Stran: 1 2 [3]
  Tisk  
Autor Téma: Kváskový chléb  (Přečteno 14880 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Plinka
Jr. Member
**
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #30 kdy: 09. Únor, 2011, 22:29:25 »

Mejte se a smejte se jsem tu nekde cetl a moooc se mi to libilo Wink

To jsi četl v mém deníčku  Wink
Zaznamenáno

Přejídání a lenošení je jistý typ sebeohlupování, otupování svého těla, mysli i intelektu, pohřbívání svého ducha. Konfucius
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #31 kdy: 28. Červenec, 2013, 20:54:11 »

DOPLŇUJI ZTRÁTU DAT:
Odpověď od Janek.

Citace: Nena  29. Leden, 2010, 05:27:41
Jednou nám Věrka Chasáková říkala, že každá potravina co je lepkavá/mazlavá, tak stejně lepí i v těle... Tak jsem se snažila chleba udělat spíše sušší. A vydařilo se.

Takže třeba včelí med tě zalepí a upatlá zevnitř nejvíc, bravo :-) Obavam se vsak, ze tento obsah strev nebude z medu:
http://www.pust.cz/frame.php?load=situace lidicky pouzivejte trochu toho vlastniho rozumu nez budete reprodukovat takovy vyrok. Vyrobek lepkavy by podle me musel byt nerozpustny a nestravitelny jako treba lepek, aby zasvinil telo.

A proc reaguji, napadlo me, zda si mam koupit "Pekarnicku", tak jsem koukal a na to vysusovani pry staci prikryt formu sklickem, aby se z ni neodparovala voda: http://www.minipekarny.cz/doc/doplnky.pdf

A abych nebyl OT, prosim napiste Vase zkusenosti s pekarnami obecne a vas nazor, zda byste si ji koupili znovu ci nikoliv. Ja stale vaham, o penize nejde, ale vaham, jestli vubec chci pojidat produkty z obili...

Jinak v te reisove pekarne by snad melo jit udelat vsechno od dzemu, skvarku, pudingu, kvasku a ja nevim ceho? Mozna i sekana :-) vymyslel na ne 3 patenty, vcetne vyvojniku pary,  nevim nakolik jsou implementovany, zda se ze pouze regulace teploty coz jina pekarna udajne neumi...
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #32 kdy: 28. Červenec, 2013, 21:29:21 »

Ahoj Janku,
nevím, zda bych si koupila pekárnu od pana Reisse, zatím asi ne. Chléb se dá dělat v troubě či na páře. Teda péct/pařit.
Jarka
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení