Stran: 1 2 [3]
  Tisk  
Autor Téma: Reklama na tomhle fóru  (Přečteno 9619 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #30 kdy: 18. Říjen, 2008, 04:24:15 »

Krizi tohle forum zadnou neproziva, pokud pominu ten test s reklamou, ktera by mohla byt mnohymi za krizi povazovana.
Krizi neprozivam ani ja, jsem v super zivotnim obdobi  Very Happy
A to co navrhujes Milane je velice zajimave, urcite by si to zaslouzilo delsi debatu, v cemz by nam mohla vyjit vstric blizici se vikendovka.. aspon tam padne spousta nazoru od mnoha lidi a muzem si tak ujasnovat spoustu veci.
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #31 kdy: 18. Říjen, 2008, 05:03:02 »

Jestli teda nejsi proti veškeré reklamě, tak máme na věc stejný pohled. mě taky vadí reklama, která propaguje hlouposti.  Grin

Ty otázky ohledně krize fora a jiných problémů jsi sám nadhodil.

K těm kodexům- ptala jsem se právě proto, že nerozumim tomu jak to myslíš. Když si představím nějaká pravidla, tak mě napadne nějaké omezení. nemyslím to nijak zle, možná na to máme stejný pohled, jen bych to chtěla vysvětlit, co to podle tebe znamená kodexy na tomhle foru ?  Wink
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #32 kdy: 03. Prosinec, 2010, 17:36:23 »

ahoj, dala by se ta reklama dát dolů? tam nahoře to překáží  Wink
Zaznamenáno
Kaťule
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #33 kdy: 06. Prosinec, 2010, 17:13:44 »

Ahoj, ta reklama mi tam dost vadí, přimlouvám se alespoň za to posunutí někam dolů ...
Zaznamenáno
majkl
Host
0 0
« Odpověď #34 kdy: 07. Prosinec, 2010, 16:35:35 »

Já sem si zas řikal, jestli by pomohlo, kdybysme na to klikali - že bysme tím neonovi trošku přilepšili...
?
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #35 kdy: 07. Prosinec, 2010, 16:53:11 »

Nee, tohle nevydelava za kliky, ale dik Wink

Ja to brzo stahnu.. ponevadz to asi zadny prijem neprinese.

Jen me to lakalo vyzkouset, protoze to je prvni reklama, ktera ma podle me nejakou hodnotu - knihy mi prijdou v poradku a nejsou uplne mimo tema.

El, ja chapu, ze cizi reklama zavazi, ale kdybych tam propagoval tvoje rukodelne vyrobky, tak by to zas tak nevadilo, ne Smiley
V kapitalismu si podle me nejde hrat na to, ze bez reklamy neco (nekdo) funguje.. ale mozna brzo zmeni(me) rezim Smiley
Zaznamenáno
Astronaut
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #36 kdy: 07. Prosinec, 2010, 19:19:41 »

Neo, buďme k El shovívaví  - každý má právo vyjádřit svůj názor, a El má navíc, ještě na dobrých pár měsíců, to právo dvojnásobné .....   54 z131 Sparkle

Mimochodem ji chápu, a naprosto s ní souhlasím - kdo si jednou zvykl a oblíbil čistou podobu fóra - bez reklamy, pro toho bude reklama vždy nevítaný element, ať už je jakákoli ...
   761
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #37 kdy: 07. Prosinec, 2010, 21:24:32 »

mě nejde o to, že je to nějaká cizí reklama, ale že mi to tam nahoře překáží a pořád musím jezdit myší dolůůůů...

Sama bych si chtěla dát na svoje webovky reklamu, která by byla schopná něco vydělat, ale nevím jakou a jak  Wink a kde ji sehnat.. poradíš ?  Wink zároveň bych chtěla aby to byla reklama na něco užitečnýho... zatím jsem oslovila pár firem, které se mi líbí, ale zatím nic..

Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení