Stran: 1 [2] 3 4 ... 17
  Tisk  
Autor Téma: giorgino  (Přečteno 28958 krát)
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #15 kdy: 25. Červen, 2009, 21:45:49 »

jj, já už jednou psal o holce vlastně jako o Čičikovně (čtyřnohé kočce), tak jsem se inspiroval sám sebou, přestože nerad opakuji - už to není takové originální - ale když ten můj novej noťas je pořádná pastva pro mé oči, po zvukové stránce pro mé uši a klávesnice je taky příjemná na dotek. je to prostě brouk a nedalo se odolat a musel podělit se v deníčku. Smiley

tyhle deníčky jsou fajn, když si člověk tady může psát, co chce. nemusí lhát, vymýšlet si, ale sem tam může mluvit neurčitě třebas. když jsem mluvil prvně o kočce a podruhé o mašině, tak co já vím, třeba giorgino je nakonec na kluky, když tak mluvit tak nepřímo. tady na tom netu je vše možné a realita může být úplně jiná.  Grin ale jaká je ve skutečnosti? kdo ví? nebe nemluví a ptáci nepoví.
no, pamatuji, jak jsem se jako náctiletý setkával přes net s klukama (asi 5x) - totiž si nebyl jistý. elekteromagnety stejného pólu se odpuzují, opačného pólu se přitahují, ale trochu to vrtalo hlavičkou mou, proč někdy ne. no a tak jsem šel na průzkum, trochu mě to vzrušovalo. už to někomu vyprávěl, ale deníčku ještě ne.
prvně se sešel s jedním klukem, jenž byl starší o pár let. sešli jsme se ve městě a poseděli na lavičce pod stromem. ani mi to nepřišlo jako nějaká romantika, ale spíše jsme pokecali jako kámoši, úplně suprově. on říkal, jestli bych se něchtěl podívat na jeho počítačové hry. "oukej," říkal jsem s úsměvěm ve tváři. když jsme přišli k němu domů, tak jsme zahráli Golden Axe - tu strarou, MS-DOSáckou a přehistorickou hru. Jo, ale byl to úchylák - prostě kluk, kterej loví na netu. Ta počítačová hra byla návnada a já nezkušený na to skočil - ale vlastně jsem kluk a sešel se s ním, tak to bylo v pořádku na jednu stranu. Jenže když na mě začal sahat, mě se to nelíbilo! Skočil na mě, ale naštěstí se mi nějak zázračně podařilo vyklouznout a utéct. Úplně jsem v tu chvíli zpanikařil, že to vzal oknem ani v tu chvíli neuvědomil, jestli bydlí v prvním patře, nebo v přízemí. Naštěstí to bylo přízemí a nebolelo to. Byl to stejně úchylák!
Jindy to bylo také zajímavé - sešel se s kamarádem ze základní školy, se kterým chodil do třídy na prvním stupni než přešel na školu s počítačovým zaměřením. Měli jsme se sejít ve městě v McDonaldu. Moc lidí tam nebylo a jeho věku tam byl sám. Nemohl jsem uvěřit, že je na kluky, protože onehdy bydlel kousek od něho. Posléze jsem ale přemohl sám sebe, vyslovil ze sebe ahoj a raději se ho jen zeptal, na koho čeká. Říkal, že na někoho čeká, ale dotyčný má zpoždění. "Ale já přišel včas," povídal mu. Oba jsme se tomu zasmáli. Popovídali a pak se mě zeptal, jestli mám večer čas, že prý rodiče jedou pryč. V tu chvíli, když jsem si představil, že na mě bude šahat těmi svými velkými, chlupatými rukami - vypadlo ze mě, že být na holky už jenom! Občas, když jsme se potkali v krámě nebo někde, usmáli se. Holt ten svět je tak malý.
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #16 kdy: 26. Červen, 2009, 00:17:26 »

a taky se tady člověk může někdy vyzpovídat

taky jste někdy na všechno na***ný? já jo a moc! dneska mě zrovna ****, jaký mám rodiče. nedá se s nima moc mluvit. vůbec neumějí vychovávat děti, nechali mě v životě dělat si, co chci. vůbec se o mě nikdy nezajímali, byť jim v duchu nejsem asi lhostejný, pohlazení se mi jako malému nedostávalo - chybělo mi to a chybí mi to moc. neuměli jít příkladem. otec furt pracuje - matka je doma. otec to myslí dobře, dělá to pro nás, děti, abychom se v životě měli dobře a pracovali na vlastním. ale pracuje moc, moc, že kdybych občas nepřišel do práce, neznal bych ho. ale maj svou povahu, no. musí se to brát, jak to je. já mám taky nějakou povahu a jsem pro ně taky pěkná svině. den co den je okrádám o peníze (v duchu mi to nedělá dobře), matku okrádám, někdy třeba jen na jídlo, protože taky někomu dlužím peníze, ted ještě splátky za noťas k tomu. na školu střední se teď vykašlu, na to není peněz (ještě 70.000,- Kč za externé studium) a to jsem měl v plánu jít na vysokou prezenčně potom. strašně mě ****, že otec furt básní o baráku, plánuje do budoucna, ale máme nedodělanou chatu, na které je krásně, a to ani se nedodělá, že není čas. na včerejšek jsem tam spal a hned se v paneláku cítím blbě v porovnání a jak bych tam byl rád, ale štve mě, že si tam vymysleli septik a nedodělali vodu, není tam protizápachové těsnění, hlavně tam jsou trubky otevřené a v dolní místnosti je mi nablití, když tam přijdu. a tak tam jen jdu občas přespat, na půdě hned zavřu dveře, abych se neudusil - proto nemohu pozvat vás, Milane a Evo, jak slíbil, dokuď to nebude dodělané. a to nebude dlouho, je to v prdeli teď všechno. tak rád bych tam bydlel, když nemám peníze, navíc je mi tam lépe, protože v paneláku to je horší i na cukrovku, když neberu inzulín  - více jin v železobetonu, člověk se musí více jangovatlí. tam se mi žije dobře. to mě tak strašně včera štvalo, že plno plánů, plno všecho, ale maličkost se ani nedodělá... až jsem břečel. ale taky nejsem dokonalej, doma by mohli vyprávět. a také doufám, že i organismus jednou bude fungovat dobře jako dříve - zdravý je nejdůležitější. život je těžkej někdy holt. rodiče beru, jaký jsou, a odpustil jsem jim tu jejich výchovu, však každej na výchovu není, každej je nějakej.  asi kdybych nahlédl do své duše, podíval se do nějakého zrcadla, tam by bylo plno černoty! jíst pomálu - nepřejídat se - a hlavně žvejkat!
Zaznamenáno
ira
Host
0 0
« Odpověď #17 kdy: 26. Červen, 2009, 09:13:16 »

Jé, Giorgino, to jsou těžké časy! Měla jsem to s rodiči podobně a hrozně dlouho jsem se na ně zlobila. A když jsem se s něčím konečně vyrovnala a odpustila, hned zas udělali nějakou novou botu  Smiley. Ale neboj, ono se to časem zlepší. Člověk dodělá všechny ty školy, osamostatní se a nakonec se mu začne ještě stýskat.  Very Happy
Dobré je, že ty negativní prožitky pak člověk zúročí u svých vlastních dětí - prostě to chce jinak a užívá si to a určitým způsobem si tak i znovu prožije nějaké své dětské nebo pubertální období, ale tentokrát už svobodně a ne jako "zajatec". Ale stejně udělá možná ještě větší hovadiny v rodičovství, než ti, na které si ještě nedávno stěžoval.
Na tuhle fázi mám jedinou radu: snaž se co nejvíce využít toho, že máš zázemí a sbírej poznatky a zkušenosti, co se do Tebe vejde! Čti, studuj, hledej, choď na přednášky, koncerty, vernisáže, potkávej lidi... protože už nikdy později nebudeš mít na tyhle věci tolik času jako teď. A rodiče nech být, ať jsou takoví, jací jsou - hoď JEJICH problémy za hlavu, protože Ty nejsi ten, kdo by je měl řešit, naopak.
Držím palce! 53
Zaznamenáno
Jirka N
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #18 kdy: 26. Červen, 2009, 10:00:32 »

Ahoj,
to co si psal o rodičích sedí úplně stejně na mou situaci. Jsem z Jbc tak se někdy můžem sejít. Já prispivam hlavně u vitarianů ve foru ale makro respektuju a premyslim o nem. Za chvili jedem pryc, nejspis az do ut, takze se hned neozvu, ale az prijedu tak urcite.
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #19 kdy: 26. Červen, 2009, 18:57:17 »

ok, děkuji Vám za reakce.  Wink

dneska už mám zas úsměv na tváři, ale předešlé dva dny jsem to trochu dostat ze sebe, co se ve mně nahromadilo za poslední dva měsíce. uff!

Jirko_N: a jaký máš nick na fóru vitariánů. si říkám, že bych mohl nakouknout k těm vitarinům, co že se to tam vlastně řeší. jako čtenář teda. přece jen to jsou naši "sousedé" Smiley
Zaznamenáno
milan
Host
0 0
« Odpověď #20 kdy: 29. Červen, 2009, 23:47:00 »

ahoj giorgino,
diky za prani ke svatku udelalo mne radost, byl jsi jeden z mala, kteri si vzpomneli.

co se tyce problemu s rodici, tak se snaz prenest pres ne.
clovek, kdyz dospiva, vidi svet svyma ocima, rodice to s tebou nemysli spatne, ber je jaci jsou.
ty ses ale uz peknej chlap, musis jit vice do sebe, ver sam sobe, nespolehej na nikoho jineho, nez na sebe, ale neco pro to hlavne udelej. Spravnej chlap je houzevnatej a cile vedomej.
urcite ti pomuze zmena mysleni a zmena prostredi. kdyby mne bylo jako tobe, tak bych se zbalil a jel do sveta. jo a tu skolu dodelej, vim, ze mas na to, staci jen chtit a nebat se!
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #21 kdy: 30. Červen, 2009, 13:57:49 »

děkuji i za Tvou reakci, Milane.  Wink
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #22 kdy: 02. Červenec, 2009, 18:41:56 »

Mě napadlo - kdy vlastně založíš ty, Milane, deníček? Na začátek třeba bys tam mohl napsat něco zajímavého o dovolené.  Wink
Zaznamenáno
Jirka N
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #23 kdy: 03. Červenec, 2009, 19:09:41 »

jsem tam stejně jak tady
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #24 kdy: 09. Červenec, 2009, 15:20:50 »

Hurá! Nějak mě to úplně přešlo ty záležitosti se zamilovaností. Snad z minuty na minutu. Tak až v lese narazím na lesní vílu, doufám, že Amorek to zařídí tentokrát lépe. S vílou se budeme mezi větvemi scházet a scházet... No a po svatbě odjedeme na druhou svatební hostinu někam do paláce, kde poté strávíme líbánky v křišťálové komnatě, se dveřmi z ryzího stříbra, které se zlatým klíčem odemykají a zamykají a nerušeni se budeme milovat... To bude fajn. Smiley
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #25 kdy: 12. Červenec, 2009, 22:23:34 »

..... už jsem se rozhodl, že sem chodit nebudu a hotovo! četl to po sobě a píšu naprostý slátaniny, říkal mi to i známý, že mě prý ani nepoznával... taky mi vadí, když mi říkají lidé, jak jsem blbej, hloupej apod. potkal jsem jednoho bývalého spolužáka a vyprávěl mi, jak se mi kluci smáli na střední, jak jsem hloupej a divnej. njn, propadal jsem jsem v prváku i druháku z několika předmětů a celkově s průměrem kolem tří - prostě každej na to nemá, no! i prý češtinář si ze mě dělat srandu, když odešel. Sad to mě strašně srazilo teď, se to dozvědět, co si o mě lidé myslí. a taky mě serou ty extrémní rozdíly v odměňování - např. programátor vs. uklízečka.

teď mi všechny školy, všechny tituly a všechno, co souvisí s počítačema (fóra aj.) je u prdele. i mb mi je u prdele. hlavně mě sere to, že se mi na mb žije špatně, když mi to v těle nefunguje správně. jak strašně špatně se žije. kašlu na to! a už mě to nebaví!!! áá, ráno si zašel do KFC a pak do sámošky a hned nejsem svůj, jak mě to všechno voblbuje - proto jsem tak zlej!!!!!!  a taky  dancing monkey  !!!!   trápení a trápení je ale menší, mám "klid"

už jsem nebudu chodit!! a hotovoo!!! a basta!!!!

čau a nikdo mi už nepiště!!!

giorgino

P.S. Máte tady na fóru pěknou hrubku, když jsem tak blbej!!! Koukám, teda koukal, na to denně - u počtu příspěvků je napsanáno Shlédnutí (pohled shora dolů, eg. z paneláku), ale ve skutečnosti to má být Zhlédnutí (ostatní případy). Tak si to opravte, proboha!

« Poslední změna: 12. Červenec, 2009, 22:44:54 od giorgino » Zaznamenáno
monchi
Jr. Member
**
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #26 kdy: 13. Červenec, 2009, 00:17:14 »

giorgino, blázníš?

Apropos - jak ti mám odpovědět na zprávu, když tě teď už nelze najít v uživatelích a tvůj email nemám?  Undecided
Mám to napsaný... Nešil, není snad všem dnům konec, ne?
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #27 kdy: 13. Červenec, 2009, 00:28:56 »

giorgino,
ja si vubec nemyslim ze si hloupej. Ani trosku. Sice te neznam ale uz jsem tady toho neco od tebe precetla. Ale asi by ses potreboval dat trochu psychicky dohromady. Hrozne se shazujes. Mas asi dneska nejakej spatnej den ne? Doufam ze se zitra budes citit lip.
Zaznamenáno

ira
Host
0 0
« Odpověď #28 kdy: 13. Červenec, 2009, 01:46:36 »

Giorgino, netrýzni se, to se prostě stává. Z toho, co píšeš, je jasný, že to vůbec nemáš jednoduché. Když se k tomu ještě přičte Tvoje povaha (jestli mohu soudit z toho, co jsem četla...) v kombinaci s pronikavější inteligencí, to pak ty smutky přicházejí snadno.
Vem to jako cestu. Už jsem Ti to tady jednou psala: neházej flintu do žita a raději využij možností, který máš: už se nebudou opakovat.
A krom toho, sakra chlape, myslím, že k Tobě byl pámbíček docela štědrej, tak si toho važ a měj se víc rád, co na tom, že občas nějaký součástky nefungujou!  Wink
Zaznamenáno
milan
Host
0 0
« Odpověď #29 kdy: 13. Červenec, 2009, 06:59:50 »

Giorgino, abych se priznal, nekdy te fakt obdivuji. Umis pekne psat, ses chytrej kluk, myslim si, ze docela vzdelanej, kolikrat mam pocit, ze bys prumernyho stredoskolaka strcil do kapsy. Kdybys sel na vejsku, tak na ni inteligencne taky mas. Problem u tebe je jinde. Myslis si, ze nejsi dokonalej, ale budme uprimni, kdo na svete je. Prestan tak myslet a zmen to. Mas zbytecne iluze, ktere podtrhavaji tvoji osobnost a to si myslim, ze bys skutecne mel zmenit! Je uplne jedno, jestli stredni skolu udelas s vyznamenanim nebo ji nejak prolezes nebo ji nechas plavat, stejne zustanes clovekem. Na Tvem miste bych zacal trenovat hovzevnatost a cile vedomost - co si reknu to taky udelam (ted prosim nereaguji na nektere tve posledni prispevky), ikdyz to hned nebude na sto pro. Ono to pujde pomalu, ale prave cviceni dela mistra. Ostatni prijde samo.
Ses chlap, ne? Tak chlape hlavu vzhuru a chtej se trochu zmenit! Fandim ti!

PS: Pro zacatek by stacilo, kdybys skutecne dojel na nejakou vikendovku!
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 ... 17
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení