Stran: 1 ... 9 10 [11]
  Tisk  
Autor Téma: paulina-a-a  (Přečteno 26546 krát)
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.
pauli
Jr. Member
**

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #150 kdy: 22. Leden, 2013, 11:18:47 »

Neuvěřitelné se stalo skutečností, paulině se podařilo dostat se opět na makrobiotické fórum, přestože tentokrát pod jiným nickem!
Jelikož nevím, jak dlouho mi to vydrží a jestli mi to vůbec vydrží, tak raději hlásím, že moje absence zde byla způsobena mně nevysvětlitelnými technickými problémy. Soukromé zprávy, co jste mi poslali, jsem četla (mám zapnuto přesměrování na mail), žel jsem nemohla odpovědět. Pokud mě budete chtít někdo kontaktovat (a budu se zase tvářit, že tu jako nejsem), tak prosím přes můj blog Pavlína v Itálii, je tam i přímý kontakt na mne.

A to je vše, přátelé! Joj, to je radosti takhle k polednímu! Love
Zaznamenáno
agarek
Host
0 0
« Odpověď #151 kdy: 22. Leden, 2013, 13:22:33 »

Vítej, párkrát jsem si vzpomněl. Už jsem si říkal, že sis vyhodnotila škodlivé, jinové, kumulativní záření z počítače jako neslučitelné s tvým dalším osobním rozvojem a přestala jsi, ke svému prospěchu, na základě svého rozhodnutí, tuto technickou vymoženost trvale používat.  Wink Osobně jsem zatím někde mezi a kompenzuji to výlety do přírody s pochybnostmi zda to stačí.

Nuže, nechávám se přesměrovat k tobě na blog, abych zjistil, co je u tebe nového, k čemu jsi v poslední době dospěla a co tě obohatilo.
« Poslední změna: 22. Leden, 2013, 15:15:21 od agarek » Zaznamenáno
pauli
Jr. Member
**

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #152 kdy: 24. Leden, 2013, 18:44:50 »

Hehe, to se ti pěkně řekne, agarku. Ale ne, vlastně má to online spojení i své výhody, ale to by bylo na delší úvahu, do nichž se nebudu pouštět. Nějak to teď vše beru minimalisticky.  Wink Samozřejmě se snažím pc omezit, ale když nebyl přístup na zdejší fórum, kompenzovala jsem to zase jinde.. a někdy taky nikde. Pravda, na ta období bez internetu mám nejlepší vzpomínky, věci se tak nějak dají do pohybu a člověk jen zírá na ty grády. Virtuální diskuse jsou fajn, ale reálný život je o mnoho lepší. Smiley Takže je na každém, aby si namixoval koktejl v tom správném poměru. 
Na blogu nečekej žádný osobní "vykecávací" deníček, spíš semtam nějakou zmínku o tom, že tu jsem... teda tam jsem, dokud se zas někam nepřesunu. Very Happy
Zaznamenáno
pozorovatel
Sr. Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #153 kdy: 26. Leden, 2013, 12:39:58 »

pauli: Jupí jupí jupí jou, vítej zpět.
Zaznamenáno
pauli
Jr. Member
**

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #154 kdy: 27. Leden, 2013, 16:10:05 »

Joj, děkuji za přivítání, stále ještě tomu nevěřím, že tu normálně čtu a píšu a můžu reagovat.. Po téměř roce! To ať mi nikdo netvrdí, že to nebylo řízení osudu! Smiley Nějaké vyšší, mně nepochopitelné, leč akceptované.. Ono taky co naděláš, že. Smiley
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #155 kdy: 16. Únor, 2013, 19:57:55 »

Ahoj Pavli,
máš hezký blog. Ano online spojení má své výhody např. pro mě skype. Nemáme pevnou linku.
Jarka
Zaznamenáno
pauli
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #156 kdy: 17. Únor, 2013, 09:09:04 »

Ahoj Jarko, jsem ráda, že se ti líbí. Ano, díky internetu můžeme psát i sem na fórum. I když všeho moc škodí, a to platí i pro online spojení. Takže raději šup šup do přírody, na sluníčko a čerstvý vzduch! A zhluboka dýchat, to má organismus rád! Smiley
Zaznamenáno
pauli
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #157 kdy: 08. Prosinec, 2014, 21:47:39 »

Tož jsem to tu nechala ale pěkně odumřít, koukám. Smiley))
Zato offline to žije! Jen dvě poznámky-zamilovala jsem se do lněného oleje, je to láska na první ochutnání. Ňam!
A minulý týden jsem poprvé zkusila čerstvé arašídy, jakože zrovna vykopané ze země a ještě k tomu bio, no tomu se nedalo odolat! Chutnají překvapivě, mokře a dobře. Pražené jsou ale lepší a v s těmi z obchodu se ale vůbec nedají srovnávat.
Namísto toho u topinamburů stále nevím, co si o nich myslet. Syrové nic moc, vařené průměr, co s nima děláte vy?
A toť ze zákuli(nář)sí vše. Děkuji za pozornost.  Grin
Zaznamenáno
pauli
Jr. Member
**

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #158 kdy: 14. Listopad, 2015, 22:50:59 »

Uffa, koukam, ze tady na foru to poradne odumrelo, to cloveka uplne demotivuje prispivat, kdyz se s nim nikdo nebavi.  Huh? Nejspis to zas na nejakej ten rok zabalim... inu asi to tak ma bejt, vsecko je o vyvoji. MB zdar!  Tongue
Zaznamenáno
Iren
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #159 kdy: 15. Listopad, 2015, 02:38:30 »

Napiš sem něco! Smiley Někdo tu občas je...
Zaznamenáno
pauli
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #160 kdy: 05. Leden, 2016, 09:55:01 »

Oukej, tak aby se tu stále jen nepřipravoval králík (zdravím, W! Wink), přispěju trošku do svého deníčku a BUDE TO DLOUHÝ!! :-D

Nějak mě teď poslední dobou svrbí prsty a to znamená, že za chvíli nejspíš spatří světlo světa můj blog, nejspíš s novým názvem a novou tematikou.. Zkrátka psaní mi chybí a myslím, že po dvou letech je na čase pohnout se dál. Obsah by byl, mám toho hodně co říct, jen se většinou zadrhnu nad formou - u druhého kroku registrace domény a výběru šablony zjistím, že bych potřebovala něco jiného, co by mě víc vystihovalo a začnu brouzdat... a to mě otráví a nakonec z toho všeho není vůbec nic. Snad se přes to brzy přehoupnu.

Do nového roku jsem se zavázala být víc společenská, říkat víc ANO než NE, hledat ZPŮSOBY JAK namísto DŮVODŮ PROČ NE, vykračovat ze své komfortní zóny KAŽDÝ DEN (byť by to bylo i jen o slepičí krok!), uvědomovat si, co POTŘEBUJU a o svých potřebách otevřeně, klidně a upřímně MLUVIT, každý den si věnovat aspoň chvilku na MEDITACI a vidět smysl a přínos i v činnostech, které nepatří k mým oblíbeným..     

K čemu jste se zavázali vy?
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #161 kdy: 05. Leden, 2016, 16:41:44 »

Ahoj Pauli  761

Já se zavázal k ničemu se nevázat a nechat vše plynout Smiley

Jo a prej "bude to dlouhý", tak tos tomu moc nedala  GayFight
Zaznamenáno
pauli
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #162 kdy: 05. Leden, 2016, 21:35:56 »

Ahoj neone, jo, já to taky čekala delší, až jsem sama sebe překvapila. Smiley  Kupodivu když se snažím jít blíž k jádru, tak míň (slov) často znamená víc...

Nicméně "nechat plynout".. jsem to taky teď docela dlouho provozovala, jenže žádná aktivita z mé strany = žádné dění. A upřímně, promrhat život čekáním na NĚCO mě (už) nebaví. Když se hnu já, pohnou se i věci a události kolem.. Tak jsem se rozhodla vnést do svého života nějaké novinky a tou hybnou pákou budu já sama a mé "závazky"...označit je jako "předsevzetí" jsem schválně nechtěla, spíš to jsou dohody uzavřené mezi mnou a mnou:) Chci růůůůůůst! Chci žíííííít!

PS: IMHO Tobě by nějaké to pořádné nakopnutí taky prospělo! Wink Jenže ono to všechno musí přijít zevnitř, však víme...  Jazyk
Zaznamenáno
pauli
Jr. Member
**

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #163 kdy: 24. Únor, 2016, 20:38:46 »

Už zase píšu, kdyby to někoho z vás třeba zajímalo.  Tongue
Zaznamenáno
El
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #164 kdy: 02. Březen, 2016, 13:25:45 »

Ahoj Pauli :-)

Těším se na Tvůj blog :-)

jojo, já jsem taky pořád čekala až zahřmí a nechávala to nějak plynout... a víš co... ono to prostě plynulo- do většího a většího háje :-D
Loni na konci léta jsem objevila kouzlo tkaní, koupila jsem si tkalcovský stav a plním si sen... a tím se nějak odstartovalo i všechno kolem... už nechci žít nějak jen napůl, ochuzovat se o to nejhezčí co na světě je (láska přece) a taky si dám nějakou péči a taky si jí nechám dát ... naplno...  Srdce

Piš piš.. zajímá nás to... sice tu je mrtvo, ale oživit to můžem... :-D
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 9 10 [11]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení