Stran: 1 ... 15 16 [17]
  Tisk  
Autor Téma: giorgino  (Přečteno 30114 krát)
0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.
pozorovatel
Sr. Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
3 0
« Odpověď #240 kdy: 02. Září, 2014, 17:47:30 »

torquiose: Jojo, Tykev obecná alias pánvička alias giorgino.

Tykev obecná: Achjo, přijde mi, že se motáš pořád v kruhu, kolikrát jsem tady něco podobného od tebe už četl?

Tu dlužnou sumu moc nechápu, to platíš 50.000 školné?

Asi ještě nejsi na dně, protože jinak už bys tu přestal žadonit o politování a něco se sebou začal dělat. Sakra, v Liberci (kde předpokládám bydlíš) je takových možností. Můžeš zkusit cokoli libo od zenu, přes taiji, qi gong po jógu. Jen zvednout zadek od kompu a pokusit se poznat jiné lidi, jiná prostředí.

Co se týče zdravotních problému, tak vím, že je v Liberci možnost najít dobré doktory, kteří se věnují čínské medicíně. Mám tam několik dobrých přátel a znám to město poměrně dobře.

Takže už přestaň fňukat a zvedni se. Hodně síly a štěstí!

Zaznamenáno
Tykev obecná
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #241 kdy: 02. Září, 2014, 20:18:02 »

pozorovatel - Dávám Ti palec nahoru, pozorovateli. Jak jsem sem psal ten příspěvek před pár dny, tak to nebylo cílem jako fňukání nebo aby mě někdo litoval a tak. Vlastně jsem spíš čekal 0 reakcí nebo reakci Tvého typu, protože si člověk může o mně myslet, že jsem magor. Můj úmysl byl napsat to sem jako prostě současná realita, současný stav - a kam se dá dospět, když člověk na všechno sere a dělá si z toho všeho srandu. Jsem Evropan, no. (Jeden osvícenej člověk z Indie na jedné přednášce říkal - že my lidé Evropané se honíme za penězi a nevážíme si zdraví a duše a tak, zatímco tam u nich si takových věcí váží. A co o nás říkají Japonci ohledně zdraví a prevence a tak, to asi víš.) S minulostí prostě už nic neudělám, no. Za ten současný stav se nestydím. Chodit sem budu.

El - Ahoj, zdravím Tě.
Zaznamenáno
pauli
Jr. Member
**

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #242 kdy: 04. Září, 2014, 23:44:54 »

A co takhle do ciziny, giorgino? Existuji fajne projekty, namatkove couchsurfing nebo jeste lepsi upgrade je workaway.info - za malo penez hodne muziky aneb poznas zas trochu jinou realitu nez tu tezkou ceskou, rozsiris si obzory, ziskas trochu nadhledu, muzes pricuchnout i k zajimave praci, treba nevsedni, poznas nove lidi... Nez nasavat info na prednaskach, tak je muzes ZAZIT! Smiley
Takove "na zkusenou", jako chodivali mladi muzi v pohadkach. Skoda, ze z toho neni tradice, ono by to mladym muzum (a nejen jim:)) jenom prospelo, muset se "protloukat" svetem, spolehnout se jen sami na sebe.. aspon na chvili. Zazitky ti totiz uz nikdo nikdy neveme. 
Zaznamenáno
Stela
Newbie
*

Zobrazit profil
2 0
« Odpověď #243 kdy: 05. Září, 2014, 08:01:03 »

ad pozorovatel: Myslím, že alias "palačinka" nikoliv "pánvička" , ikdyž souvislost by tady byla Grin Very Happy
Zaznamenáno
pozorovatel
Sr. Member

Zobrazit profil
2 0
« Odpověď #244 kdy: 05. Září, 2014, 19:20:14 »

Stela: Pravdu díš Stelo, palačinka to byla, respektive byl.

pauli: Mám pocit, že Tykev obecná nechce slyšet rady a návrhy, jak z toho ven. Podívej, co píše. Napíše, že nechce, aby ho někdo litival, ale stejně se jen sebeobhajuje a hledá důvody, proč dál nic nedělat- "Jsem Evropan, no. S minulostí prostě už nic neudělám, no. Za ten současný stav se nestydím. Přemýšlím, jestli jsem si někdy něčeho vážil? Nic mě nenapadá."

Pění se ve mně krev- říká nám, že je looser a vždycky to tak bylo je a bude. Komu není rady...

Ne že bych si tady chtěl hrát na psychologa, ale přijde mi, že tak trochu masochisticky chce od chlapů seřvat a od žen konejšit a litovat. Zralý na konstelace- vztah s rodiči(?).

Milý Tykev obecná, jestli chceš nějakou zpětnou vazbu, tak komunikuj. Tzn. když se tě zeptám na tvůj dluh, o kterém jsi sám začal, tak odpověz jak to vlastně je. Protože můj zájem je právě ta nabídnutá ruka a jestli ti jde jen o to se tady vyplakat, tak sory na to nemám čas.

Zaznamenáno
Tykev obecná
Full Member

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #245 kdy: 05. Září, 2014, 22:31:10 »

pozorovatel - když Ti ani neodpovím na jednoduchou otázku ohledně těch peněz, tak se mnou prostě neztrácej svůj drahocenný čas. Jestli chci nějakou zpětnou vazbu, tak ať komunikuji? Ale já jsem si sem přece nepřišel pro rady, návrhy, ani pro lítost a tak, prostě, no. Prostě jsem napsal k danému dni po dlouhý době - to, že to nejsou pozitivní zprávy, tak to je, no. Je to můj problém. Kdybych napsal, že jsem objel svět, poznal plno krásných míst a spoustu lidí, měl plno zážitků, manželku a dítě a všechno možný a cítil se na těle zdravě. Měl bych se líp než se spousty současných problémů? Fakt se mnou neztrácej svůj drahocenný čas, hele....
« Poslední změna: 05. Září, 2014, 22:41:38 od Tykev obecná » Zaznamenáno
El
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #246 kdy: 16. Září, 2014, 06:50:45 »

Pozorovatel v Tvych botach po svete nechodi...snadno se odsoudi druhy a na podklade par napsanych pismen to jde jeste snadneji. Chapu, ze se Te snazil nakopnout... nakoupat se clovek musi ale uplne sam.
Tykevko, myslim na Tebe, at je zas lip Wink
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 15 16 [17]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení