Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 17
  Tisk  
Autor Téma: giorgino  (Přečteno 30509 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #30 kdy: 13. Červenec, 2009, 10:13:13 »

Ja bych na takove stavy doporucil cetbu ve stylu Ohso - citis se pod psa, jako blbec? Tak se tak klidne cit, ale uzivej si to Smiley
Mit radost ze sveta, ze sebe, tak jak jsem a nesnazit se porad menit podle predstav ostatnich.
Zit v pritomnem okamziku a videt krasu co je zrovna kolem tebe a nezit stale v iluzi, kterou ti vytvari mysl.
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #31 kdy: 14. Červenec, 2009, 13:48:22 »

Za sebe bych doporucila cetbu knih od Sanaya Roman a od Valerije Sinelnikova
Zaznamenáno

ira
Host
0 0
« Odpověď #32 kdy: 14. Červenec, 2009, 21:05:19 »

Tak já k tomu ještě přidám Zdeňku Jordánovou: to je takové hezky polopatě... Very Happy
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #33 kdy: 15. Červenec, 2009, 20:32:08 »

Ahoj,

jen chtěl dát vědět, že to trochu přepálil a hlavně taky píšu, aby se třeba náhodou nějaký jedinec o mě nebál či na mě zbytečně nemyslel. Přece kdybych si něco udělal, nemohl bych dopsat tu knížku a neublížit slimákovi = neublížit sobě vlastně! Tak takhle.

giorgino
« Poslední změna: 15. Červenec, 2009, 20:47:56 od giorgino » Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #34 kdy: 15. Červenec, 2009, 21:21:57 »

Ještě několik věcí:

1. nesnažím se na sebe upozornit pozornost či být nějaký vyjimečný či dokonalý, třebaže dříve se hlásil k tomu, být nej v kladném, a když to nešlo k dobrému, tak se váha přehoupla k tomu horšímu - snažil se na sebe upozorňovat... ale to mě už nějak nebaví, co z toho člověk má. já bych nechtěl být ani slavný třeba nebo něco takového... prostě být sám sebou a uvolněně psát.

2. plánoval jsem nechodit sem půl roku, ale nevydržel to ani tři dny. baví mě to sem chodit a dělá mi to dobře. to je dobré.

3. podceňování, stupidita aj. - jsem chytrý, myslím, ale prostě mě dokázalo rozhodit, co si za mými zádami povídali spolužáci bývalý. a když s jedním z nich rokoval o tehdejší době a dozvědět se jejich nehezká slova o mně, vylítl jsem. giorgino, zbytečně! stupidita a být takovej divnej - njn, stane se. prostě neměl čas se učit a byl stejně mimoň tenkrák. řada problémů taky byla. a taky měl mnohem starší holku tenkrát - to byla velká zátěž pro mě. možná bych dostudoval, možná ne. ale každopádně to byla holka za devadesát (tisíc) - tolik mě stojí teď externí studium. no nic, jdeme dál.

4. děkuji Milanovi, torquiose, neonovi, monchi, íře, Sunny... za reakce a "utlumující zprávy" - ale knihy nečtu, snažím se na věci přijít sám, třebaže to je mnohdy složitější

5. byl ve velkém přetížení, stresu aj.

6. nejdůležitější je zdraví - uvědomil si. byl bych moc šťastný, kdyby můj organismus fungoval správně, byť se dá žít šťastně i bez toho

7. omluva El za češtinu - má dobrou (byla to má záminka a našel si hrubku)

8. mám Vás rád a budu sem chodit

« Poslední změna: 15. Červenec, 2009, 23:06:43 od giorgino » Zaznamenáno
ira
Host
0 0
« Odpověď #35 kdy: 15. Červenec, 2009, 22:45:16 »

Hurá!!!!
Zaznamenáno
slisa
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #36 kdy: 16. Červenec, 2009, 07:17:18 »

To je prima, giorgino, žes zase tady! Jo, s těmi slimáky máš pravdu. Já je taky nezabíjím. Když je jich fakt moc, tak je v kbelíku odnesu na palouk u lesa, když je jich míň, tak se s nimi holt podělím o úrodu, oni mi vždycky něco nechají  Very Happy Buď takový, jaký jsi, a nenech se nikým otrávit.
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #37 kdy: 16. Červenec, 2009, 13:00:18 »

A stalo se ti někdy, že jsi jich měla na zahradě v jednu chvíly cca 500 (a to počítám jen ty viditelné..) Huh?
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #38 kdy: 16. Červenec, 2009, 13:16:37 »

To je dobre giorgino, zes dal o sobe vedet, a ze je zas lip. Ty pises knizku? Tak preju at se to dari.
Zaznamenáno

slisa
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #39 kdy: 16. Červenec, 2009, 14:15:14 »

Jo, to se mi stávalo vloni. To jsem je právě odnášela v kyblíku pryč. Koncem léta jsem to vynášení vzdala, to bych si ušoupala boty. Prostě co sežrali, to jsem oželela. Holt jsme neměli saláty, no co. Třeba cuket bylo i tak dost. A taky hokaidy odolaly. Letos je to se slimáky výrazně lepší, nechali pár salátů i pro nás! K plotu zahrádky jim dávám čerstvě posekanou trávu, většinou si vystačí s ní a dál nelezou.  Very Happy
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #40 kdy: 16. Červenec, 2009, 14:22:50 »

Hm, naše zahrada je trochu větších rozměrů a tak než bych jim připravila hostinu kolem plotu, strávila bych tím nejmíň dvě hodiny... Vždyť jo, ať si část klidně sní... spapkali spoustu mladých plodů dýně.. ale co je moc je moc.  Wink
Zaznamenáno
romanS
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #41 kdy: 16. Červenec, 2009, 19:55:43 »

Protože Géčka neznám osobně, skoro bych si myslel, že on není ON ale ONA.
Jeho reakce jsou totiž ukázkově "ženské".
Nahoru - dolů a to v dost vysoké frekvenci.
 Roll Eyes Eek Very Happy

Akorát teda že ženský nehrajou šachy.

Tož teda nevím, jak to s hen tým oným chlopem je....   Eek
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #42 kdy: 16. Červenec, 2009, 21:24:20 »

On je žena  Grin

Je pravda, že se spíše kamarádím s holkama. A přes internet vlastně jen s holkama. Vyjímka je asi Ježour - s tím se dá povídat i 6 hodin v jednom kuse. Je to fajn, fajn, fajn, moc fajnovej kluk. Smiley

Nahoru - dolů a to dost vysoké frekvenci. Když byl menší a hrál s klukama fotbal, měl rád takové tempo hry.

Ale jsem opravdu kluk!
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #43 kdy: 17. Červenec, 2009, 15:47:20 »

Romane, tvoje poznamka o zenach - nahoru dolu a v to dost vysoke frekvenci, co jsi tim prosim Te myslel?
A co jsi myslel temi ukazkove zenskymi reakcemi?
Tvoje poznamka ze zeny nehrajou sachy je generalizace, ja je treba obcas hraju.
Zaznamenáno

romanS
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #44 kdy: 17. Červenec, 2009, 17:11:27 »

torq.....
Slzy, smích, smutek, veselí, radost, bolest, prostě střídání emocí všeho druhu časovém horizontu pro chlapa nepochopitelném. (Chápu, že ti to přijde normální.... Very Happy )
Vítej do klubu, už jsi tady pátá, někdy se musíme sejít a zahrát si (všicí) jen tak pro radost.... Smiley
Vyjímka potvrzuje pravidlo. To jsem nevymyslel, to jsem opsal..... Smiley

Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 17
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení