Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Epilepsie  (Přečteno 3700 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
vlkos
Full Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 04. Leden, 2009, 22:46:15 »

ahoj,
nemate nekdo prosim prehled, jak se diva na epilepsii MB a cinska medicina obecne? jestli lze nejak vylecit, minimalizovat soky atd?
mam jednoho kamose,dost na to kasle, celkem kali a dymy a pak bodejt by se to nemelo opakovat...vim ze pokud clovek nechce tak mu nic nepomuze,ale jen by mel zajimalo jak to s touhle nemoci je. samozrejme MB kamos neni, ale treba bych ho mohl natuknout, na co by se mohl zamerit alespon.
diky za kazdej radek
honza
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #1 kdy: 04. Leden, 2009, 23:30:23 »

Ahoj Honzo,
říci mu o makrobiotice můžeš. A co on vlastně říká na to, že jsi makrobiotikem ty? Také by záleželo na tom, zda-li by dokázal obětovat nějaké ty věci a měl by do něčeho takové chuť jít. Myslím, že v určitém pásmu tento chronický problém člověka může přejít, byť se problému třeba nezbaví..
Ale třeba se tady někdo podělí, kdo kvůli tomu na mb přešel, a napíše své zkušenosti či zkušenosti jiných.
Také může zkusit Jonáše, informační medicínu, kam se běžní lidé, po neúspěchu u klasické medicíny, obracejí.
Zaznamenáno
vlkos
Full Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #2 kdy: 05. Leden, 2009, 14:51:51 »

mno, ja mb nejsem...ale mam to jidlo rad, a kdyz je cas a chut tak neco uklohim. zrovinka neska sem mel mb snidani i obed. driv sem to zkousel porad, ale v nasi masozrave rodine to neni lehlke. jidlo od mami me chutna i kdyz neni mb, mama vari super.a uz ji nepredelam, stara skola je stara skola....
navic si myslim ze jidlo neni vse, a velkou roli ve zdravi hraje hlavne psychika (nebo psichyka? Smiley tak se snazim veci zbytecne nerozpytvavat...
kdyz sem byl prevazne na mb hodne sem zhubnul a prestal mit chut skoro na vsechno a porad premyslel co je jin co je jang. chvili mi trvalo nez sem si to srovnal v hlave...
po silvestru citim ze tu mb potrebuju Grin
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #3 kdy: 09. Listopad, 2011, 15:24:26 »

Ahoj,
já myslím, že se MB tato nemoc dá zmírnit, ale jak, to netuším. To bychom se museli kouknout někdo do knížek. co říkají Kushi nebo Průchová. No to je pravda, rodiče nepředěláme, ale v rodině to má, jak kdo. U nás jsou masojedlíci, ale mamka mě podporuje a vidí, že je to dobré. Jí to chutná.
Jarka
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #4 kdy: 16. Září, 2012, 18:54:10 »

Ahoj,
tak jsem epilepsii našla v knížce Zbytečné choroby od paní Průchové.  Popisuje tam, jak vzniká, ale pořád nějak z jejího čtení nemůžu pochopit, jak vzniká. Jedna kamarádka mi říkala o klukovi z Moravy, že ji má, tak jsem pro zajímavost koukla, zda se někde něco dočtu. Dá se to vůbec léčit, jen pro zajímavost.
Jarka
Zaznamenáno
oceanenergie
Full Member

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #5 kdy: 17. Září, 2012, 07:54:10 »

Pokud sám nechce...hledat a uplatnit všemožné kroky ať již informační metodou, makrobiotikou etikoterapií atd. práce je zbytečná promarněná...
.....................VŠE MÁ ŘEŠENÍ.......................
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #6 kdy: 28. Srpen, 2013, 21:49:13 »

Ahoj,
ano, Zbytečné choroby, kapitola 10, tam je toto popsáno. Přečetla jsem si to znovu a pozorněji. Když nepochopíme něco hned, vrátíme se k tomu, pokud  knížku máme. Ta ať už to nemusíme hledat, co je to za kapitolu a knížku.
Jarka
Zaznamenáno
Radek
Full Member

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #7 kdy: 29. Listopad, 2013, 19:30:19 »

Ahoj Honzo, přátelé, musím zareagovat. Epilepsie se dá MB léčit a chce to trpělivost. Složitější je to u epilepsie z důvodu zranění,- třeba po autohavárii...  Nebo se epizáchvaty dají hodně snížit ! Mám s ní zkušenosti z práce pečovatele v sociálních službách,ale tam jsem MB nemohl uplatnit.
Takže - epilepsie má příčinu v nashromážděných JINECH přece, jin v extrému a jin kondice.. Česky je to moc sladkostí a sladkých nápojů, jižního ovoce, zmrzliny, alkohol a tak. Záchvat přichází nějakou dobu třeba po večírku, náš klient jím trpěl vždy po návratu z víkendu doma,tak každých 10 dnů.
Ať kamarád tyhle věci značně omezí a uvidí úspěch. Poraď mu fintu,ať omezí i slané a maso..., aby ho to pak tolik nepřitahovalo na to sladké a džusy. Moc držím palce. 
Zaznamenáno
Radek
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #8 kdy: 29. Listopad, 2013, 20:06:14 »

Honzo,ještě jsem vzpomněl,jak píšu v rubrice "povídání jen tak" nabídku bylin, že na epilepsii je čaj ze jmelí. Jmelí je jinak trochu jedovaté,my nabízíme čaj teď za 17,-  50g.
R. 
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #9 kdy: 09. Prosinec, 2013, 18:34:28 »

Ahoj Radku,
mám radost, no jak ta dignostika sedí a že už mi to taky trochu jde, dát si to do souvislostí.
Jarka
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení