Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Padání vlasů  (Přečteno 3145 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« kdy: 20. Květen, 2009, 20:00:16 »

Milan:

Citace
Vtírat do kořínků vlasů:
- šťávu z cibule
- nebo zázvorovou šťávu se sezamovým olejem (1:1)
- nebo si udělat zázvorový obklad a zabalit vlasy (!!! pozor obklad STUDENÝ !!!)

Na tu hlavu se dava cca 40°C (ok je prijemne vlahe, studene lze taky pouzit ale ma to mensi efekt), HLAVNE POZOR!!! nesmis davat TEPLE ani HORKE!!! udelas normalni zazvorak (4l vody, 140g nastrouhaneho zazvoru (mene neucinne), ktery das do vaku, privedes k varu (NEVARIS) jen se zacinaji delat bubliny, vyzdimas vak, nechas vak dal louhovat, prikryjes poklicku, vypnes a nechas 5 min. tahnout, vyzdimas vak a pouzivas vyluh. Nechas vyluh schladit. Udelas si klasicky zabal hlavy (mamocit textil vyzdimat, prilozit atd.). Menis cca po 5 minutach, delas zabaly cca 20 minut., opakujes kazdy den s cestvym vyluhem, po dobu 1 tydne, pak udelas prestavku cca 7 dni. Kdyz se to nezlepsi, tak znovu...

Pokud jsi unavena, tak muzes namocit houbicku v zazvorovym vyluhu a rozetrit jej po tele - masirovat kuzi.

Obden si muzes udelat zazvorovou stavu se seznamskym olejem (1:1) a vetrit to do korenu vlasu.

Je to odzkousene a funguje to.
« Poslední změna: 21. Květen, 2009, 06:51:43 od neon » Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #1 kdy: 23. Srpen, 2013, 16:55:20 »

Ahoj,
díky i za tohle. Nacházím tad poklady, o čem jste v minulosti diskutovali. Proto se nezlobte, že reaguji, jak reaguji. Já tu od začátku fora nebyla. Teda, to je zajímavé. Já pořád přemýšlím, proč mi padají vlasy. To co tady je, bych mohla zkusit. Zkoušel jste někdo mýt si vlasy z odvaru mořských řas, jaké byste použili? Ale pak to asi bude drahé, mýt si s tým hlavu a pak to vypustit do odpadu. Protože hlava se musí po namočení spláchnout. Leda nejdřív nějakým šamponem a pak na  vlasy nalít ten odvar z řas po spláchnutí šamponu, nebo pište, jak byste to dělali, abyste si tu hlavu prostě umyli?
Jarka
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení