Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Žebříček top receptů  (Přečteno 4282 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« kdy: 25. Listopad, 2008, 08:39:51 »

Opět připomenu skvělé stránky, které pro nás Role udržuje: http://makrobiotika.aspone.cz

Píše se tam:
Oslavujeme 1. narozeniny fungování těchto webových stránek!
U této příležitosti jsme pro vás přichystali žebříček nejlépe hodnocených makrobiotických receptů :-)
Zaznamenáno
Pedro
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #1 kdy: 13. Leden, 2009, 16:09:37 »

Dělal jsem ten jáhlovej nepečenej dort a měl obrovskej úspěch !
Zaznamenáno
midsummer
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #2 kdy: 15. Leden, 2009, 08:13:52 »

Tak já jsem dělala makovo-jáhlové poháry a jsou opravdu vynikající. Ovšem jeden jsem donesla k ochutnání mamce, a ta se tvářila, že se to asi bude bát dát i slepicím  Huh?  Jenže to mě nemůže překvapit, ona se na to "moje zrní" tváří skepticky trvale  Wink
Zaznamenáno

To, co lidé nazývají štěstím, je okamžik, když přestanou mít strach.
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #3 kdy: 16. Duben, 2009, 12:26:25 »

Ty stranky jsou opravdu vynikajici. Ty fotky vypadaji tak uzasne, ze se clovek chce dat rovnou do vareni. Ja jsem uplny zacatecnik, takze okomentuji z tohoto pohledu. Presto ze umim dobre varit (beznou stravu), je pro me tezke se zatim orientovat v tom jak sestavit spravne MB talir aby byl uspokojivy. Ne ze bych nevedela co chutna dobre s cim, take znam techonologicke postupy, ale spis jde o tom jak zajistit vsechny chute a slozky na taliri. A tyhle skvele stranky poskytuju bezvadnou zkratku, protoze se tam presentuji cele talire, ne jen jednotlive slozky, a to jeste krasne presentovane a inspirujici.
Diky, Role

Jo vcera jsem to ukazala me ne-MB mame, a moc se ji to libilo. Smala se jak tam autorka napsala u jednoho receptu na beranka ze udelala nejdriv jednoho maleho a ten zmizel nez ho stacila vyfotit.
Take tam maji odkaz na libereckou catering firmu a jejich fotky take vypadaji senzacne. Jako zacatecnik jsem byla uplne vedle z toho jake lakave veci se daji v MB vytvorit.

Mela bych jednu prosbu pro zkusene MB - vim ze se ma nejlepe vse varit zcela cerstve, ale v beznem zivote se urcite nejak organizujete predem s vecmi co dlouho trvaji. Muzete se prosim podelit o zkusenosti?
Zaznamenáno

Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení