Stran: [1] 2 3
  Tisk  
Autor Téma: Reklama na tomhle fóru  (Přečteno 9453 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« kdy: 15. Říjen, 2008, 12:20:20 »

Rozhodl jsem se dneska spustit a otestovat reklamu. Umistim ji na hodne viditelne misto a zkusim to prvni 2 dny ve velkem.
Zajimaly by me vase nazory.
Reklama zde bude od googlu, ktery preprodava reklamu ostatnich.
Moje logika je takova, ze na dobry web, s dobrym obsahem budou lide chodit i kdyz je tam reklama.
Vsechny velke servery maji reklamu a diky ni mohly rust.
A o ten rust mi jde.
Neplanuju si nechavat velke penize pro sebe.
Mam cil, ze prebytky se budou investovat do rustu nas vsech.. podporovat dobre veci.

K tomu me jeste napada, ze pokud by chtel nekdo zlepsit svuj prijem z webu, pokud nejaky mate, nebo pokud nejaky planujete, tak mam celkem bohate zkusenosti s tim jak to udelat.. ktere timto nabizim.
Casto byste si rekli, ze ani nemuzete mit nejake penize z vaseho webu, ale pokud nabizite lidem nejakou hodnotu, tak mit penize na oplatku muzete.
A ja vam muzu poradit jak.
« Poslední změna: 15. Říjen, 2008, 12:29:59 od neon » Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #1 kdy: 15. Říjen, 2008, 13:45:23 »

Já bych byla pro to dát níž na stránku, ale to by zas nebylo tak viditelný..
Jinak je to super, když to vydělá peníze.A ještě víc super, když máš v plánu tím podporovat dobré věci Smiley

Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #2 kdy: 15. Říjen, 2008, 13:47:24 »

Ono to pujde jeste sikovne vyresit tak, ze tem co budou zaregistrovani se to zobrazovat nebude.
Zaznamenáno
Nena
Host
0 0
« Odpověď #3 kdy: 15. Říjen, 2008, 13:55:15 »

ahoj, kdyz kliknu na nektery odkaz, tak se reklama prepne do jineho jazyka (vypadalo to jako svedstina nebo tak neco...) a nebo zustane bile pole misto reklamy.
Zaznamenáno
Cpt_Morgan
Full Member

419315231
Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #4 kdy: 15. Říjen, 2008, 13:57:57 »

Jasně,reklama je všude a když jsou za to nějaký love,tak proč by si jí sem nedal.
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #5 kdy: 15. Říjen, 2008, 13:58:05 »

Tak s tim prepnutim jazyka to moc nechapu.. melo by te to po kliknuti prevest na pozadovanou stranku inzerenta.
Pokud jsou tam jen bile mista a zadna reklama, tak to znamena, ze google jeste nevyhodnotil o cem dana stranka je a bude chvilku trvat nez zacne zobrazovat reklamu.
Zaznamenáno
Cpt_Morgan
Full Member

419315231
Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #6 kdy: 15. Říjen, 2008, 14:00:24 »

Mně to fachá,na co kliknu,tam mě to hodí.  Wink
Zaznamenáno
Nena
Host
0 0
« Odpověď #7 kdy: 15. Říjen, 2008, 15:20:15 »

ja nemyslela, ze kdyz kliknu na reklamu. ale kdyz kliknu na nejake tema na foru, tak se misto reklamy ukazuje bile pole.
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #8 kdy: 15. Říjen, 2008, 15:32:34 »

El mi psala:

Citace
Akorát nevím, jestli jsu vhodné ty odkazy na zdravou výživu a hubnutí atak. Vždyť známe jejich rady. Možná by byly lepší nějaké výrobky,společnosti.. něco eko atak..

Co myslíš?

Jasne, chapu.. bohuzel ale zadny lepsi system reklamy neznam.
Oslovovat prime prodejce je ztrata casu.
A reklama od googlu funguje tak, ze kdokoli bude mit zajem, tak si zaplati reklamu primo na mych strankach pres ne.
Je to taky klasicky zacarovany kruh. Kdyz ja tuhle reklamu neumistim na sve stranky, tak nevytvorim nabidku. Tim padem pak nebude poptavka. Spousta lidi by treba chtelo inzerovat, ale neudela tak, protoze zase premysli, kam by si asi tu reklamu dali, kdyz jsou stejne vsechny stranky spatne zamerene.
Neni to urcite idealni reseni, ale ideal neexistuje, takze zkusim tuhle variantu a uvidim jake budou vysledky  Smiley
Da se to brat jeste ze spousty dalsich pohledu...
jakoze kdo nema zajem, tak na to stejne neklikne a ti co kliknou, tak by se na takove veci stejne dostali, tak proc z nich neco nemit a neinvestovat ty penize rozumne.. takove prelevani penez z horsich reseni do lepsich

Ja si ale hlavne nemyslim, ze veci jsou cerno bile.. ze neco je uplne spatna cesta. Hodne z nas k makrobiotice taky doslo pres nasledovani spousty ruznych odbocek.. at uz hubnuti, ruzne dalsi diety apod.
Zaznamenáno
Riva
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #9 kdy: 15. Říjen, 2008, 16:54:20 »

Ahoj, bohužel, mne takto umístěná reklama vyloženě zdržuje. Nešlo by ji umístit někam jinam? Tolik můj názor.
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #10 kdy: 15. Říjen, 2008, 19:09:50 »

Mě se tam ta reklama teď vůbec neukazuje ani když nejsem zaregistrovaná...

Bude super když to tam bude a registrovaným se to nebude zobrazovat.. Wink
Zaznamenáno
milan
Host
0 1
« Odpověď #11 kdy: 15. Říjen, 2008, 23:08:18 »

co to je??? to jste vsichni zmagorili??? Roll Eyes
pro mne penize nejsou vsechno, mne reklama vylozene vadi... z jedne strany se clovek snazi venovat nejaky cas, aby se forum rozbehlo a nabralo spravny smer a na druhe strane se zde budou propagovat vylozene sracky... navic o kterych piseme, ze skodi... pritom takoveto reklamy je vsude kolem nas vic nez dost az je z toho spolecnost nemocna a ted i tady... no comment... neni to muj styl... prirovnal bych to, jako kdych byl vegetarian a pritom delal řezníka... asi jsem se mylne domnival, ze reklama sem nepatri... ai jsem z jine planety, pro mne neni rust jako rust nebo rust za kazdou cenu... oblbovani lidi primo nesnasim...

PS: pokud neone potrebujes penize na chod fora (nabizel jsem, ze udelame sbirku), tak rekni kolik a ja ti je zitra klidne poslu na ucet.
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
2 0
« Odpověď #12 kdy: 15. Říjen, 2008, 23:52:36 »

Milane diky za nazor.
Mam par otazek.
Predpokladam, ze kdyby byla reklama jen pro neregistrovane, tak ti to pohled nezmeni.. jde o princip jestli jsem to dobre pochopil, nenabizet "nevhodne" veci, ze?
Me k tomu napada par veci.. na tomhle foru je spousta nazoru, ktere mohou byt take "nevhodne", dokonce uplne stejne jako by se clovek dozvedel z nejake te reklamni stranky. Mely bysme ty nazory smazat?
Kdo bude posuzovat, ktera reklama je vhodna a ktera neni?
Myslim, ze clovek, ktery nema zajem tak stejne na nic neklikne.. na druhou stranu, ja muzu kliknout ze zvedavosti a klidne si neco precist a udelat si svuj nazor.. nebo budem nastolovat nazor jen ten Nas?
No nevim.. tema reklamy na webu pro me bylo vzdycky velke dilema.. jednu dobu jsem to bral jako neco neetickeho.. ale pak mi doslo, ze bez reklamy by se nic na svete nehybalo.. nikdo by nevedel o vasich produktech, o produktech konkurence, o makrobiotice a to jsme si museli projit spoustou ruznych smeru.. vse diky urcite forme reklamy.
Je fakt, ze spousta z reklam je hodne ujeta.. ale nenechame volbu rozhodovani na lidech, kteri by si stejne cestu k dane reklame nasli driv nebo pozdej? Budem lidem verit, ze vedi na co klikaji a delaji tak ze sveho svobodneho rozhodnuti nebo jim predhodime jen nase pravdy?
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #13 kdy: 15. Říjen, 2008, 23:57:29 »

Ja v podstate moc nechapu tvoje silne negativni reakce na reklamu obecne.
Jak sirite nebo jak jste zacali sirit vase produkty?
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #14 kdy: 16. Říjen, 2008, 00:00:06 »

Taky ale chapu, ze je tam spousta hovadin, ktere jsou uplne mimo.
Ale vracim se k teto myslence:
my co vime, tak na to stejne nekliknem, nehlede na to, ze pro zaregistrovane se to nemusi vubec zobrazovat
ale spousta lidi sem prijde denne poprve z vyhledavace.. nehledaji casto nic o makrobiotice.. a ti treba kliknou.. mame se branit takovym ziskum? nenasli by si ti lidi k te reklame stejne cestu jinak?
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení