Stran: 1 ... 9 10 [11]
  Tisk  
Autor Téma: Makrobiotika a těhotenství  (Přečteno 32820 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Iren
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #150 kdy: 17. Únor, 2015, 13:15:07 »

Taky jsem na glukózový test prostě nešla a nic se nestalo. Mé doktorce se to sice nelíbilo, ale nerozkmotřily jsme se kvůli tomu.
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #151 kdy: 17. Únor, 2015, 15:51:10 »

Ahoj Pauli a Iren,
Gratuluju, že jste si dokázaly stát za svým, to je moc důležité.
Co vlastně v těhotenství je a není povinné, mám na mysli vyšetření.
Jarka

Zaznamenáno
Viktorie
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #152 kdy: 18. Únor, 2015, 09:23:17 »

V těhotenství není povinne vůbec nic. Je to podle zákona, jen muzes mít problém se svoji Mudr. Ja mam nastesti skvělou Mudr, u které jsem vždy podepsala papír, ze beru na sebe zodpovednost...tim se doktori kryjí..odmítla jsem uz par testu a na glukozu v zadnem pripade nejdu. Když se v MB neji cukr, tak myslím, ze cukrovka zadne z nas nehrozí Wink a podle me, u MB tehulek by ten cukr prave vyletel hrozne nahoru, protože naše tělo není na takové množství cukru zvykle. A hned bychom měly těhotenskou cukrovku...
Zaznamenáno
happy.lenulka
Newbie
*
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #153 kdy: 24. Únor, 2015, 10:50:34 »

tak jsem se rozhodla tam nejít. Psala jsem i paní Průchové jaký na to má názor, zatím mi neodepsala, tak uvidíme zda se ozve :-)

já právě párkrát díky těhu chutím ulítla a dala jsem si něco nezdravého a hned mi po tom bylo zle a slabo, tak jsem měla dost strach z toho množství glukózy.... ale jakmile se člověk jednou rozhodne, že tam nepůjde, tak se mu uleví a všechen stres je pryč. Moje gyn. je alternativní, tak doufám, že bude v pohodě.... jako ona mi žádanku vypsat musí, ale to zda tam půjdu či nepůjdu je už čistě moje věc, ne? :-)
Zaznamenáno
Viktorie
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #154 kdy: 24. Únor, 2015, 18:23:21 »

Přesně tak Smiley ty ji jen podepises papír, ze prebiras zodpovědnost na sebe. Ja taky párkrát ulítla na něčem nezdravem a taky mi z toho bylo spatne, tak co by s nami udělala taková glukoza Wink
Zaznamenáno
happy.lenulka
Newbie
*
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #155 kdy: 06. Duben, 2015, 16:42:16 »

tak nakonec to proběhlo více v pohodě, než jsem si myslela. Doktorka na to neřekla půl slova a jen jsem podepsala ten papír, že mě informovala o riziku, když tam nepůjdu.
A že mi teda udělá jen mírnější podobu, kdy mi vezme krev na lačno a pak se normálně nasnídám a po hodině mi vezme znovu krev a toto vyhodnotí... A když jsem se jí zeptala, proč se to tak nedělá běžně, tak nevěděla, přičemž i tento test by měl být dostačující :-)
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 9 10 [11]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení