Stran: [1] 2
  Tisk  
Autor Téma: recepty proti nespokojenosti  (Přečteno 6942 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
El
Host
0 0
« kdy: 17. Únor, 2009, 14:52:04 »

Ahojky,

jak byste změnili způsob vaření pro člověka, který je často s věcmi v životě (tj s lidmi, se situacemi, s událostmi.. )nespokojený?  71
Děkuju.. 53
Zaznamenáno
milan
Host
0 0
« Odpověď #1 kdy: 18. Únor, 2009, 16:06:00 »

existuje nekolik typu lidi a na kazdeho plati neco jineho.
nekteri mohou byt stazeni, mozna, ze hodne soli...
Nekdo prijima opacny extrem - leky, drogy a alkohol, pro nej plati neco jineho.
Hodne dela uspechana doba, stresy, znecistene zivotni prostredi a neschopnost umet se vypnout a odpocivat...
Obecne tyto lide mohou mit ze sveho zivotniho stylu nacnute jatra...

Zaznamenáno
Cpt_Morgan
Full Member
Pohlaví: Mužské

419315231
Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #2 kdy: 19. Únor, 2009, 21:54:17 »

Ja si myslim,ze kdyz je clovek nespokojeny,tak ocekavat od stravy a zpusobu vareni nejake zmeny nelze. Do jiste miry mozna,ale v prvni rade to chce vuli zacit se sebou neco delat ,dat si dostatek casu na premysleni o sobe ,o vecech kolem sebe,o lidech kolem sebe a prehodnotit pohled na svet a pak patrat po tom , jak tomu dopomoci vhodnou stravou a pripravou . Pro cloveka,ktereho popisujes ,bych o zmene vareni proste premyslel az v pozdejsi fazi jeho "promeny" o kterou zacne usilovat .
Zaznamenáno
Cpt_Morgan
Full Member

419315231
Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #3 kdy: 19. Únor, 2009, 22:00:18 »

A kdyby jste mel nekdo recept,jak se zbavit koureni ,tak Vas zahrnu polibky a udelam obrovskej makrobiotickej mejdan , zbavil jsem se vselijakejch zavislosti Eek a i to pokladam za veliky uspech Potlesk v mem pripade, ale prestat kourit,na to jsem jeste porad slaby.   Embarrassed
« Poslední změna: 19. Únor, 2009, 22:04:19 od Cpt_Morgan » Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #4 kdy: 19. Únor, 2009, 23:25:06 »

kapitáne, každý s něčím bojoval či bojuje. přeji, ať to zvládneš i s tím kouřením. můj otec, jeden pán a jedna paní z práce byli velcí kuřáci (20-40 za den) a nechali si píchnout od jednoho takového jiného doktora něco do ucha nebo kam, a potom už je to přešlo. sám jsem se tomu kdysi divil. kdybys chtěl zeptám se ho na kontakt. nevím, je možné, že se toho kouření dá zbavit sám od sebe, doslova se předělat. ale uvidíš. já kdysi také v něčem lítal a nebylo jednoduché se z toho dostat, ale na cigarety jsem nebyl, to jsem měl radši kapučíno a kofolu v této cenové kategorii. no, uvidíš. tak tedy ať se toho kouření zbavíš, když se zdá, že s tím chceš něco vázně dělat.  Wink
Zaznamenáno
milan
Host
0 0
« Odpověď #5 kdy: 20. Únor, 2009, 09:03:52 »

kapitane, vsechno je o vuli. znam i borce, kteri kourili svych 20 denne a prestali ze dne na den.
chce to zacit trenovat pevnou vuli, ne? a zacit uz od dneska - a postupne snizovat svoji davku...
nejsi preci sracka! zmaknes to!
zkousel jsi inhalovat nikotinove trubicky (japonsky patent)?
Zaznamenáno
Nena
Host
0 0
« Odpověď #6 kdy: 20. Únor, 2009, 10:32:25 »

ty trubicky tady prodavaji? slysela jsem o tom pouze v zahranici.
Zaznamenáno
milan
Host
0 0
« Odpověď #7 kdy: 20. Únor, 2009, 11:29:43 »

jasne, mely by se sehnat ve ZV, nekde je maji asi na objednavku.
pokud ne, tak je bez problemu sezenu.
Zaznamenáno
Cpt_Morgan
Full Member

419315231
Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #8 kdy: 20. Únor, 2009, 12:06:44 »

Eek nikotonové trubičky  Eek  to slyším poprvé,to by asi na ten začátek nebylo špatné,páč čudím jako starej námořník . To je něco jako elektronická cigareta ?  Sračka nejsem,ale vubec si to nedokáži představit nekouřit a rozhodnutí odkládám,protože se bojím,že to nevydržím a to mě pak vždycky hodně srazí,když neudělám něco,co si řeknu že udělám .
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #9 kdy: 22. Únor, 2009, 20:50:59 »

A kdyby jste mel nekdo recept,jak se zbavit koureni ,tak Vas zahrnu polibky a udelam obrovskej makrobiotickej mejdan , zbavil jsem se vselijakejch zavislosti Eek a i to pokladam za veliky uspech Potlesk v mem pripade, ale prestat kourit,na to jsem jeste porad slaby.   Embarrassed
Moc bych doporucila knizku od Allen Carr. V cestine vysla pod nazvem Snadna Cesta jak prestat kourit. Original se jmenuje EasyWay to Stop Smoking. Ja jsem podle toho prestala.
Zaznamenáno

torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #10 kdy: 22. Únor, 2009, 20:54:50 »

Jo a ty trubicky ani jinou nahrazkovou terapii vubec nedoporucuju. V te knizce je to vsechno vysvetleno, ale mam s tim i osobni zkusenost. S tou knihou jsem prestala bez vsech takovych nahrazek. Predtim jsem to 3x neuspesne zkousela a to jsem mimo jine pouzivala tycinky, naplasti a buhvico jeste.
Zaznamenáno

Peta
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #11 kdy: 23. Únor, 2009, 14:49:24 »

Cpt. Morgane, ja bych doporucila nekoupit si cigarety. Pred casem jsem takto na nekolik dlouhych mesicu (skoro rok) prestala pit kavu. Tedka mam obdobi, kdy ji zase piju. Me totiz kava moc prijemne voni. Podle me je to take zavislost. Bohuzel Yanoh a jine obilne kavy mi tolik nevoni ani nechutnaji. Takze ja jsem s tim sekla ze dne na den, proste jsem doma kavu nemela ani v praci, tak jsem si ji nemohla pripravovat. Nemohlo by to byt s cigarama to same ? Navic jsou silene drahy (ta dobra kava take), takze i ekonomicka stranka neni zanedbatelna. Potom si clovek za to muze doprat neco luxusniho z MB ! Kazdopadne mam pocit, ze ta kava dost vycerpava a ne ze dodava energii, proste ten pocit mam, ze jsem spise unavenejsi. A co tak pozoruju kuraky kolem sebe, take nevypadaji zrovna echt cerstve. Taky to asi nebude pro telo nejaka vzpruha. Jo a dobry porad na Z1, opakuji celkem catso - Neumirejte mladi - a videla jsem prave dil o plicich. Kuracka se odnaucila kourit pohledem na zdevastovane a nadorem prolezle plice kuraka. Docela sila a drasticke, ale rikali, ze to u ni zabralo.
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #12 kdy: 23. Únor, 2009, 16:24:49 »

a nebo pomáhá najít se partnera, který nekouří Smiley Já jsem kouřila 3 roky.. z toho ten poslední rok i 20 za den  Embarrassed a pak jsem potkala Káju a bylo to  Grin 

A musím říct, že s tou svěžestí je to pravda. Když jsem kouřila, tak jsem se cítila pořád blbě, unaveně, nesvěže.
Zaznamenáno
Pedro
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #13 kdy: 24. Únor, 2009, 19:22:35 »

Capitáne,

taky bojuji s kouřením a je to peklo,ale mám pro Tebe tip
Pokud musíš kouřit,na trhu se už konečně objevily cigarety bez chemických příměsí s názvem MANITOU a stojej 63,-
Neznamená to ale,že by to byly Morituri-neškodlivé cigarety,ale těch věcí a chemickejch sraček co dávaj do cigár,to se mi zdá nehorázné,tudíž Manitou se mi zdá jako relativně menší zlo.  Ale pozor,pořád je to zlo ! Ale největší zlo je kouřit hned po probuzení a těsně před spaním...
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #14 kdy: 24. Únor, 2009, 22:22:26 »

Pedro tak taky zkus tu knizku, je to fakt genialni metoda, uplne ti to preprogramuje jak premyslis o koureni. Je to vlastne metoda pouzitelna na vsechny zavislosti, ja ji ted pouzivam na to abych prestala s kafem. Ja uz jsem teda prestala, pred nekolika dny, ted jen pouzivam mentalni cviceni z te knizky. S cigaretami jsem prestala pred rokem a pouze 3 tydny jsem se musela soustredit na tyhle metody a pak uz me to vubec netrapilo. Kuraku je mi ted tak trochu lito protoze vim co to obnasi a je to vlastne vsechno tak zbytecne. Varuju pred vsemi nahrazkami, a to nejen pred nikotinovymi. I pred takovymi bylinkovymi cigaretami, zobanim zeleniny nebo jineho jidla (a to nejen ze zjevnych duvodu), pred obycenjnymi zvykackami atd. Problem s timhle vsim nahrazovanim je ze to jen utrvrzuje zavistlost, protoze si tim vlastne rikate ze jste se vzdali neceho co vam ted nejak chybi a proto to potrebujete nahradit. Tohle je take vysvetleno v te knizce.
Zaznamenáno

Stran: [1] 2
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení