Stran: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15
  Tisk  
Autor Téma: Očkování  (Přečteno 55918 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Calarien
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #150 kdy: 22. Srpen, 2012, 15:51:57 »

Má tady někdo zkušenost s odmítnutím přeočkování na tetanus??
Doktoři mi jím už hrozí, za rok, maximálně za dva...nechci na něj jít, zároveň se bojím možného rizika, přece jen mám pořád ještě různé zdravotní problémy, takže nejsem z nejodolnějších jedinců. Navíc spor s doktory.... Cry
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #151 kdy: 22. Srpen, 2012, 23:09:11 »

Ja teda nemusim nic odmitat protoze tady v Anglii me s tim nikdo neprudi. Takze s tou casti neporadim. Ale jinak si myslim ze se neni ceho bat, ze je to jen kultura strachu. Nez jsem si precetla tvuj prispevek tak jsem si vubec neuvedomila ze jsem na zadnem ockovani nebyla ani nepamatuju a rozhodne to neplanuju. A uz asi ani nebudu nechavat proti nicemu ockovat ani me deti po tech hruzach co zazila dcera me zname.
Zaznamenáno

El
Host
0 0
« Odpověď #152 kdy: 23. Srpen, 2012, 17:52:08 »

Já taky nejsem přeočkovaná a taky to neplánuju. Řeším to tak, že doktory nenavštěvuju( ale nemám zdra.potíže) , takže mě nikdo nezkoumá..
Kdyby se mi něco stalo, tak mi to stejně napíchaj ať jsem přeočkovaná byla nebo nee....
Zaznamenáno
Calarien
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #153 kdy: 23. Srpen, 2012, 20:01:38 »

No tak minimálně člověk občas potřebuje k doktorovi kvůli práci - já třeba teď pro potravinářský průkaz, nebo přítel musel mít celkovou kontrolu krve/moči, aby ho vůbec zaměstnali (povinná kontrola při začátku zaměstnání)  Undecided
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #154 kdy: 23. Srpen, 2012, 21:53:44 »

njn, já nic takovýho nemusím, no..
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #155 kdy: 24. Srpen, 2012, 00:12:04 »

Tady v UK se male dite naockuje 3x, pak asi ve 4.5 letech, and pak asi v 15. Tedy podobne jako v Cechach. Pote se povazuje za dozivotne imunni. Ze by to byla jina vakcina? Proc se v Cechach musi preockovavat? Nechce si na tom treba vyrobce vydelat? A kolik lidi tu kdo znate kdo kdy meli nakazu tetanem? Ja to musela zagooglovat abych vubec vedela o co jde. A vsechny zdroje ktere byly psane v alespon trochu objektivnim stylu, uvadely ze se sice jedna o infekci nebezpecnou, ale velmi vzacnou. Myslim ze mam daleko vetsi sance ze me porazi neco uplne jineho nez tetanus  Wink
Zaznamenáno

Calarien
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #156 kdy: 24. Srpen, 2012, 14:48:19 »

Zajímavé, na mb konferenci mi Američanky pro změnu tvrdily, že v USA se tetanus přeočkovává snad každé 3 roky!! Jiná vakcína...nebo jen jiný nátlak průmyslu...?
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #157 kdy: 25. Srpen, 2012, 01:10:33 »

Ted trochu odbehnu od ockovani, k jinemu prikladu neceho podobneho. V Cechach kdyz ma nekdo zanet stredniho ucha, tak mu ho "pichaji". Kdo jste mel to stesti ze jste to nezazili, tak vam reknu ze je to hruza, dodnes si pamatuju jak me jako male dite drzelo minimalne 4-5 dospelych a jak jsem se s nimi prala a zoufale kricela, a jak jsem se cele hodiny bala az to prijde, po umornem bolavem uknouranem ustrasenem dlouhem cekani v cekarne na pohotovosti. I moje starsi dcera to zazila a lituji toho, ale proste mi bylo receno ze se to musi, jinak by bubinek mohl prasknout a clovek by mohl ohluchnout. TAKOVA KRAVINA A ZBYTECNE MUCENI!!! Kdyz jsem se s dvema malymi dcerami odstehovala do Anglie, zjistila jsem ze tady se to vubec nedela, a nejen to, doktor zde byl primo sokovan, ze se v Cechach neco takoveho dela. A jeste jsem nepotkala ani jednoho Anglicana co by ohluchl po zanetu stredniho ucha, protoze mu "praskl usni bubinek" - oblibena bachorka ceskych doktoru. Ceska medicina ma navic rada bolest. Proste cloveku se toho tolik napovida, ale tolik z toho jsou kecy...
Zaznamenáno

dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #158 kdy: 04. Září, 2012, 13:51:55 »

Ahoj,
Já už ani nevím, kdy jsem byla u lékaře, natož očkovaná. Chodím jen jednou za dva roky na ušní kontroly a k oční když potřebuji potvrzení na červenobílou hůl – pro lidi s vadou sluchu a zraku.
Jarka

Zaznamenáno
PetraSlunce
Newbie
*

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #159 kdy: 06. Září, 2012, 12:57:49 »

Ahoj všichni, odpovídám všem, kteří se o očkování - neočkování zajímají. Nečetla jsem všechny vaše odkazy, došla jsem některé právní rady z férové nemocnice.cz a šťastnému řešení Vendulky. Kolem očkování se informativně hodně pohybuji-myslím studiem proč být při rozhodování o očkování a zejména svých dětí rozvážný a ne slepě důvěřovat lékařům, kteří snad jen v lepším případě nevědomě doporučují a podbízejí mnohá očkování, kterých v dnešní době je víc a víc než je "zdrávo"-to je spekulativní, zda je je vůbec očkování zdravé?...samozřejmě jsou hnáni zákonem, ministerstvem zdravotnictví a většina byla vychována v "v duchu" jeho prospěšnosti - nazývá se to aktivní imunizace. Tahounem je samozřejmě bysnys a využívání lidského strachu, o koho nejvíc? o naše děti. Naštěstí dnes už je spousta lidí, kteří směřují svou cestu , svůj život k zodpovědnosti za sebe sama a rodiče, matky za své děti. Důležité je informace a pravé skutečnosti hledat a někdy odkrýt to co je na povrchu a podívat se pod... ale to tady většina jistě víte... K věci. Již tu nějaké odkazy padly. V dnešní době je i kvalitní literatura od odborných lidí, kteří i před bezhlavým očkováním varují. Např. Prof.Strunecká a Prof.Patočka již ve své knize Doba jedová, jsou už dva dáíly a konkrétně k očkování Varovné signály očkování. Zajímavá kniha ze soudku bysnys a farmakologický průmysl je Kniha Johna Virapena Vedlejší účinek Smrt bývalého ředitele farmaceutické firmy, aspon si přečtěte recenze, mohu dát odkaz:
...a když už jsme u těch recenzí zmínila bych i recenzi knihy "Neber zvíře do úst"na jejímž závěru stojí citát:"Skutečná dobrota člověka se může projevit v naprosté čistotě a svobodě jen vůči tomu, kdo žádnou sílu nepředstavuje. Skutečná mravní zkouška lidstva, ta nejzákladnější (uložená tak hluboko, že uniká našemu zraku), záleží v jeho vztahu k těm, kteří jsou mu dáni napospas: ke zvířatům. A zde došlo k základnímu debaklu člověka, tak základnímu, že právě z něho vyplývají všechny ostatní."
Milan Kundera, Nesnesitelná lehkost bytí

Za výborný zdroj informací kromě zmiňovaného Rozalia považuji www.ockovani.dobiasek.cz zejména viz.odkazy-tam najdete mnoho kvalitních informací i z úst lékařů(spíše písmen z ruky:-)... i na youtube.

Školka, začlenění do kolektivu před školou je problém, stát, vláda, mocenští šašci-pardon, co nás chtějí mít v hrsti a pod kontrolou a nemocné nás svazují právě tím, že ty co vybočují, potrestají a vyloučí jejich děti ze školiček-státních (! neplatí to u nestátních, soukromých, alternativních, ale ty zas nejsou hned tak všude k mání) a a ze školních akcí-táborů jak je psáno výše (nad 30 dětí, déle 5 dní). Proto se lidé sdružují v Rozalio u nás, podpisují petici za svobodnou volbu očkování, viz tam www.rozalio.cz - elektronicky i fyzicky. Je to o svobodě a strachu.
Ještě jedno důležité upozornění a doporučení ode mě, snad aspoň někdo má to povědomí: o geoinženýrství - manipulaci klimatu a chemtrails - viz. výborný dokument k shlédnutí-doporučuji "Co to na nás sprejují" viz.:

Tak jsem se rozepsala více než jsem původně chtěla, jak budu moci ráda se ještě k tematu očkování vrátím. Mějte krásné dny P.S. 
Zaznamenáno
PetraSlunce
Newbie
*

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #160 kdy: 06. Září, 2012, 13:48:13 »

Ještě jsem zapomněla k očkování proti děložnímu čípku. Můj názor a doporučení, raději se mu všichni vyhněte a než se kdo rozhodne důkladně si prostudujte dostupné informace na odkazovaných webech zabývajících se očkováním nebo si vyslechněte či přečtete informace renomované například Prof. Anny Strunecké. Jsou známy mnohé nežádoucí účinky a dokonce i fatální, jen se o nich nemluví - proč asi. Bohužel je velká podhlášenost vedlejších-nežádoucích účinků vakcín i léčiv, nespoléhejte na vašeho lékaře, že to udělá, můžete i sami. Navíc, opravdu věříte, že může existovat očkování proti rakovině??? Navíc očkování je zaměřené na pouze 2 antigeny, ale ty i rakoviny děložního čípku nejsou jediné. Stejně jako chřipek je 2000 typů. Důležitá je prevence, způsob života, čím se živíme naše těla , buňky, i duše, jak myslíme, jak se umíme vypořád se stresem- stím se, nebudem si lhát, setkáváme v různé míře asi všichni, důležité v něm nezůstávat a etika, láska k sobě sama, dělat to co tě baví, co máš rád, být šťastný, to vše souvisí a žít v souladu s přírodou, přírodními zákonitostmi, jsme její součástí...a snad jsou i nemoci , které do života vstoupí a jsou výzvou, příležitistí...
Zaznamenáno
PetraSlunce
Newbie
*

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #161 kdy: 06. Září, 2012, 13:58:52 »

Tetanus se dnes přeočkováná po 15 letech, patří mezi "povinná očkování", ovšem přinutit si ho píchnout tě nemohou, ikdyž se může stát, že ti budou volat z hygieny, jako mně kvůli neočkování dcerky MMR vakcínou a poslali mi časopis s článkem asi pro mě šitý na míru, aby mi daly ty správné přesvědčující informace - očkování spalniček a mýtus autismu, tak nějak... V každém případě, pro všechny s očkovací látkou se dostávají do těla i těžké kovy zejména toxický hliník-u většiny z nich, který je nadmíru překračován, a co teprve v Americe, tam je systém očkování šílený, co a kolik tam toho cpou do malinkých dětí, kolik dávek dostanou (také viz.Prof.Strunecká Doba jedová, Varovné signály očkování) a ten také čím dál více a rafinovaněji dostáváme do ovzduší, vod a půdy viz předchodí odkaz Co to na nás sprejují. Proto v dnešní době kromě pokud možno čisté nebo čistější stravy je důležitá i detoxikace a nesouhlasit s těmito veleočkovacími a na hlavu nasí.ajícími operacemi!
Tak ať jsou vám mé poznámky k užitku P.S. :-)
Zaznamenáno
Riva
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #162 kdy: 06. Září, 2012, 15:41:56 »

Ahoj Petro,

děkuji ti za tvé příspěvky, také nejsem přibližně 14 let přeočkovaná na tetanus, nenechala jsem přeočkovat ani svého syna, který se nestravuje makrobioticky.

Nevíš, jak je to s tímto očkováním v Německu nebo v Rakousku?

Iva
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #163 kdy: 06. Září, 2012, 21:31:28 »

Petro, myslim ze presvedcujes presvedcene Smiley K vakcine HPV (lidove proti rakovine delozniho cipku) jsem tu uz psala o odstrasujicim pripadu dcery me kamaradky.
Zaznamenáno

PetraSlunce
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #164 kdy: 07. Září, 2012, 09:52:13 »

Ahoj Ivo, hmmm, teď nevím, ale zkusím se na to mrknout...
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení