ale nedá mi to  Wink ... V syrovátce jsou proteiny?
Zaznamenáno
kudlik
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #186 kdy: 15. Březen, 2012, 17:02:53 »

Samotná MB je samozřejmě řešení.Je však zapotřebí dlouhodobě velká trpělivost a vytrvalost.Při začátcích sm MB  je dobré zjistit pomocí lakmusových papírků(prodávají se ve zdravotnických potřebách,snad i v drogeriích) kyselost moči.Takto se kyselost měří,neodhaduje.Vhodná je neutrální reakce s malou zásaditou tendencí.Je dobré přečíst si knhy na téma "Pryč s kyselostí.K neutralizaci je dobré používat jedlou sodu v roztoku.Půl čajové lžičky dopoledne i odpoledne.Nutno vyzkoušet-jsme každý jiný.Vystříhat se kysele působících potravin-maso, cukry i z ovoce,káva.Předpokladem je houževnatá snaha dát se do pořádku.Dále je dobré jíst naposledy v 17 hodin(i ve 14 hodin)Já sám jím 2x denně.Je to systé 8-16.(já přesněji 6-18 t,j.po 6 hodinách jíst a pak do druhého dne pauza .Je to vhodné tam,kde má člověk sedavé zaměstnání,kde se vydá málo energie.Večerní hlad se dá překonat  také s vědomím,že hlady neumřu,nejsme ve válce.Nemusíte tom věřit,ale můžete to vyzkoušet.Samotná MB je běh na dlouhou trať(i celoživotní).Pokud se z ní sejde potíže se vrátí.Další snad příště.     
Zaznamenáno
Rozárka
Newbie
*
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #187 kdy: 16. Březen, 2013, 16:10:43 »

Ahojte milí,
chtěla bych napsat víc o svém příběhu. Jak šel čas s mojí depresí, myslela jsem i na Vás tady na foru a přispěli jste k tomu, že jsem racionálně začala brát antidepresiva! Nyná už to bude více než půl roku. Musím říct, že mi antidepresiva pomáhají a vrátily mi některé příjemné a podle mě normální stavy. Tedy zpět do mého života. Vrátily do mého života více radosti i energie. Takže beru antidepresiva spíše z donucení, ale příjde čas a to už budu dál i v makrobiotice a léky vysadím. Jak jste na tom teď vy? Mějte se pěkně.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 11 12 [13]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení