Stran: 1 [2] 3 4 ... 8
  Tisk  
Autor Téma: Vitamín B12  (Přečteno 26671 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
romanS
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #15 kdy: 04. Únor, 2009, 20:07:58 »

Otázka zůstává nezodpovězena:
Je B12 v misu, tempehu, natu, řasách......., jak tvrdí klasici?
Nebo není jak se teď píše /často/?
Nebo se jedná o ten "nepravý B12"?
 Eek Wink
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #16 kdy: 04. Únor, 2009, 20:34:38 »

Je B12 v mase? Toť otázka. Řada mb lidí nejí maso a žijou? Takže někde asi je.  Wink
Zaznamenáno
romanS
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #17 kdy: 06. Únor, 2009, 19:27:10 »

for G.
Existuje vůbec nějaký B12???
 Roll Eyes Wink
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #18 kdy: 06. Únor, 2009, 20:41:08 »

Jak to myslíš, Romane? Tvé myšlení je pro G. občas záhadou.  Roll Eyes Wink
Zaznamenáno
romanS
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #19 kdy: 07. Únor, 2009, 08:22:58 »

Pro Romana jsi záhadou ty Géčko, což mě ale nijak neomezuje.
 Wink  Smiley
Moje otázky, ač se tváří všelijak, mají racionální základ. Hledám souvislosti.....
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #20 kdy: 07. Únor, 2009, 10:26:32 »

Romane, záhadou jsi pro mě jen občas, ale je to tím, že jsi prostě romanS. Abych pravdu řekl, tak tenhle příspěvek byl asi vpoho. Víš, ale jak jsi napsal ten příspěvěk do cyklodovolené a já ti tam hodil k tomu otazník, tak ten příspěvek se mi moc nelíbil. Jelikož se neznáme, tak nemohu napsat, co si o tobě myslím, protože nemohu - nemám dostatek názorů na tebe asi. Každopádně ti řeknu, kluku, že jsi asi jiný než ostatní. Ale myslím to pozitivně. Myslím, že u brňáku jsi nenahraditelný. Jinak každý občas napíše něco, co se jinému nelíbí, ale třeba jiný to shlédává zase dobrým. Každý máme nějakou povahu, každý jsme nějaký. Já si po sobě dneska ráno přečetl několik svých posledních příspěvků a doslova jsem se v tu chvíli nejrači neviděl, dal jsem si normálně ruce přes oči, já píšu takový blbosti někdy, že se nepoznávám. Takže jsem teď záhadou i pro sebe.  Very Happy No nic. Každopádně život jde dál. Určitě s tebou někdy rád zahraju tu královskou hru a popovídáme o meruňkové marmeládě. Měj se hezky, Romane. Smiley Géčko
Zaznamenáno
romanS
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #21 kdy: 07. Únor, 2009, 21:13:34 »

Géčko
Stavebním otrokům nemůžeš rozumět, nejsi zasvěcen. (Bylo to pro Kamču. Otázník jsem viděl, ale vysvětlovat se mi to nechtělo)
 Very Happy

Hru dát můžem, jestli se někam z Liberce pohneš. (Což bych ti na základě toho co píšeš doporučil, z mnoha důvodů....)
S tou nenahraditelností jsi to zase trochu přehnal, dobře víš, že je to blbost, ale ty tak občas střílíš. Wink

Nenahraditelnej je jenom jeden, to si pamatuj! (A před spaním ho odpros.)
 Wink
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #22 kdy: 08. Únor, 2009, 16:41:32 »

Romane,
jj, s tou nenahraditelností to byla vážně střelba, jelikož jsem na brněnském srazu nikdy nebyl, snad ani v Brně nebyl. Kdybych měl na tebe nějaký názor, tak by to byla také střelba, protože tě neznám. Přes fórum se člověk nepozná. Smiley
Z toho Liberce se poslední dobou hýbám často, ale ne směrem Morava, spíš Praha. Ale někdy se někde uvdime.  Wink Tak se měj dobře. Ahoj. G.
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #23 kdy: 08. Únor, 2009, 17:08:34 »

To je nějaká samčí rivalita Huh? GayFight
Zaznamenáno
romanS
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #24 kdy: 08. Únor, 2009, 22:41:25 »

El
kdepááák. To bylo pozvání na hru královskou někdy v čase budoucím. Jestli umíš, tak se domluvíme.  Roll Eyes
Ale když už se nám do toho montuješ, mohla bys Géčko někdy pozvat na návštěvu, ať ten kluk nejni tak odtrženej od všeho dění. Oba jste ze severní části republiky, v podstatě sousedi. Hm?  Wink

A kdo má co říct k tématu B 12, sem s tím....
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #25 kdy: 11. Únor, 2009, 17:40:49 »

No, s El se asi neuvíme jen tak, i kdyby teď byla na chalupě pár kilometrů ode me. Je lepší, když se v současné době neuvidíme. Ani si už poslední dobou moc nepíšeme. Já nemůžu za to, že k ní mám jiné city než kamarádské, tak proto se s ní nesejdu. Mooc jsem chtěl, ale už nechci! Ale mně teď není smutno po společnosti mb, Romane. Obnovil jsem nějaké kamarádské vztahy s bejvalejma kámoškama v Lbc, nebylo ode mne hezké, že jsem jim řekl, ať jdou do prdele. Ale na pařany, ty kluky od kouře, jsem se vybodl definitívo. Navíc lin - ta skvělá osoba z fóra - mi dala kontakt na nějaké dvě mb holky z Lbc, která potkala na kurzech, tak se jich pak zeptám, zda-li by nechtěly mít kamaráda, až zas nebudu takovej blázen jako dřív..

El, s tou královskou hrou to bylo tak, že jsem si vzpomněl, že Roman tu hru navrhl ve vitariánech, když se mluvilo o tom, kdo vydrží déle v něčem, že se udělají nějaké hry vitariánů proti makrobiotikům jednou třeba, vzpomínám. Já mám rád šachy, a tak je s Romanem rád zahraju. Takže žádné samčí mecheche. Smiley
Zaznamenáno
milan
Host
0 0
« Odpověď #26 kdy: 11. Únor, 2009, 18:15:05 »

jj, taky bych si dal B12 na podporu mozecku a particku sachu, abych zjistil, jestli nemam Alzeheimera a nezapomnel jsem, jak se vubec s figurkami taha... otazkou je, jestli RomanS za kralovskou hru nepovazuje strelbu...
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #27 kdy: 11. Únor, 2009, 20:27:00 »

neone, já nejsem nešťastný. jen prostě je ode mne nefér psát a říkat někomu věci, které nejsou vhodné. Ona mi říkala, že bude lepší si moc nepsat apod. S tím souhlasím a přijde mi blbý se s někým takovým sejít a celej červenej se na takovou osobu dívat - prostě v zarudnutým stavu. Pamatuji si vodu, tu holku mám rád už dlouho, a tak jsem byl nedočkavej, až ji uvidím, jak jsem v duchu "trpěl", když dlouho nepřijížděli; přijeli později. No, a ve vlaku jsem se málem rozplynul. Nemohl jsem se na ní nedívat, je moc hezká  nejen uvnitř. Acho jo.
Ale máš pravdu. To souhlasím. Víš, ale já jsem takovej pitomec, prostě mám takovou povahu, a když bych ji navšítívit, prostě bych se neovládat a říkal takový ty všelijaký věci namlouvací - takový ty nevhodný. Na něco takového normálního povídacího potřebuju čas.
Smutný nejsem, ba naopak. Jsem rád, že jsem mohl něco takového poznat, pochopil jsem proč si něco takového lidé ve filmech říkají. To, že má Káju, tak to beru - třeba by takový podívína, jakým ten giorgino je, nechtěla. Ale stejně jako více věcí, beru věci jak jsou. Upřímně Kájovi přeju, ať to nepodělá, protože má doma někoho vyjimečného. A nejdůležitější je, aby ta dotyčná byla šťastná a když svého přítele miluje, je to fajn. Jsem rád, že je šťastná a upřímně to těm dvou přeju. Prostě beru věci jak jsou už, nic nezměním a nebudu se někomu do života plést.

P.S. Pokuď tohle Kájo čteš, tak mě nemusíš nic dělat. Všechno je v pořádku. Měj se hezky.
Zaznamenáno
Dita
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #28 kdy: 11. Únor, 2009, 20:56:34 »

Pro giorgina: Ahoj, už delší dobu sem chodím, pročítám tyhle stránky pro inspiraci. Chci Ti jen říct, že jsi fajn osůbka, mně velice sympatická; mám občas podobné stavy jak ty, tak možná trošku rozumím:) Dlouho jsem přemýšlela jak to podat, člověk může na forum někomu v klidu napsat nějakou negativní reakci, ale to pozitivní může vypadat podezřele..Smiley) Nic tím "nesleduju", moc zdravím a držím Ti palce!
Zaznamenáno
romanS
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #29 kdy: 11. Únor, 2009, 21:58:11 »

Géčko
Zadaná baba = "mrtvá" baba.
Velmi jednoduchá rovnice o žádné neznámé. Čeká na tebe jiná..... Srdce
(Kdybys to nemohl pochopit, soukromě ti to vysvětlím  Wink )

Milane
Osum pindíků, osum figurek a milion kombinací....Tak kde to "umění" oprášíme? Jsme tři, tuším že Wl. se taky hlásil.... Smiley
Střelbu nebrat, stačí když si z nás střílí ŽIVOT....
 Eek
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 ... 8
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení