Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Cviceni DO IN  (Přečteno 4694 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
ivan
Jr. Member
**
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 03. Prosinec, 2008, 10:43:37 »

Ahojte,

znate nekdo nejakou dobrou knihu v ktery jsou uvedeny cviky DO IN a ktera sa da zohnat v Cechach nebo na Slovenku? Nebo aspon nejaky fotky na internetu s nejakou sestavou cviku...
 Dekuji.
Zaznamenáno
Nena
Host
0 0
« Odpověď #1 kdy: 03. Prosinec, 2008, 11:14:39 »

v rychlosti me napada, ze je to popsane napr. v Radost z jidla od Strnadelove a Zerzana.
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #2 kdy: 03. Prosinec, 2008, 11:42:23 »

Co třeba tohle - Gayaka P. Backheuer. Do-In Tisícileté tajemství vitality
Pak jak rika Nena, tak na konci Strnadelove je par stranek.
Pak take na konci Kushi - Dieta pro silne srdce (opet par stranek).
Zaznamenáno
tomy
Host
0 0
« Odpověď #3 kdy: 03. Prosinec, 2008, 15:53:13 »

Já jsem začal cvičit cca půlhodinovou sestavu z Kushiho knihy Makrobiotická cesta a musím říct, že je to fakt super. Cítím se po tom moc dobře.
Taky mě napadlo, že by mohlo být zajímavé se scházet a cvičit společně.. Asi to nadhodim Brňákům Very Happy
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #4 kdy: 03. Prosinec, 2008, 20:29:45 »

Já jsem měla knížku, která se jmenuje přímo cvičení Do in, ale už si nepamatuju autora. Byla z knihovny...
Zaznamenáno
ivan
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #5 kdy: 03. Prosinec, 2008, 20:39:53 »

diky moc, skusim si ty knihy najit...
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #6 kdy: 12. Září, 2012, 15:25:58 »

Ahoj,

tak kdo budete mít čas, tak prosím, napište aspoň, jaké nakladatelství ty knížky vydalo to Do In tisícileté tajemství, prosím. Jenže, teď mě zajímá, že vlastně knížku bych číst nemohla, jsou tam asi obrázky a skener by to nepřevedl do hlasové podoby. Stejně by mě zajímalo, jak se Do In cvičí. Myslím, že je něco v Zrnění, ale nemám všechny ročíky.
Napište prosím, zda se musí člověk řídit podle obrázků nebo zda si to člověk může napsat/nahrát na diktafon a cvičit podle hlasu? Snad někdo rozumí, jak to myslím.
Jarka

Zaznamenáno
Rozárka
Newbie
*
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #7 kdy: 25. Březen, 2015, 13:27:49 »

Ahoj všichni!
Chtěla jsem poprosit, našel by se někdo ochotný, kdo by sem na stránky oscanoval těch několi stránek cvičení a masáže DO IN z knížky Radost z jídla? Nemůžu si ji teď dovolit koupit a cvičení podle 5-ti elementů už dělám, ale na tu masáž nemám podklady a potřebuji teď ze zdravotních důvodů více cvičit. Díky moc!
Mějte se pěkně:-).
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení