Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: návrat k mb  (Přečteno 3945 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Ecureuil
Jr. Member
**
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #15 kdy: 12. Leden, 2009, 15:34:55 »

Georgino,

myslím, že jím tak nějak normálně. Neumím to posoudit a tak vyzkouším jíst míň. Ale myslím, že tím to není. Dřív jsem měla fakt svaly, vydržela skoro cokoli (uběhnout 30 km, sportovat denně několik hodin, ... jedla jsem při sportu vždycky míň i "normálního" jídla před MB). Dneska se dostávám na úroveň, kdy mám fyzičku stejnou nebo lepší jako člověk, který sportuje rekreačně. Jen u svých kamarádů, se kterými jsem podnikala výlety a sporty, tak těm se teď koukám na záda a mnohdy je ani nevidím. Oni mě samozřejmě podporují a berou ohledy a věří, že to bude lepší. Ono to prostě šlo dřív nadprůměrně samo.
A zároveň vím, že teď nemůžu nic moc čekat a doufám, že to nějak do června (do mého MS) vydržím a uvidím, jestli budu hrát nebo ne a pak tomu dám čas.
A myslím, že se mi tělo teprve čistí, sice nevím, jak to poznat, ale občas mě bolí hlava a tak a to se mi dřív nestávalo.
Jak jsem říkala, zkusím méně jídla. Díky za radu.
Zaznamenáno
Tina
Jr. Member
**

372585734
Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #16 kdy: 12. Leden, 2009, 20:57:42 »

ahoj Hajdalaku,
no, nejoblibenejsi recept na dlabanec je rejze na vsechny zpusoby, moc rada,kdyz do ni nadrobno nakrajim zelenou petrzelku.  nebo jahlovou kasi s kvetakem a tahini. je to takovej bac, ale dobrej. a duseny kapusticky. nebo kapusta.
a jinak recept na zivot -  musim v soukromem zivote par veci vyresit a je pravda, ze me to ovlivnuje psych.i fyzicky.
jinak myslim, ze paradni relaxace je pri hudbe, u dobry knizky, na prochazce, u jogy, s mym prastenym psem a ukecanym ditetem a samozrejme s dobrymi prateli. jen si tak rikam,
ze v posledni dobe lidi nejak porad nemaji cas, porad se nekam honime a cas zase honi nas.
k tomu pocitu nenaplneni, to fakt nemam, ale nekdy si preju, aby se taky nekdy nekdo staral o mne.
no nic. jinak urcite  stav mysli ovlivnuje stav k jidlu. to je neoddiskutovatelny.
tak jdu relaxovat.
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #17 kdy: 12. Září, 2012, 14:45:43 »

Ahoj,
no, návrat k MB je těžký, jak kdy. Když je dobrá vůle, tak ne. Já to taky někdy mám, že ulítávám a pak se musím vrátit, ale tak na návštěváchh, když sním něco NEMB, nebo jím s rodiči stejný oběd, nebo když je tu sestra s malými dětmi, starvuju se s nimi, protože MB nejí a dvakrát vařit mamka nezvládá.
Každý to děláme podle možností. Když je normální omáčka, tak když mám zbytek obilovin, dám je do té klasické omáčky.
K tomu zeleninu a je to.
Jarka
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení