Stran: 1 ... 13 14 [15] 16 17
  Tisk  
Autor Téma: giorgino  (Přečteno 31329 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
dwarf
Full Member

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #210 kdy: 14. Duben, 2010, 00:27:15 »

Giorgino, to jsem si myslela, že jde o netovou hru ..  63 Ty bláho.  Very Happy
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #211 kdy: 14. Duben, 2010, 14:19:22 »

dwarf: njn... ale už tu hru Farmville nehraju. neodpovědělas mi ale na otázku, kde bydlíš.  Wink
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #212 kdy: 15. Duben, 2010, 20:29:28 »

Já jsem šmudla s tím životním stylem... Takže zase znovu. Dokonce jsem byl předevčírem u psychologa, ale ne kvůli tomuhle, ale celkově měl pár běžnejch otázek. Potřeboval jsem si s někým popovídat hlavně. Včera to zas bylo něco jinýho - jakási žárlivost. To byla dobrý, ale to si nechám pro sebe. A pozdě večer udělal jednu obrovskou hloupost. Špatnej den.

Dnes jsem byl na Veletrhu dětské knihy 2010 v Liberci. Šel jsem se tam jen kouknout, venku špatný počasí, tak konaní uvnitř, ale zajímavé. Především rodiče s dětmi byli návštěvníky. Každopádně měl jsem dobrý pocit, když viděl všechny ty prcky, jakou měli radost nejen z knih, ale i z programu nebo když si tam kreslili na nějakou elektronickou tabuli (nevím co to za technologii). Dobrej pocit.
« Poslední změna: 15. Duben, 2010, 20:31:06 od giorgino » Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #213 kdy: 21. Duben, 2010, 16:38:36 »

Dneska chvíli padal sníh. Jdu na pár hodin do práce, před zastávkou tramvaje rozkopaná ulice, tak odbočuju na trávník a šlápnu do hovna. chjo. Odpoledne jdu na chatu a tam to zapáchá jak močuvka. Přijdu domů a mám chuť strčit hlavu do záchodový mísy. Nějak mě ta myšlenka nepřekvapuje.
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #214 kdy: 22. Duben, 2010, 02:00:51 »

Aah Giorgino, ono to prejde. Asi jsi to nepsal zrovna s usmevem na rtech ale me pobavilo tvoje slapnuti do h.... a jak legracne s to napsal.
Zaznamenáno

giorgino
Host
0 0
« Odpověď #215 kdy: 22. Duben, 2010, 15:21:41 »

Děkuji, torqi. Máš pravdu, je to legrační, když to dneska čtu.  Very Happy
Zaznamenáno
Hanisek
Full Member

593846503
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #216 kdy: 22. Duben, 2010, 15:38:36 »

Giorgi,neboj-přejde psychicky náročné jaro a přejde i blbá nálada...Koneckonců někdy šlápnout do h...a neškodí, člověk zbystří smysly a stereotyp je ten tam! Grin
Zaznamenáno
El
Host
1 0
« Odpověď #217 kdy: 22. Duben, 2010, 15:43:31 »

psychicky náročné jaro Grin vždyt se všechno zelená, kvete.. otepluje se... vše začíná znovu .. tak proč blbá nálada???  Kyticka
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #218 kdy: 22. Duben, 2010, 15:52:27 »

trochu mi je líto, že jsem nezískal, po čem toužil. chtěl jsem vypadnout z paneláku a nejde to, protože nemám peníze na dodělání chaty. po rodičích je chtít nemůžu, oni sami moc nemají, navíc jim už dlužím dost. ale na jednu stranu je to malé bydlení a není na zimu... no nic. radši se zaměřím na školu, abych mohl příští rok odmaturovat. pak se budu někde hrabat v hlíně... bylo toho víc- taky že už asi nikdy nebudu tak zdravej jako jste vy všichni tady, ale to je život... já jsem úplně vpohodě. a šlápnout do toho hovna bylo fajn na jednu stranu, on už začátek včerejšího dne byl hustej, i potom, tak to bylo fajn.  Very Happy
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #219 kdy: 22. Duben, 2010, 15:56:15 »

Citace
psychicky náročné jaro  vždyt se všechno zelená, kvete.. otepluje se... vše začíná znovu .. tak proč blbá nálada???

z toho zeleného před barákem mám právě radost! tu a tam na louce prolítne motýl. zrovna včera viděl jednoho čmeláka, to je panečku bručoun!

náladu mám dobrou. hlavně mi ji zlepšilo, že už nebudu chodit do práce, jen tam budu chodit zametat, utírat prach, vytírat podlahu a tak, a dodělám si školu. je mi fajn. Smiley

Hanísku a Elenko - děkuji za příspěvky Smiley
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #220 kdy: 05. Květen, 2010, 11:29:10 »

Večer jsem koukal na Biblické příběhy - Genesis. A pak se mi o tom zdálo. Asi znáte ten příběh o stvoření světa, jak Bůh tvořil slovem po sedm dní. Stvořil nebe a zemi, oddělil pevninu a moře, učinil, aby se země zazelenala a rostlinstvo se rozmnožovalo semeny. Stvořil slunce a měsíc a ani na hvězdy nezapomněl. Viděl, že je to dobré. Vody se hemžily živočišnou havětí a na nebi poletovali ptáci. Na zemi pobýhali rozmanité druhy zvěře a taky stvořil člověka. No a mně se právě zdálo o tom, jak 6. den vytvořil toho člověka, Adama a Evu. Sedmý den si stvořitel odpočinul a řekl Adamovi a Evě, že 6 dní budou pracovat, ale v neděli se nepracuje. Adam pracoval. Byla noc a bylo jitro. Adam se probudil, ale Evu nespatřil. Ani ji nestačil pozvat na rande a už mu bylo smutno. Musel si pomoct rukou... Po chvíli si všiml mobilního telefonu a začal ho zkoumat. Přišla esemeska: Když jsi tak pracovitej, tak si svou milou hledej! Samozřejmě Adam nenechal vyhynout lidského jedince a tak se šel po ní kouknout.
« Poslední změna: 05. Květen, 2010, 11:33:40 od giorgino » Zaznamenáno
Hanisek
Full Member

593846503
Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #221 kdy: 05. Květen, 2010, 13:32:34 »

54 Poklona 761
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #222 kdy: 05. Květen, 2010, 18:54:39 »

když je to jaro 47 brokolice kaktus Blob
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #223 kdy: 14. Květen, 2010, 22:30:02 »

Dnes jsem si uvědomil, že už dva měsíce po mně kouká koberec opřenej o zeď, srolovanej jako palačinka... tak si říkám, že už bych si ho měl začít všímat a natáhnout jej na zem...
Jsem nějakej nachlazenej a tuhej. Před chvílí jsem hledal dívídíčko s Láskou nebeskou, jenže nenašel, tak si romantickou komedii stáhnul. Huráá do pelíšku a jde se koukat na bednu.
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #224 kdy: 17. Květen, 2010, 14:12:20 »

Včera jsem se nějak odregistroval ani nevím proč - sám se tomu divím. No, ale koukám, že bych mohl hodnotit "starého" giorgina, protože je HOST.  Very Happy
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 13 14 [15] 16 17
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení