Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Is meat really good for us? What happens when we eat meat? Find out..  (Přečteno 1890 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« kdy: 10. Květen, 2009, 08:14:40 »

http://lungcancersiteforu.blogspot.com/2009/05/diet-is-meat-really-good-for-us-what.html
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #1 kdy: 10. Květen, 2009, 16:06:38 »

Hodne toho co se tam pise jsem uz slysela jinde a neco pro me bylo nove.

Jedna vec co mi v tom clanku nesedi je tohle:
Citace
When we look at our diet and what is good and bad for us, it is always beneficial to look at the way our ancestors used to eat. What has been eaten for 100,000s of years has determined the ability of our body to digest certain food. It will take another few thousand years (at best) before our body is able to digest the junk food some people ingest nowadays.

Statisice let? Kde tohleto berou? Nejstarsi dochovane zapisy jsou pouhych 3000 let stare a to mluvim o civilizacich zemepisne jinde nez Cechy. Kdo z nas vubec muze tvrdit co clovek jedl pred 100000 lety a nebo jak ani vypadal? Nebo kde jsou dukazy ze kdyz jeste nekolik tisic let budem jist mcdonalds, tak to budem umet stravit? Ten clanek odkryva dogmaty o mase, ale bohuzel opakuje jine. Kdyz hledame co je pro nas vhodne jist, nejde o to se podivat co jedli predci, ale jak nas priroda nadesignovala. Zvirata tohleto delaji instinktem, my lidi jsme tak dlouho mysleli, az jsme vymysleli zmatek.

Citace
If you are still worried about your protein intake, the following food has a high content of easily absorbed amino acid suitable for the production of human protein: Peas, lentils, chick peas, kidney beans, fish, tofu, green grapes, iceberg lettuce, collards and kale.
green grapes, iceberg lettuce, collards and kale? To jsem jeste neslysela

Citace
When the actor John Wayne died, an autopsy revealed that his intestines had grown to 12" (30 cms) in diameter with only a small opening in the middle to allow the digestive process to painfully carry on.
O takovych pripadech jsem take cetla, a vzdycky jsem si myslela ze takovy clovek musi byt neskutecne brichaty, jak by se to do nej jinak veslo. Nevedela jsem kdo john Wayne byl, tak jsem ho zagooglovala a vubec neodpovidal me puvodni predstave o takovych lidech. Takze takove hruzy se do nas mohou nejak poskladat aniz by tomu neco nasvedcovalo tvarem naseho tela.
Zaznamenáno

neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #2 kdy: 10. Květen, 2009, 16:36:11 »

Nachazis zajimave problemy.. bylo by zajimave napsat je autorovi primo ke clanku do komentaru.. jak by zareagoval.
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení