Stran: 1 ... 14 15 [16]
  Tisk  
Autor Téma: Menstruace a ženské problémy  (Přečteno 51599 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Lucyluck
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #225 kdy: 30. Říjen, 2013, 20:49:42 »

Ahoj, po 9 letech jsem v březnu vysadila HA a stále mám hrozně nepravidelnou menstruaci jak je tělo asi zblblý...někdy ji mám po měsíci, někdy až po dvou....nevíte jak tělu pomoci lépe "naskočit" ?
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #226 kdy: 31. Říjen, 2013, 06:30:21 »

Ahoj Lucyluck,
doporučila bych ti koupit od paní Lužné Makrobiotický léčebný talíř aneb Nemoc není nepřítel. Nejen tobě samozřejmě. Problém je tam popsaný. Když si pročteš vlákno zpět, rady tady určitě najdeš. Začít jíst makrobiotiku, jinak pomáhají i obklady z listů dikonu či tuřínu, nemám vyzkoušeno, ale jiní, co tady psali dřív, tak mají.
Jarka
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #227 kdy: 02. Listopad, 2013, 14:29:13 »

Tak koukam, ze se mi taky pri dubnove ztrate dat ztratil prispevek ve kterem jsem psala, ze dcerin problem s tri mesice trvajicim nemenstruovanim jsme resili jednak homeopatikem, jednak povidanim o tom, co to muze znamenat z psychosomatickeho hlediska. Do tydne pak zacala menstruovat. MB neji a obklady/koupele moc nechtela, i kdyz by se jim mozna podrobila kdyby neco jineho nepomohlo.

Jinak ja MB ted uz jim, a to od brezna, a koupele i obklady jsem delala taky. Koupele jsou prijemne, obklady znacna prace kdyz vam s tim nikdo nepomaha. Delala jsem je kvuli infekci. Nakonec jsem k tomu musela stejne pridat i chemickou masticku a taky jsem to opet resila na psychosomaticke urovni.
« Poslední změna: 02. Listopad, 2013, 14:33:22 od torquiose » Zaznamenáno

ivan
Jr. Member
**
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #228 kdy: 08. Prosinec, 2013, 23:05:14 »

Dovolim si sem jako muz dat odkaz na zajimave misto kam jsem se dostal coby ucastnik seminaru konstelacii:

Červený stan

Co je Červený stan:
Stan je prostor, kde mohou ženy v bezpečí a v klidu prožít své období menstruace, před menstruací či kdykoliv si potřebují odpočinout, a načerpat zde novou sílu a energii pro nadcházející měsíc. Účelem Červeného stanu je vytvoření takových podmínek, ve kterých ženy nebudou muset překonávat obtíže způsobené měsíčním cyklem, ale naopak budou moci čerpat z jeho darů. Období menstruace je totiž časem, kdy vysílá ženské tělo signály o potřebě klidu a sebe-usebrání.

http://www.branakdetem.cz/clanek/cerveny-stan-122
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 14 15 [16]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení