Stran: 1 ... 14 15 [16] 17
  Tisk  
Autor Téma: giorgino  (Přečteno 29967 krát)
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #225 kdy: 21. Květen, 2010, 16:58:02 »

Tak jsem se zas odregistroval a zaregistroval. Myslel jsem, že sem už nebudu chodit. Ale stejskalo se mi. No, zrušil jsem facebook a vůbec mi to nevadí. Za to sem patřím.

Včera bylo hezky, ale dnes zase prší. A tak si hovím v teplíčku a poslouchám, jak za okny šumí dešťové kapky.

K životnímu stylu se raději nebudu vyjadřovat, protože to učinil jinde (někde v tématu o prccích). Jsem prostě ztracenej případ.

Ještě bych se mohl zmínit o psaní - to už mě přešlo. Chvíli tou myšlenkou opravdu žil, ale nemohl bych to dělat. Mě to až tak nebaví, ikdyž to dílko co napsal mě bavilo, tj., protože mi to bylo blízké --- ale spíš mě baví občas napsat nějakou blbost na nějaké fórum, jako třeba sem, to je v pořádku. Ale slibuji, že tu knihu vydám, abyste si to mohli přečíst. Nyní se zaměřuji na úplně jiný obor, ale dobře vím, že bez změny životního stylu to v mém případě nepůjde, jsem jaksi v prdeli... Tak džordžíku šup šup něco dělat, ty jeden chlapáku...

Před pár dny jsem kroutil hlavou nad tím, co se tady na fóru probírá, ale stejně je radost sem chodit, tak to cítím...
« Poslední změna: 21. Květen, 2010, 18:18:52 od giorgino » Zaznamenáno
Hanisek
Full Member

593846503
Zobrazit profil Email
2 0
« Odpověď #226 kdy: 21. Květen, 2010, 18:17:12 »

Tak Giorgi,držím palečky!A na tu Tvou knížku už jsem fakt zvědavá...Změna životního stylu by prospěla kdekomu, to určitě pomůže, budu se těšit na nové zprávy z253
Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #227 kdy: 26. Červenec, 2010, 11:58:59 »

ahoj!

Tak se mi zdá, že jsi nejlepším příkladem člověka, co žije na vlnách..
podle humandesignu jsem projektor (teda, doufám, že si to pamatuju dobře) a žiju na vlnách, které jsou nějak dlouhé a nějak prohnuté, to už nevím, ale jednou se mi nějaká věc zdá naprosto báječná a za týden už tatáž věc zdá se mi poněkud nešťastnou..
tak si říkám, že giorginovi se to střídá fest..není tomu tak dávno, co každý příspěvek byl psán až v euforii a dneska zase..uf
tak já doufám, že se zas brzo vyšvihneš nahoru..

jen tak pro zajímavost:
http://www.humandesign.cz/
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #228 kdy: 26. Červenec, 2010, 14:01:54 »

Humandeisng test jsem si jednou delal, nevim uz jak se jmenovalo to co jsem, ale popis byl, ze prej delam porad chyby a z nich se nakonec ucim a muzu prave predavat to poznani, co se nema delat, coz mi vyznelo dost drsne - vim, co nedelat.. to jen tak nekdo nezna Smiley
Zaznamenáno
Hanisek
Full Member

593846503
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #229 kdy: 29. Červenec, 2010, 09:34:42 »

Tak Františku,já jsem si žádný test nedělala, ale jsem na tom stejně...asi do konce života se budu učit metodou "nahoru,dolů"...prostě naprosto nepoučitelná
Zaznamenáno
Tykev obecná
Full Member

Zobrazit profil
2 0
« Odpověď #230 kdy: 18. Duben, 2012, 02:19:59 »

Už je to dlouho, co jsem zde nepsal. Nyní to pročítám a tak nějak se moc nepoznávám. Přijde mi, jako kdyby se to odehrávalo v jiném životě. Je možné, že jsem byl (či stále jsem, to nevím), tak naivní? Trochu jsem se musel smát sám sobě, proč ne... Já byl vždycky divnej. Mnohé se změnilo, ale blbiny mě stejně napadaj... Brzičko napíšu.
Zaznamenáno
beruška
Sr. Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
2 0
« Odpověď #231 kdy: 12. Červen, 2012, 18:27:04 »

Giorgino - palačinko - tykvi,
ten poslední příspěvek je slovo do pranice, moc se mi líbí. Všichni se měníme, ale jen málokdo to přizná. Dávám palec nahoru.
B.
Zaznamenáno
Tykev obecná
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #232 kdy: 23. Červenec, 2012, 11:33:45 »

Smazáno kvůli textu, který se sem nehodí.
« Poslední změna: 17. Září, 2012, 15:23:54 od Tykev obecná » Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #233 kdy: 23. Červenec, 2012, 13:04:03 »

Ahoj Giorgino,
pracovat na počítači venku je dobré, také to ráda dělám  u babičky.  Deníček hezký.
Jarka
Zaznamenáno
beruška
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #234 kdy: 30. Červenec, 2012, 17:00:33 »

S vodním picklem jsem měla taktéž problémy, vyřešil to keramický kysák. Před tím jsem se pokoušela ho dělat ve skle a většinou zhnilo, potmě v kysáku je bez problémů.
B.
Zaznamenáno
Tykev obecná
Full Member

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #235 kdy: 29. Srpen, 2014, 23:57:26 »

A zase bláznem

Vždycky jsem se stravoval mb nějakou dobu a pak se na to vykašlal. Ale to je se vším. Ani maturitu jsem při práci ještě nedodělal. Druhák - jednou jsem ho ukončil 14 dní před koncem, pak dělal o pár let později půl roku a teprve po letech se mi napotřetí podařilo to vydržet a dostat se do třeťáku... Další příklad - Dělal jsem si zálohy dat do práce každý týden, pak mě to přestalo bavit, půl roku bez záloh a odešel disk. Teď budu platit cca 25 tisíc za získání dat z poškozeného disku . Navíc pokles pracovní činnosti poslední dobou kvůli zdraví. K tomu platba školného. Takže jsem tak mínus 75 tisíc káčé... Tím, že jsem se zase vykašlal na tělo - stravování a tak - tak mám teď pěknej průser, protože se mi za poslední týdny hodně zhoršil zrak a poslední dny mám slušný bolesti v zádech. Poslední dobou po jídle mám obrovskou žízeň a hlad - to dřív nebylo tak hrozný; bylo to tak na hranici, s čímž jsem dost často žil... Nyní ale celý tělo jako by bylo oslabený, nohy ruce a tak..... Jsem teď totálně nefunkční, ani se nemůžu pořádně soustředit moc. Cítím to kriticky, ale ne katastrofálně - prostě za pět minut dvanáct..... Přemýšlím, jestli jsem si někdy něčeho vážil? Nic mě nenapadá. Ale nemůžu si stěžovat, neboť jsem měl informace. Taková lekce je tedy na místě.
Zaznamenáno
Iren
Sr. Member

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #236 kdy: 30. Srpen, 2014, 01:27:50 »

Giorgino, držíme palce, ať se z toho zase vybabráš! Bude líp - jak ze své zkušenosti nejspíš znáš, určitě na sobě dokážeš zapracovat. Ale přeju ti i hodně podpory od tvých blízkých a z tvého okolí. Drž se!
Smiley
Zaznamenáno
Tykev obecná
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #237 kdy: 31. Srpen, 2014, 18:55:32 »

Hm... Taková pozitivní reakce, to bych vůbec nečekal. Děkuji, milá Irenko.

Ano, zvládnu to. Děkuji.
Zaznamenáno
El
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #238 kdy: 31. Srpen, 2014, 22:02:44 »

Ahoj Giorgino Wink

Urcite se zas odrazis a vse pujde lip !  Myslim na Tebe...
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #239 kdy: 02. Září, 2014, 02:03:21 »

Tykev je Georgino?
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 14 15 [16] 17
  Tisk  

Skočit na: