Stran: 1 ... 4 5 [6]
  Tisk  
Autor Téma: Plynatost/nadýmání  (Přečteno 33398 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Hajdi
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #75 kdy: 04. Září, 2009, 12:07:38 »

Diky moc za vas zajem mi pomoct! prisla mi i soukroma zprava s radami - natto, kuzu, pitny rezim, cviceni, urcite se budu snazit je aplikovat, co se tyce klystyru, tak jsem byla asi pred rokem na hydrocolonu - celkem 3x, musim rict, ze to bylo pro me hodne psychicky narocne, sice po tom 3. jsem se citila hrozna prijemne, ale pak jsem vecer onemocnela, tak uz jsem na dalsi session radsi nesla:), i kdyz mi ta pani rikala, ze tam porad jsou usazeniny a mela bych jeste prijit na dalsi.
- Dalsi rada: jist pravidelne, prestavky 3 hodiny..to by asi bylo dobre dodrzovat, ale na druhou stranu je to tezke, protoze nekdy kdyz jsem ve stresu tak to potrebuju zajist nebo kdyz jsem smutna, tak to taky spravuju jidlem, nevim, jak se toho zlozvyku zbavit, dokud se nenajim, tak nedokazu myslet na nic, myslim, ze jsem asi tezky hypoglykemik:) Navic kdyz mam hlad tak hodne hubnu, s vahou mam problem, byla jsem vzdycky extremne hubena, pred makrobiotikou 45 kilo na 165 cm, ted cca 42, ale pokud fakt dodrzuju prestavky mezi jidly a spravne jidlo, tak to klesa i na 39 kg..
- "Nestresovat se" je samozrejme dobra rada, snazim se stres snizovat na minimum, rada bych zkusila meditace, ale co kdyz mam prirozene sklony k tomu si delat obavy..? Smiley
- co se tyka navstev u MUDr. Strnadelove, tak si myslim, ze jsou uzitecne, ale moc informaci mi nedava, vydycky jen rekne ze je treba pokracovat v cisteni strev, posilovat jatra, leviny, slinivku.. a da mi na to ty preparaty cinske fytoterapie prip. od Jonase.
- Urcite budu pokracovat s makrobiotikou ale budu resit i tu psychiku (vztah makrobiotika - psychika mi pripomina otazku co bylo driv, vejce nebo slepice), snad se to casem vyresi...asi to bude trvat, po tech letech na chlebu s maslem a eidamem 3x denne, aginach resenych antibiotikama, prejidani se, zadnych prestavek mezi jidly (jednak povzbuzovana tim, ze pokud chci ztloustnout, tak musim vic jist.. a jednak porad jsou nejake stresy, ktere je treba zajidat).  Grin

Diky..

Zaznamenáno
Nena
Host
0 0
« Odpověď #76 kdy: 04. Září, 2009, 12:21:09 »

ahoj Hajdi, tak to sis pekne odpovedela sama Smiley drzim palce Smiley sama ze sve zkusenosti vim, ze to neni lehke nejist, kdyz cloveku porad klesa cukr v krvi atd. kdysi mi nekdo rekl, ze se prejidam - nejdriv jsem si rikala, ze to preci neni pravda - pak jsem si ale uvedomila, ze sice nejim velke porce, ale jim casto - zazivaci system si pak nemuze odpocinout a pak prichazi nadymani.
Ja treba nemohu jist sladke hned po jidle, musim cekat 1-2hod. Na to, abych to vydrzela mi pomaha pickles po kazdem jidle. Pak hladina cukru v krvi neklesa tak rychle.
Taky premira ovoce - u me je to i trosku vice rozinek... Vse je to zcela individualni. Musis sama vypozorovat, co ti to dela (coz jak pises asi uz trosku vis). Protoze co jednomu nevadi, vadi jinemu...
Zaznamenáno
Hajdi
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #77 kdy: 07. Září, 2009, 11:25:44 »

Diky Wink
Zaznamenáno
Chalco
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 1
« Odpověď #78 kdy: 10. Březen, 2010, 12:55:21 »

Zdravím, nedá mi to, abych k tomuto tématu něco nenapsala. Mé zákaznice, které měly problém s nadýmáním a pálením žáhy si chválí  Emulips ( http://prozdravi.usedmikrasek.cz/emulips.html ).  Třeba pomůže i Vám   Wink
Zaznamenáno
Bystromila
Host
0 0
« Odpověď #79 kdy: 10. Březen, 2010, 14:54:47 »

Eek
Zaznamenáno
Jitřenka
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0