Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: Jak pracovat se stresem  (Přečteno 5988 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Villona
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #15 kdy: 27. Únor, 2009, 11:56:04 »

Také je výborná kniha od Sanayi Roman - Žít s radostí, tam jsou velmi podobné myšlenyk, jaké tady píšete a jak s nimi pracovat...je ale potřeba se prokousat úvodní kapitolou...alespoň pro mě je až příliš ezoterická :-)
Zaznamenáno
Renka
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #16 kdy: 27. Únor, 2009, 12:27:02 »

Zítra začíná v Praze Mezinárodní výstava zdraví a esoteriky ( http://www.minervazdravi.com/?file=9119f) v jejím programu  na sobotu 28.2.2009 jsem našla tuto přednášku:

11:00–11:50      Louise L. Hay: Miluj svůj život (promítání ukázek z filmu)
Legendární duchovní učitelka a autorka knih, která naučila milióny lidí mít ráda sama sebe, vytvořila pro své příznivce DVD. Přijďte se podívat na ukázky toho nejzajímavějšího.
« Poslední změna: 27. Únor, 2009, 12:30:27 od Renka » Zaznamenáno
tomy
Host
0 0
« Odpověď #17 kdy: 27. Únor, 2009, 15:44:19 »

Když už jsme u té Prahy, o víkendu 6. - 8. 3 je tam opět festival Miluj svůj život, na kterém se dá taky mnohému přiučit!!

Tady je program: http://ezotera.cz/ano/01_fest.htm
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #18 kdy: 28. Únor, 2009, 20:44:53 »

Také je výborná kniha od Sanayi Roman - Žít s radostí, tam jsou velmi podobné myšlenyk, jaké tady píšete a jak s nimi pracovat
Moc dekuju za tenhleten tip, precetla jsem si uryvek na amazonu a to si proste musim precist cele! Karen Kingston zminuje Sanayu Roman v te knizce co jsem tu o ni psala take, a to jeji knihu Being Your Higher Self, coz je treti kniha z trilogie Earth Life, od niz je Zit s Radosti prvni knihou. Tak tuhle trilogii, tu si proste musim precist celou, koukam ze ji maji u nas v knihovne, ale to mozna stoji i za koupeni protoze to je typ materialu ke kteremu se asi budu vracet.
« Poslední změna: 28. Únor, 2009, 20:46:36 od torquiose » Zaznamenáno

Pedro
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #19 kdy: 04. Březen, 2009, 18:25:24 »

Nemohu než doporučit zde již El zmíněnou knihu   4 DOHODY   
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #20 kdy: 04. Březen, 2009, 23:18:49 »

Me taky pomahaj rutiny a drzeni baraku v poradku (coz taky vyplyva z tech rutin). A pak delat pro sebe neco co me bavi, tesi, prospiva. A humor a nadhled.
Zaznamenáno

petrbel
Newbie
*
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #21 kdy: 09. Březen, 2009, 22:45:25 »

Milá Irenko,
stres nádherně odstraňuje EFT metoda. Její autor o ní informuje na svých www stránkách zdarma (v angličtině). U nás jsou kurzy za penízky. Stáhl jsem si návod v češtině. K tomu slouží odkaz na českých www stránkách www.eft.cz
Manuál jsem si přečetl a na serveru
http://www.youtube.com/results?search_type=&search_query=EFT&aq=f
se podíval na několik ukázek a začal na sobě testovat. Napřed něco jednoduchého s rychlým výsledkem jako je třeba bolest kloubů a včera a dnes jsem odblokovával pracovní přetížení a stes mého syna v náročné práci.
Ucítil velké vnitřní uvolnění, v těle se rozlilo teplo a klid. Vřele doporučuji vyzkoušet.
Pokud by nebylo možné manuál stáhnout (už 2x to nešlo) umístím ho na www prostor, kde si ho stáhneš. Pokus jsi z Brna, domluvíme se. Realizace jednoho sezení je kolem 5 minut.
Držím palce petrbel.
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #22 kdy: 11. Září, 2012, 22:06:31 »

Ahoj,

EFT metodu dělají také manželé Bělousovi, doporučuji, Taky mi ji dělali.
www.belousovi.cz
Jarka
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení