Stran: 1 2 [3]
  Tisk  
Autor Téma: Tak jde život...  (Přečteno 8239 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Villona
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #30 kdy: 27. Únor, 2009, 10:35:31 »

Ahoj, nevím, zda toto téma není již tak trochu mimo, ale přesto jedna velmi aktuální osobní zkušenost...Můj manžel a já zrovna patříme k těm lidem, kteří si zvolili cestu odchodu z města na samotu u lesa s vlastním pozemkem, kde bychom si chtěli vše pěstovat...jenže na to jsou bohužel potřeba peníze a protože jsme je "do vínku" nedostali, musíme je vydělat. A víte "Vy z města" (pardon za ten výraz), jak je to na vesnici s prací? Že je třeba spoustu kilometrů dojíždět, pracovat více hodin za méně peněz a že práce tu opravdu není na každém rohu a zaměstnavatelé Vás "ždímou" jak to jde? Kromě toho sehnat tady biopotraviny...ale to už by bylo jiné téma...Já vím, že vše je otázkou volby a my si svobodně řekli, že nám to stojí za to a pracujeme na tom, abychom se od této společnosti odpoutali - nejsi sama El, moc Ti držím palce - ale ta cesta není tak jednoduchá...každý si jí musí obrazně řečeno prosekat v džungli dnešní společnosti. Někdy prostě není jednoduché a někdy je potřeba dělat práci právě JEN pro peníze, protože v dané situaci to prostě jinak nejde ani kdyby se člověk rozkrájel...je hrozně těžké někoho za cokoliv soudit, když nežijeme jeho život...
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení