Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Kojení a makrobiotika  (Přečteno 3053 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
renata
Host
0 0
« kdy: 13. Prosinec, 2006, 04:36:01 »

Prosím poradtě, mám sedmi měsíční miminko. Zatím kojím, ale jak bude vypadat jídelníček po skončení kojení? (všechny maminky dávají sunárky asi tak třikrát denně, což jsi myslím že není ok). děkuji
Zaznamenáno
Martin
Host
0 0
« Odpověď #1 kdy: 13. Prosinec, 2006, 04:38:17 »

Renato, kup si knížku CHUDÁCI DĚTI - A JAK JE CHRÁNIT. Je to zvláštní název ale nenech se odradit! Nakladatelství Dobra, Celetná 32,Praha 1. Od ing.J. Průchové a J. Průchy. Cítíš správně že sunar není košér.
Zaznamenáno
venca
Host
0 0
« Odpověď #2 kdy: 13. Prosinec, 2006, 04:59:09 »

pro renatu: ohledně MB stravy dětí po skončení kojení mám 2 ks
cd Průchové, několik měsíců zpět vydala novou knížku Chudáci děti a jak je chránit, má tam být o stravě dětí. Pokud máš zájem o cd napiš mi na e-mail v.savek@tiscali.cz adresu, nebo svůj e-mail pokud máš rychlejší přopojení a já Ti to pošlu, jak budu mít volnou chvilku. Jinak mám tři děti, nejmenší má něco přs rok, ještě se kojí, dáváme jí hlavně jáhly, rýži, kuskus, zeleninu všechnu, žádná sůl, soyu ani tamari, připraveno v řidší konzistenci, téměř,s bílkovinou opatrně, začít třeba se dvěma fazolkami azuki nebo půl ližičkou červené čočky, někdy kousíček tofu, to ale raději až později, (musí to být do měkka uvařené ), opravdu na začátku jen velmi malé množství. Dá se připravovat obilné mléko viz. na cd. držím palce, miminko ať roste.
Zaznamenáno
Jahodie
Host
0 0
« Odpověď #3 kdy: 19. Prosinec, 2006, 16:35:54 »

venco, je to naprosto krásné a trošku ti i závidím, že to máš vše tak krásně zmáklé, blahopřeju ti a přeju zdravíčko a pohodu celé vaší rodince Smiley
Zaznamenáno
katka
Host
0 0
« Odpověď #4 kdy: 20. Srpen, 2007, 21:32:23 »

Mam 1,5 roku starou holčičku. Vyborna je kniha MUDr. Hofhanzlove - polevky a kašičky
Zaznamenáno
katka
Host
0 0
« Odpověď #5 kdy: 20. Srpen, 2007, 21:33:55 »

MUDr. Hofhanzlova je homeopatka. Prikrmy a stravu pro deti resi velmi setrne. Treba je dobre zacinat odvarem z ryze.
Zaznamenáno
Honza Jicha
Newbie
*

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #6 kdy: 26. Srpen, 2007, 12:46:25 »

Napište si o Zrnění, v posledních číslech se intenzivně věnujeme právě kojení, těhotenství a porodu, překládáme dosud nepřeložené knihy z Kushiho, které se týkají konkrétně kojenecké stravy a odstavování. Napište na redakce@zrneni.cz svou adresu a pošleme vám jedno číslo na ukázku zdarma (můžete uvést i témata, co vás zajímají konkrétně, a podle toho vybereme patřičné číslo).
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #7 kdy: 23. Srpen, 2013, 14:32:00 »

Ahoj, jaké nakladatelství výdalo knížku Polévky a kašičky? Tuhle knížku vůbec, ale vůbec neznám.
Jarka
Zaznamenáno
Stela
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #8 kdy: 24. Srpen, 2013, 18:06:09 »

nakladatelství Medica Publishing, stačí zadat do vyhledavače název knihy a autora, odkazy např. http://calendula.cz/hofhanzlova.htm a mnoho dalších
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení