Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: MB a sport  (Přečteno 6897 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
vlkos
Full Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #15 kdy: 22. Říjen, 2008, 13:00:05 »

taky myslim ze posilovna je to posleni co by me bavilo..lecit ego se da hezcimi zpusoby...jestli mas moc ënergie muzes jit k nam okopavat vinohrad Wink
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #16 kdy: 22. Říjen, 2008, 14:12:38 »

vlkos- hehe tos napsal krásně, pobavilo mě to. Smiley

Zaznamenáno
NEW_PAGE
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #17 kdy: 22. Říjen, 2008, 14:17:56 »

pre Vlkos : to nemá spoločné takmer nič s egom, ide o to, že ja striedam v posilňovni dokopy asi 60 rôznych variácií cvikov a opakovaní, pričom cvičím celé telo tri krát týždenne - a teraz k tomu egu - nemusel by som ho "kŕmiť", keby neexistovali trápne názory na mužskú a ženskú postavu, ktoré prevládajú a rozvírili ich tí, ktorí sa stravujú nezdravo ( 90 percent a viac...my vieme, že oveľa viac... ). Najviac ma nasrala jedna masérka ( v jednej masérskej firme kde som šiel robiť konkurz ), ktorá mi povedala, že som veľmi chudučký ( somarina ako hrom, oblečený tak vyzerám, ale vyzlečený nie, rebrá mi nevidno ani iné kosti, akurát koleno  Grin ), že jej sa páčia muži okolo stovky. No vidíš tú zvrátenosť ? Som ale rád, že svojej priateľke sa páčim taký, aký som :-) Má rada štíhle telo. A čo sa tej posilňovni týka..cvičím tak, že sa vždy zadychčím a potím najviac z celej posilňovne ( aj kardio cvičenia každý tréning ) a tým, že cvičím celé telo sa nemusím báť, že keď budem starý, budem sa hrbiť, alebo nebudem vedieť chodiť po schodoch, lebo nebudem mať ochabnuté svaly.
pre Neon : žúvem každé sústo minimálne sto krát. A nikdy nejem, keď už prestávam vládať jesť. Viem, že potom by to zle trávilo.
Zaznamenáno

Láska nikdy nepodozrieva. Láska nie je nikdy žiarlivá, nikdy nezasahuje do slobody druhého. Láska nikdy nič druhému nevnucuje. Láska dáva slobodu a sloboda je možná iba vtedy, keď má vo vašom spoločnom bytí priestor.
Elvis
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #18 kdy: 08. Listopad, 2008, 18:41:58 »

Já bych jen tak přispěla svojí troškou..

Posilovna je místo, kam se chodím odreagovat, když je venku kosa a mám třeba jen omezený čas na to, abych se trochu pohla. Občas.
Je to fajn, ale každý den bych to asi dlouho nevydržela, ikdyž - proč ne, když to někoho baví.

Mám ráda silové sporty. A nikdy jsem nepotřebovala žádné potravinové doplňky. Jednou jsem na tom svištěla - asi dva týdny a rychle mě to přešlo, tělo to prostě nechtělo, a proč to v té posilovně tak páchne (v některých posilovnách) - protože lidi ty chemické látky vylučují jak mohou - i potem. Jednou jsem si taky zkoušela dávat carnitin 30 000 a nebo carnitargin, abych rychleji shodila nasyslená kila. Výsledek nelze srovnat s tím, jaký je bez toho všeho, když se poctivě a systematicky cvičí. Svalů mám dost, s jejich růstem vůbec nemám problémy. A bez nějakých separovaných chemických látek.

Mě osobně vůbec nelákají v posilovně ti namakaní prasouni, smrdí to, ego to má dva metry nad hlavou a šarm nebo inteligence je povětšinu to, co tam chybí. Tím nechci říct, že je to tak u všech, ale často to tak je.
Teď dělám powerjógu, chodím jednou týdně na hodinku a půl spinningu pro ženy (vede to ženská, jedou samý ženský, naše oblíbená hudba, náročnost uzpůsobená ženským.. atd) a dokud to počasí dovolí, chodím běhat a po běhání nějaké ty zkracovačky a třeba i nějaký ten klik.
Můj názor (jen můj názor) je ten, že posilovna by neměla být tím hlavním zdrojem pohybu... jsou mnohem efektivnější a zábavnější sporty a aktivity, které modelují tělo do krásy. Posilovna je dobrá na kompenzaci, jako vylepšení svalů, které třeba zaostávají, nebo při problémech se zády se tam dá krásně zlepšit jejich stav, aspoň pro začátek, nebo tak něco..

Většinou mám ale lepší pocit, když uběhnu těch pár kiláků lesem, nebo když odcházím  z jógy a nebo spinningu. Posilku mám ráda, ale zatím nemám důvod tam chodit často.
A že bych měla nějak nevyváženou svalovou hmotu, nebo nedostatek svalů, tak to teda ne. A taky jsem si jistá, že až budu stará, tak vyjdu schody a nebudu naříkat na záda.. a posilovnu nepotřebuji k tomu, aby mi to zaručila.
Proti gustu ale žádný dišputát.
Zaznamenáno
miteka
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #19 kdy: 10. Listopad, 2008, 15:18:32 »

A co třeba lezení? Formuje postavu od hlavy k patě, je to silový i technický i mentálně náročný sport, kolem kterého jsou povětšinou i normální lidé.
Navíc takovýto pohyb na přírodní skále je i silně "mind help"...   Very Happy
Doporučuju!!!
Zaznamenáno
Elvis
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #20 kdy: 11. Listopad, 2008, 08:15:30 »

Čeveče jo, ale mě to lezení k  srdci vůbec nepřirostlo. Prostě mě to nějak nebaví, nebo co. Mluvím za sebe. Znám docela dost lidí, co to milují a jde jim to. Třeba velký mistr Vlkoš, který se vydal i na větší skály a rád vám ukáže i fotky! Je šikovnej.
Pro mě je to hlavně stres a nebo nuda. Ať už na stěně, nebo venku. Je fakt, že jsem do toho moc neprostoupila, ale  ani nemám zájem.
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #21 kdy: 12. Září, 2012, 18:00:23 »

Ahoj Behalko i všichni ostatní,
jsem ráda, že jsem toto téma při pročítání objevila. Sportovec potřebuje více bílkovin, aby měl svalovou hmotu, jak už tu někteří psali. Na snídani bych mu asi dala oves s jáhlami, nebo ještě lépe rybu s nějakou obilovinou. Do posilovny jsem chodila jako malé dítě, moc mě to nebavilo. Doplňky výživy možná nejsou potřeba jak psala tuším El?, ale musí být dobře estaven talíř. Proč myslíte, že není dobré jezdit na kole? Mě baví jezdit  i nevidomý může na kole. Máme dvojkolo vedle sebe, průvodce řídí, já jen šlapu. No a když mi řekne brzdi, tak zabrzdím, jinak úplně stejně jako na kole a mě se to líbí. Nebo tempeh, ten má také dost bílkovin.
Já chtěla toto téma založit a ono tady je.
Jarka
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení