Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: Neon 3  (Přečteno 3706 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
pozorovatel
Sr. Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #15 kdy: 22. Říjen, 2017, 13:44:03 »

Co dodat... Poklona
Zaznamenáno
agarek
Host
0 0
« Odpověď #16 kdy: 23. Říjen, 2017, 15:42:51 »

Neone jaká to bude stavba? Co Země loď, znáš?
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #17 kdy: 23. Říjen, 2017, 16:22:04 »

Nazdar kluci Smiley

Agarku, znám Zemělodě teoreticky, celkem dost. Prakticky jsem byl v jedné na den otevřených dveří.
Zeměloď je "hnusný" koncept nehodící se pro naše pásmo. Bez zateplení ani ránu.
Zemělodě jsou prolité betonem, hromady šílené práce/energie při dusání pneumatik = velká neefektivnost.
Výsledek je nezateplené monstrum.

To moje je klasická slaměno/hliněno/dřevěná stavba. Nevím co víc by tě zajímalo. Kdyžtak se ptej.

Agarku a jak se máš? Smiley
Zaznamenáno
agarek
Host
1 0
« Odpověď #18 kdy: 23. Říjen, 2017, 23:14:52 »

Díky, no bojuji a těším se na další dimenzi, pro mě to tady už asi 25 let nemá smysl. Jinak výborný komentář k volbám. Jedině snad někam k přírodním národům, pokud by mě přijali a časem nezabili, jenže tělo postupně v civilizaci chátrá, takže možná už bych to tam asi ani nedal. Já že to na YouTube chválili, Dušek atd., tak jsem se chtěl zeptat. Postupně přijímám diktát konzumu, mám kladný vztah k ženám a ženy konzum milují, takže není co řešit a asi to ani jinak nejde. Přicházím o ideály, víru, zjišťuji že jen "silný pes žere" a lidé si dovolí jen tolik, kolik jim dovolíme, bohužel. Takže prodávám svou duši a začínám si pomáhat u těch co pomůžou a pochlebovat silným. Onemocněl jsem cynismem, ale možná ještě najdu lék. Žiju pro peklo, ale žiju, když už musím. Pokud se to tady úplně podělá v mém životě, tak zkusím zmizet třeba někam do Jihovýchodní Asie.
« Poslední změna: 24. Říjen, 2017, 00:02:52 od agarek » Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #19 kdy: 24. Říjen, 2017, 00:26:08 »

Chápu Tě. Ale před sebou neutečeš.

Nakonec budeš muset ten boj bojovat, naplno. Nepříjde mi, že jsi připraven jen tak zemřít, že to nemá smysl.
Spíš Tě asi něco bude muset zasáhnout tvrdě, ztráta něčeho, někoho.

Ale možná kecám, chytračím.. co já vím. A hlavně Ti tu bolest vůbec nepřeju. Nikomu. Ale ten Vesmír tak "blbě" funguje. Prej protože máme ego. A kdo nám ho dal sakra? Smiley
Možná jsi byl už natolik zasažen, zničen, žes to prostě vzdal.. hmmm.

Já se opakovaně vracím k tomu, že "nám bude dobře, až začnem dávat". Když mi něco schází, tak to musím začít dávat.
Chybí mi láska, tak ji musím dávat. A když jsem ji nedával plno let, tak to holt musím dávat a třeba to plno let jen tak nedostanu zpátky, ale vyrovnám tu karmu jednou a bude se to vracet.
A naštěstí v tomto je ten Vesmír hódně milosrdný a kdo fakt upřimně dává, tak si tu karmu srovná rychle Smiley
Zaznamenáno
agarek
Host
0 0
« Odpověď #20 kdy: 24. Říjen, 2017, 00:57:37 »

Ano, přesně, zasažen, zničen, ale úplně nevzdal. Zabít se není sranda, dělám na tom už 25 let a ještě jsem se neodvážil. Smiley Není to jednoduchý proces, pilulka a usnout, ty mechanismy tady člověka určitým způsobem drží. No já tyhle ideály nemám, u mě došlo k jangizaci, jasně že bych do toho nešel, ale nějak teď více chápu masové vrahy, teroristy, zločince a také fetaky a alkoholiky, ten jang když musíš, tak musíš.Pusobim částečně ve službách a většinový Čech je prostě debil.

Ale na zdraví se to podepisuje, nicméně chystám větší životní změnu, takže možná mi to dá zase nějaká ta křídla, zažil jsem v posledních letech strašně moc hnusu. Asi je opravdu vždy něco za něco, bohužel i bohudík. Třeba mě ten hnus posledních let hodí zase k něčemu dobrému. Co mě nejvíce vadí je strach čelit zlu a bezpráví. Ta nedokonalost mě štve a.ten STRACH obecně, který žere za živa.

Obdivuji třeba disidenty, bojovníky proti režimu, tu jejich vnitřní sílu a odvahu, já bych to asi za klid, práci a výhody podepsal, zvláště měknu jak stárnu, nechci problémy, potíže, diskomfort, chci aby bylo teď dobře a zbytek neřešit. Přitom odvaha ve správný čas bývá odměněna, ale já už na to nějak nemám prát se s osudem, ať mě to třeba sežere, stejně na nějakou univerzální spravedlnost nevěřím.

Prostě už nejsem rebel, chci ty pantofle a klid, ať se pere někdo jiný v zájmu blaha, spravedlnosti a morálky, já chci sát z pramene díky výsadám a ne se prát s nespravedlností, možná v tom jangu druhý extrém jinu, únavy a ztráty energie, vnitřní síly a zdraví. Ztratil jsem zbytky intuice, vydal se částečně cestou podvodu a jako vždy přežívám, hraju o čas s velkými kompromisy.

Nesnáším svou nedokonalost, neúspěchy, prohry, srabáctví, připosranost, svůj strach a nemorální rodinu, ke které nemohu vzhlížet, obdivovat jí a brát si z ní příklad. Tu svou zaprodanost ze strachu a ztrátu ideálů a chuti bojovat proti bezpráví, to že nedostatek schopností kompenzuji podvodama.

Na jedné straně si myslím, že jde o to dočkat, dožít se smrti, jednou umřít musím i když až to přijde, tak se mi zrovna třeba chtít nebude. Po životě nejspíše není nic, to že to pokračuje je podle mě jen taková berlička žijících. Na druhou stranu částečně věřím, doufám, že to snad jednou ještě nabere ten správný kurz.

Před dvaceti lety se jedna astroložka vyjádřila, že mým úkolem v tomto životě je mít děti, ne jako v předchozích kariéra a vztahy bez dětí a že až toho v tomto životě dosáhnu, tak že vše ostatní už přijde. Tak těžko říct, třeba mě ještě nějaká zajímavá práce osloví, pořídím rodinu a bude ze mě sluníčko.
« Poslední změna: 24. Říjen, 2017, 01:52:24 od agarek » Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #21 kdy: 24. Říjen, 2017, 07:42:54 »

Já si myslím, že tě sakra dobře chápu. Na tyto tendence mám perfektní sklon a někdy se v nich dost plácám.

Mě asi nejvíc mění čas, věk.. čím víc jsem starší, tím víc mi dochází, že není čas otálet, musím konat.
« Poslední změna: 29. Říjen, 2017, 21:06:12 od neon » Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #22 kdy: 04. Listopad, 2017, 01:43:14 »

Postupně přijímám diktát konzumu, mám kladný vztah k ženám a ženy konzum milují, takže není co řešit a asi to ani jinak nejde.
Tak hlavne, ze vis, kdo za to muze  Grin
« Poslední změna: 04. Listopad, 2017, 01:45:47 od torquiose » Zaznamenáno

El
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #23 kdy: 13. Listopad, 2017, 16:53:20 »

Torq : Jo to přesně mě napadlo  Grin

Agárku, kolik ti je let ?
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]