Stran: 1 2 3 [4] 5 6
  Tisk  
Autor Téma: dannyy je na ceste zpet ke korenum  (Přečteno 24859 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
dannyyxx
Host
0 0
« Odpověď #45 kdy: 19. Srpen, 2009, 23:37:24 »

20. den

na ceste stale a vytrvale putuji dve postavy, o trochu hubenejsi nez na jejim zacatku ale s nemensim odhodlanim cestu uspesne dokoncit, pred sebou maji posledni jediny kousek...

oproti ocekavani je mi dneska o mnoho lip nez predchozi dny, jako by se neco zlomilo, jako by se telo zbavilo neceho co ho zatezovalo. fyzicke sily sice nejsou nazbyt ale citim veliky priliv energie, najednou se nemusim premlouvat vstat ze zidle a jit neco udelat, je mi jednoznacne nejlip od 12. dne. nakonec mi jeste mozna prijde lito zitra koncit Wink cekal jsem ze sily a energie budou kazdym dnem ubyvat a posledni dny nejak pretrpim, prosedim, prolezim ale neni to tak - no nebudem predbihat uvidime zitra

od vcerejska vynechavam urinoterapii, uz mi to lezlo i usima, navic diky piti veskere uriny jsem zanedbaval piti ciste vody. i to mozna zpusobovalo ubytek energie...

za posledni dva dny ubytek cca kilo, tedy 56kg - to je jen o 3 kila min nez pri dokonceni meho predchoziho 10ti denniho pustu /ale to jsem zacinal na nizsi vaze/, s ubytkem vahy jsem naprosto spokojenej, cekal jsem to trochu dramatictejsi

dech se dale procistil, jazyk je uz skoro cisty, po silnym zapachajicim povlaku minulych dni ani pamatky - telo temer dokoncilo svou kompletni ocistu. pak nastane ukol jeste slozitejsi - nenechat si ho opetovne zanyst Wink

zbyva uzit si posledni den...
Zaznamenáno
dannyyxx
Host
0 0
« Odpověď #46 kdy: 21. Srpen, 2009, 00:08:18 »

21.den - Game Over

jsme na konci, dosahli jsme vytouzeneho cile, dekujeme bohum Poklona za prizen ktera nam dovolila dokoncit cestu... dekujeme vsem Poklona za podporu, ktera nam na nasi ceste dodavala sily.

byla to cesta poznani, cesta odrikani, zkouska pevne vule a odhodlani. sahli jsme si temer na dno nasich sil, jak fyzickych tak dusevnich

vaha se ustalila na 55,5kg - ubytek tedy 11,5kg za 21 dni - neni to malo a neni to moc, blizim se k dolni hranici bezpecneho ubytku a proto je cas prestat prestoze citim ze telo jeste neni zcela vycisteno - pust tedy koncim pred jeho optimalnim koncem. neni ale vsem dnum konec a okolnosti mi  nedovoluji pokracovat. vlastne je dobre neco nechat napriste - dobrodruzstvi bude pokracovat

jedno konci a druhe zacina - stejne dulezity jako samotny pust je navrat k normalni strave, v nasem pripade makrobioticke. neuvazene kroky behem navratovky mohou cloveku zpusobit zdravotni poskozeni, v horsim pripade i zabit. budu tedy pokracovat v psani prispevku protoze verim ze tyto informace mohou byt prospesne ostatnim a budu z nich v budoucnu cerpat i ja sam.
Zaznamenáno
Renka
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #47 kdy: 21. Srpen, 2009, 07:37:36 »

Celou dobu jsem Tvoji (Vaši) cestu sledovala. Gratuluji a obdivuji Vaši sílu, a vytrvalost.
Přeji krásný den Motyl
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #48 kdy: 21. Srpen, 2009, 08:38:04 »

Poklona Potlesk Banan
ano ano, pokracuj, ted to muze byt jeste zajimavejsi
 rice eat
Zaznamenáno
milan
Host
0 0
« Odpověď #49 kdy: 21. Srpen, 2009, 08:41:56 »

jj, hlavne ted stridme a zacit s pasirovanejma kasickama... jako za mlada...  Grin
tak hodne zdaru!
Zaznamenáno
dannyyxx
Host
0 0
« Odpověď #50 kdy: 21. Srpen, 2009, 23:39:19 »

1. den na ceste zpet

9:00 - salek slabouckeho odvaru z dynovych semen

10:00 - deci cisteho ridouckeho ovesneho odvaru - v zaludku jak v pokojicku

13:00 - deci cerstve mrkvove bio stavy naredene deci vody - zaludek ok

15:00 - deci cisteho ridouckeho ovesneho odvaru

18:00 - deci cerstve hroznove bio stavy naredene deci vody - zaludek je podle ocekavani lehounce citit, lehce citit slinivka diky obsazene glukoze - prival energie

20:00 - 2 deci slabounke miso polivky - troska nastrouhane mrkve, troska porku nadrobno, vareno 20 minut, v zeleninovem vyvaru z mrkve, kapusty, turinu, brokolice /vse v malickem m mnozstvi v bio kvalite primo ze zahonu/ na zaver trosicka bileho misa - v zaludku jak v pokojicku

Vse je nutne jist po malych douscich, dlouze kousat, dokonale rozmelnit na kasicku a proslinit. Krome ranniho napoje nepiju, vse je plne vody.

Zaludek, streva a cely travici cely den naprosto bez problemu, bez kreci, bolesti a nadymani. Prvni den navratovky perfektne zvladnut.

Po cely den se mirne zvysuje fyzicka sila, pomalu mizi toceni hlavy pri vstavani. energie pribyva ale prehrsel ji zatim neni - porad je nutne se setrit. Stoupa pocit tepla v tele - je nutne nosit mene obleceni. Vaha vzrusta o pul kila ma cca 56kg. Cisteni jazykem a dechem prakticky zastaveno - to je presne duvod proc napr. ryzovy pust nikdy, co do ucinku, nemuze nahradit pust o vode
Zaznamenáno
dannyyxx
Host
0 0
« Odpověď #51 kdy: 22. Srpen, 2009, 22:37:23 »

2. den na ceste zpet

Citim se lip a lehce se poustim do testovani moznosti navratovky, velmi opatrne metody nekolikadenniho piti zeleninovych a ovocnych (sic!) stav mi nepripadaji pro telo nejvhodnejsi.

9:00 - caj z hato mugi, po troskach popijim po cely den

10:00 - 2,5 deci propasirovane ryzove kase se slabym zeleninovym vyvarem /mrkev, vodnice, turinek vse s natema a male mnozstvi bio primo ze zahonu/ - uplne OK

13:00 - pulka malyho krajicku vodniho melounu, bez pecek. 1,5 deci cerstve mrkvove bio stavy s pul deci vody - uplne OK

15:30 - 1,5 deci cerstve neredene bio stavy z vyzralych hrusek, dve vyzrale broskve - Uplna symfonie chuti a vuni co nabizi priroda ve sve naproste prirozenosti. Trochu citim zaludek a slinivku /i diky fyzicke praci tesne po jidle/. Zacina lehke nadymani. S ovocem jednoznacne opatrneji, maximalne polovicni mnozstvi. Pro MB je to znamy fakt ale neni na skodu si veci overit v praxi a neverit slepe vire.

20:00 - jemna miso polivka: mrkev, petrzel, zelena cibulka, cinske zeli, predem uvarena kombu, vareno zeleninovem vyvaru z dopoledne, zahusteno ovesnym odvarem, vareno 15 minut, nakonec maly mnozstvi jecmenneho misa, pazitka. necela lzice lisovaneho salatu z daikonu a kysaneho zeli

uzasne lahodna a vyvazena polivka poskytuje chutovou extazi

a jako lahudka kolac: jahly s mrkvi a par rozinkama, amasake s agarem, agarem zalite postruziny - chutova symfonie naplno uspokojujici ty nejnarocnejsi chutove touhy

Po veceri citim lehke nadymani, nic vyrazneho, prece jen byla vecere trochu odvaznejsi ale za to krute, ale krute dobra...

Clovek je prvni velimi citlivy a vnimavy - citim prakticky kazdy pohyb vnitrniho organu Wink. Jsem schopnej i lehci fyzicke prace - posekal jsem vyzinacem skoro celou zahradu. Motani hlavy pri vstavani uz neni. Vaha 56,5 kg.
Zaznamenáno
milan
Host
0 0
« Odpověď #52 kdy: 23. Srpen, 2009, 01:39:50 »

v MB se po pustu doporucuji kase, pak zase kase, potom s pridavkem zeleniny. piti vodu, bancu, pote i vyvary ze zeleniny.
Nedoporucuji se moc napr. ovocne stavy, syrove zelenine stavy nebo misopolevky ci dalsi lahudky a dobrutky... atd...
Tak hodne zdaru!
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #53 kdy: 23. Srpen, 2009, 07:40:12 »

Taky jsem prekvapeny jak Danny vali to ovoce.

Danny jak se to vlastne vyvijelo s ocima od zacatku pustu az doteď.. byly pak jeste nejake zmeny, ktere stoji za zmínku?
Zaznamenáno
dannyyxx
Host
0 0
« Odpověď #54 kdy: 24. Srpen, 2009, 00:05:56 »

3. den na ceste zpet

Zvolili jsme prakticky zcela svoji metodu navratovky, oproti doporucenim v knizkach a internetovych zdrojich /nemakrobiotickych/. O MB zdrojich popisu navratovky po 21dennim pustu nevime. Asi jich moc nebude diky nazoru MB na dlouhodobe pusty Wink. Diky zkusenostem s MB, zdravym rozumem a hlavne peclivym sledovanim reakci sveho tela se nam dari skvele udrzet ve spravnych kolejich. S opatrnymi lehkymi odchylkami kterymi zkoumame hranice a jsme za to radi nebot si overujeme vlastni zkusenosti vhodnost ci nevhodnost potravin. U vycisteneho a citliveho tela je vse mnohem lepe citit a lepe overitelne - to je nade vsechny diskuze a doporuceni. Protoze mame na navrat do provozuschopneho stavu jen 3 dny, neprodluzujeme zbytecne navratove etapy, na druhou stranu nesmime nic uspechat a to se dari. Citime ze toto tempo je nejrychlejsi ktere lze zvolit, rychlejsi rozhodne ne, pro jistotu spise pomalejsi. Vse je individualni a kazdy si musi rezim prizpusobit svym podminkam.

K tolik diskutovanemu ovoci: po prostudovani dostupnych, pramenu ktere uvadi zkusenosti mnoha mezinarodnich lekaru, biologu a vedcu, kteri uspesne provedli pustem a navratovkou tisice "nevylecitelne" nemocnych, jsme se rozhodli stavu z cerstveho ovoce do navratovky zaradit byt v mnohem mensi mire.

Vedlo nas k tomu nekolik duvodu:
1. dodava energii temer bez nutnosti traveni, ktere ze zacatku temer nefunguje - tudiz slouzi jako vyborna vyziva nezatezjici nadmerne telo travenim
2. dodava telu rychle vitaminy a stopove prvky
3. napomaha dalsimu vylucovani toxinu z tela
4. jeho jin velmi vhodne vyrovnava jangovy, stazeny stav, ktery dlouhodoby pust /rozumej nad 10-15 dni/ navozuje - o tom jsme se presvedcili vlastni zkusenosti

6:30 - caj z velmi lehce oprazeneho jecmene, popjim po cely den

7:30 - slabsi platecek kolace ze vcerejska  - uplne OK, pak odjezd do prahy proto hodiny a mnozstvi jidla nejsou dopoledne zcela optimalni

8:30 - 1,5 deci ovesneho odvaru + zeleninovy vyvar

10:30 - 1,5 deci ovesneho odvaru + zeleninovy vyvar

13:00 - jemna miso polivka: daikon, zelena cibulka, predem uvarena kombu, vareno zeleninovem vyvaru, nakonec maly mnozstvi natto misa.
ridka ryzova kase, varena mrkev, porek, zeli, troska lisovaneho salatu z daikonu a kysaneho zeli, troska redkvickoveho pickles, malinkaty platecek
vareneho marinovaneho domaciho tempehu - po obede hodinu klid - chvilemi nepatrne pocituju zaludek a jatra

vsechno jidlo v podstatne mensim mnozstvi nez obvykle - necela mala miska polivky, poloprazdny talir jidla, misa 1/3 oproti beznemu mnozstvi

16:30 - 1,5 deci neredene bio stavy z cerveneho hroznoveho vina, vyzrala bio hruska - uplne OK

18:00 - 2 klasy varene cukrove kukurice - uplne OK, priliv energie

20:30 - miska slabe miso polivky: zelena cibulka s nati, perzel koren, mrkev s nati, pampeliska, zahustena ovesnym odvarem
platek kolace jako rano - uplne OK

mam celkem namozeny telo, vcerejsi fyzicka prace dala telu zabrat o mnoho vic nez obvykle protoze svaly jsou zeslabeny. dneska musim trochu vic odpocivat. Stav zraku jsem nijak neoveroval a po skonceni pustu nemam dojem ze je lepsi ani horsi. Bez cviceni a pri koukani cele dny do PC to nema moc sanci na napravu.

Vecer tretiho dne navratu na nasi ceste musim konstatovat ze prvni tri nejkritictejsi dny navratu jsme zvladli excelentne. Dalsi dny to bude o pomalem pridavani mnozstvi, a zarazovani lustenin, pote oleje, pote masa z ryb a korysu - to je uz v porovnani ze zacatkem navratovky prochazka ruzovym sadem a selskym rozumem se kazdy dobere spravneho vysledku - zaklad je dobre poslouchat svoje telo. Travici proces se po 21 dennim pustu obnovi za 5-7 dni. Vsechno krasne jednou konci a protoze od zitra nastupuju do plneho pracovniho procesu po delsi dovolene, budou prispevky sporadicke, pokud vubec nejake budou...
Zaznamenáno
dannyyxx
Host
0 0
« Odpověď #55 kdy: 02. Září, 2009, 23:21:44 »

13. den na ceste zpet

vitam ty kteri vytrvali u dalsiho dilu cesty, shrnu sve poznatky a pozorovani alespon heslovite:

- dle nasich zkusenosti jsou nejzasadnejsi prvni tri dny - zde se da nadelat nejvic chyb

- ctvrty a nekolik nasledujicich dnu jsou o zvysovani mnozstvi bilkovin na jednu az dve lzice k jednomu az dvema jidlum denne, nejlepe se osvedcily, nejmene nadymave lusteniny - cervena cocka, adzuki, prirodni tempeh upraveny na vode, pripadne lehce marinovany. vycistena streva tyto lusteniny absolutne nenadymaji. samozrejme je nutne dodrzovat jiste zasady - nekombinovat ovoce s lusteninou, ovoce s obilim atd. zasadne se vyhybame cizrne, hrasku, hnedy cocce, fazoli ledvine

- samozrejmost je nekorenit, anebo jen v mminimalnim mnozstvi - telo to nedobre snasi a vyvadi to z rovnovahy a dela chute

- minimalne do poloviny navratovky tvori jidlo mensi porce /mensi miska, nikdy nepouzivat talir - lehce se prezene mnozstvi/ konzumovane 4-5x denne. mensi a castejsi porce nepreplni zaludek a zbytek travici soustavy a lepe rozlozi hladinu krevniho cukru v krvi ktera ma  zpocatku tendenci hodne kolisat a vyvolavat hypoglykemicke stavy

-  telo drtivou vetsinu jidla spotrebovava na budovani, pribyvani na vaze je v prvnich dnech pres pul kila denne! tedy temer vse co snime a vypijeme. pote se prirustek lehce snizuje. 13ty den je prirustek na vaze 6,5 kila tedy presne pul kila denne. vaha stoupla v mem pripade na  62 kg oproti pocatecnim 67kg - neznale oko jiz nepozna ze jsem zhubl

- od ctvrteho dne postupne zvetsuji mnozstvi pickles na 1 lzici 1-2x denne, mnozstvi je dulezite neprehnat kvuli soli ktera muze zpusobovat otoky. sul je lepsi do konce navratovky nepouzivat vubec a nebo v mnozstvi merenem na zrnicka

- od sedmeho dne zacinam pridavat k jidlu naparit mala mnostvi seminek - slunecnice, len, sezam, dyne

- od sedmeho dne zacinam velmi opatrne s orechama, liskovy, vlassky /bacha ty jsou hodne tucny/, nejlip se snasej mandle - citim dlouhodobejsi priliv energie z orechu, jidlo lezi v zaludku 3-4 hodiny namisto obvyklych 2-3 hodin

- dosud se necitim na pouzivani oleje a nebudu do konce navratovky i kdyz ke konci by asi uz mohl byt

- abych nepokazil obnovu strevni mikroflory a vrstvy na stenach streva vyhybam se mouce, preferuji cele zrno, teprve dnes jsem si dal tri male krajicky celozrnneho psenicno-zitneho kvaskoveho chleba, testoviny zatim vynechavam

- samozrejmost je uplny zakaz alkoholu, vcetne piva atd. do konce navratovky
Zaznamenáno
dannyyxx
Host
0 0
« Odpověď #56 kdy: 11. Září, 2009, 22:49:23 »

dosazeno cile...

zdravim vsechny kteri dosli s nama na nasi ceste az sem

cesta je u konce. byla to cesta poznani sebe sama. ktera navratem ukazala teprve svou silu a sva uskali. zpetne videno je navratovka co se tyce pevne vule slozitejsi nez pust. je velice tezke ukocirovat touhu po chutich a nenasytnost vynucenou predchozim deficitem. po par prvnich dnech kdy jde opravdu o zivot cloveku otrne a "povoli". zpet do spravnych koleji jsem se vratil pomoci jasne formulovanych pravidel vyvesenych na lednicku...

diky zvysene citlivost tela po pedchozi ociste si clovek snadno overi mnoho pravidel ktera az do te doby spadala do oblasti teoretickych poznatku vyctenych z knizek ci jinde ziskanych. neni nad vlastni zkusenost.

- v poslednich dnech zacinam pridavat do jidla trochu sezamoveho oleje, jidlo shledavam harmonicke, uspokojujici a vyzivujici, zaludek a dalsi organy nemaji s travenim nejmensi problemy

- denne zarazuji mala mnozstvi naparenych orechu, mandli a rozinek pro posileni Yangu ledvin - s travenim neni problem

- po celou dobu navratovky jsem se zcela vyhnul masu avsemu zivocisnemu

- po celou dobu navratovky jsem se vyhnul alkoholu vcetne piva

- jinak normalni MB lecebnejsiho chrakakteru, nikoliv vsak prisna

- sul temer nepouzivam, namisto ni mala mnozstvi misa, sem tam trosku sojovky

- na snidani casto zarazuji ryzovou kasi Congee varenou pres noc minimalne 8 hodin, telo takove ranni cerstve pohlazeni nalezite kvituje pocitem harmonie, uspokojeni a vdekem pro minimalni namahu pri traveni

- pokrmy z mouky hodne omezuju

Na konci teto cesty zacinam premyslet kdy a jak daleko se vydam priste...

Howgh
« Poslední změna: 16. Září, 2009, 11:36:52 od dannyyxx » Zaznamenáno
dannyyxx
Host
0 0
« Odpověď #57 kdy: 30. Září, 2009, 10:28:18 »

Mam puvodni vahu jako pred zacatkem pustu - 67 kg. Od konce pustu trval navrat k puvodni vaze neco pres mesic. Nutno podotknout ze rychlost navratu k puvodni vaze zasadnim zpusobem ovlivnuje mnozstvi prijimane stravy. Pri prezirani /ktere telu vyrazne skodi/ lze puvodni vahy dosahnout tipuju tak do 2-3 nedel, ale proto jsme tu cestu nedelali, o vaze to opravdu neni...
Zaznamenáno
dannyyxx
Host
0 0
« Odpověď #58 kdy: 31. Prosinec, 2009, 15:40:59 »

Konec roku primo vybizi k zamysleni nad tim co clovek za uplynuly rok vykonal, nad uspechy a neuspechy, nad tim co ma priste udelat jinak.

Nejvyznamnejsi rozhodnuti tohoto roku vnimam jednoznacne skutecnost ze jsem v breznu dobrovolne zacal s MB. Druhy nejvyznamnejsi zlom vnimam prave konec roku ktery mi dovolil ziskat jisty nadhled a odstranil jistou zaslepenost. Nabyte zkusenosti mne utvrzuji v tom ze je treba udelat urcite zmeny.

Konec prejapanizovani
Musim se smat kdyz se zamyslim nad tim co jsem zacal vsechno jist, kdyz zacnu vypravet o jidle vypadam jako mimozemstan, zaklinac, drmolici nesrozumitelne vyrazy z cizich svetu: miso, shoyu, tamari, tempeh, tofu, arame, hijiki, wakame, kombu, nori, mirin, umeboshi, umeocet, agar amasake, bancha, gomasio, kuzu, tahini, natto...

Opravdu smesne a v ceskych zemich neslychane. Vsude slycham delejte CESKOU makrobiotiku, vsichni o tom mluvi a nikdo to nedela... Smesne a zaroven smutne ze kvuli tomu co jim musi litat letadla tisice kilometru - to se mi nelibi. Chapu MB mj. jako pokorny navrat k proste a moudre strave nasich predku, ne jako bezhlavy skok do kuchyni cizich zemi. Stal jsem opet jen loutkou v masinerii, ucastnikem konzumu, nakupujici a pouzivajici veci ktere nemaji v nasich koncinach co delat a ktere k nam musi putovat pres pul sveta.

Chvili mi trvalo nez jsem se zbavil pocitu ze bez techto veci nemohu zit. Mohu. Jako bez nich zili zdejsi lide pred staletimi.

Zaslepenost jidlem
Pozoruji sklon precenovat ulohu jidla a zanedbavat ostatni slozky MB zivota. Jidlo neni vsemocne, nepomaha casto jako zazrakem na vsechny nase neduhy. Neni mi vlastni zuzit svuj zivot na jidlo. Neustale kontrolovat co snim a co sni ostatni. Nekoukat napravo, nalevo a striktne odmitat veci ktere MB "zakazuje". MB pry nic nezakazuje - jenze lidi se podle toho casto nechovaj. Neni mi vlastni pouzivani militantnich vyrazu mleko - jed, cukr - jed, sul - jed. Clovek jen uzasle zira jak to muzou ty miliardy lidi co to jedi vubec prezit ? Kez by byl svet tak jednoduchy, rict "tohle je zdravy a tohle je jed", "tohle smis a tohle nesmis". Vse lze pouzit tak aby to telu prospelo nebo mu to uskodilo. Neimpounuji mi prohlaseni typu "uz x let jsem nevzal do pusy rizek, nesnedl jsem ani gram cukru" - uz to ze to potrebuje clovek sdelit svetu znaci ze neco neni v poradku...
Zacinam chapat slova p. Duska ktery mluvil o uzkostnosti pri svem setkani s MB.

Cesta k harmonii a klidu
Po informacich jak je MB ta jedina mozna a zazrakem leci temer vsechny neduhy jsem na rozpacich kdyz vidim dlouholete makrobiotiky, kteri uz od pohledu nevypadaji zdrave, nevypadaji mlade, nejsou plni energie natoz aby z nich salala, nevyzaruje z nich vnitrni klid a harmonie. Naopak klid a harmonii casto vidim mj. u vyspelych joginu kteri ani zdaleka nejedi stravu dle zasad MB. Jen strava nestaci, duchovni rozvoj musi jit ruku v ruce. Je treba mysl uvolnit, dat ji svobodu, udelat ji radostnou, nesvazovat ji samymi pravidly co smim a nesmim snist.

Zivot neni jen o jidle
Citim ze prirozeny a harmonicky zivot ma plynout ve vlnach, v periodach, ma pulsovat, nebyt strnuly. Do zivota patri oslavy vyznamnych dnu roku kdy clovek nehledi uzkostlive na kazdicke sousto co sni a vypije, protoze to bohate vyvazi mnoho dalsich veci. Stejne jako pusty ktere oslavam predchazely. Citim potrebu napojit se na tento rytmus ktery dava zivotu jistou dynamiku, ktery dela zivot zivotem a zbavuje ho nezazivne, sede unudenosti. Citim potrebu napojit se na rytmus ktery zili nasi predkove, protoze na nem do znacne miry zavisel jejich vlastni zivot a ktery diky dnesnim vymozenostem se nam odcizil. To co drive byvalo o slavnostech, zacalo byt kazdy tyden a dnes to mame denne - to je ten problem, ne ty slavnosti.

Vzhuru za svou intuici
Jsem nesmirne vdecny tomuto foru za rady do zacatku kterych se mi zde dostalo, za nepreberne mnozstvi informaci ktere mi pomohly vydat se cestou ktera nadosmrti ovlivni muj zivot. Citim ze nyni se potrebuji odpoutat, dat sve mysli svobodu a nasledovat svou intuici a nebyt po urcitou dobu ovlivnovan. Takze smele na vykrocit na cestu, kterou od pocitace neuskutecnim...

Ze srdce preji do dalsiho roku hodne stesti a uspech tem, kteri hledaji svou vlastni cestu.

Je silvestr tak P.S. na zaver:

Z výslechu pachatele: „V restauraci jsem se dozvěděl, že bylo vykradeno kadeřnictví. Něco se mi zatetelilo v hlavě, a šel jsem se podívat na jedno místo. Byl to břeh řeky, v křoví bylo to, čeho jsem se obával. Jednalo se o tři uzlíky zhotovené ze závěsu, kdy do jednoho z nich jsem nahlídl, myslel jsem, že mě trefi šlak. Byla to pravda. Vykradl jsem kadeřnictví. Úplná potupa, ostuda, vůbec tomu nerozumím. V závěru této výpovědi chci říct, že spíše lituji sebe víc než poškozené, protože to nechápu, jsem asi“ …. Na dotaz policisty jak jsem vnikl do kadeřnictví, mohu uvést, že nemám tucha.“
Zaznamenáno
Ondrej
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #59 kdy: 31. Prosinec, 2009, 17:27:31 »

Zdar Dannyy, Ty snad máš silvestra v mekáči. Hamburger, kola a ať to pulsuje Grin
Tož pěkný vstup do nového roku!
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4] 5 6
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení