Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Potřebuji spřízněnou duši!!! Královéhradecký kraj...  (Přečteno 3190 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Mitriti
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 21. Červen, 2009, 21:35:46 »

Už dlouho se rozhoupávám podat si inzerát, ale jdu do toho, nemám co ztratit!!!:-)))...Ráda bych našla nějakou spřízněnou duši, nejlépe mladou maminu s prckem, nejdřív na mailování a potom třeba i seznámení, kdyby bydlela v dosahu:-)). Velice moc mi chybí společnost!!! Mám roční holčičku a takový poměrně tíživý psychologický problém - sociální fobii. Tak nějak zjišťuji, že jsem se na MD takřka uzavřela před světem a to mi přestává vyhovovat. Stále jsem jen zavřená s malou doma na malé vesnici, bez přátel a řidičáku...Zajímá mě zdravá výživa, včetně makrobiotiky, alternativní medicína, vědomé mateřství, jsem proti očkování, mám ráda procházky, přírodu, knihy apod., Proto si myslím, že bych si nejlépe rozumněla s vegetariány, vegany, makrobiotiky a lidmi s podobným cítěním. Lidí s podobnými zájmy v mém okolí zrovna asi moc není - alespoň žádné neznám, a tak bych je tímto ráda objevila:-)) Nejsem zatím MB, protože mám slabou vůli a ovládá mě pohodlnost, navíc i malá sebedůvěra prosadit si ji v rodině. Kdo by mi však pomohl "rozhoupat se" a byl mi příkladem i vzájemnou oporou, byla bych mu též vděčná:-))) Najde se někdo takový??? Za jakoukoliv reakci velice díky!!! Pája, 22let, Dvůr Králové n.L.
Zaznamenáno
Dei
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #1 kdy: 22. Červen, 2009, 10:00:11 »

ahoj Mitriti, bohužel z královehradeckého kraje nikoho neznám, ale dopisovat si budu ráda Smiley jsem z Prahy, mám skoro tříletého syna na mb jsem 7 let a počítám s tím ji praktikovat dále Smiley řidičák si teprve dělám, ale myslím, že dnes se bez něj matka na mateřské neobejde, tak si ho co nejdříve udělej Smiley)) je to i cesta řízení svého vlastního života.

a rada, kterou jsem si dnes také přečetla.... dělej to, co máš rád a přijde i tvůj kamarád Wink
Zaznamenáno
Adelaine
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #2 kdy: 22. Červen, 2009, 14:32:44 »

Ahoj Mitriti! Jsem na tom stejně jako ty ,taky mi chybí přátelé. Jsem mamina na MD se  3letou holčičkou , makrobiotiku vařím něco přes rok. Moje rodina mi také moc nerozumí ,ale respektují mé rozhodnutí. Bydlím v Pardubickém kraji a ráda si s tebou budu dopisovat nebo se můžem navštívit. Budu moc ráda ,když odepíšeš .
Zaznamenáno
Lord Kikin
Full Member
Pohlaví: Mužské

97044257
Zobrazit profil WWW Email
0 0
« Odpověď #3 kdy: 22. Červen, 2009, 18:16:31 »

Ahojte, ja sice nejsem mamina a momentalne ani nebydlim v kralovehradeckem kraji, ale casto tam s zenou jezdime. Ja jsem od chlumce nad Cidlinou a moje Kvitecko je z Trutnova, takze se v tom kraji celkem casto vyskytujeme... Wink Kdyz budeme mit cestu kolem radi pomuzeme se snizenim socialni fobie :-)
Zaznamenáno
quitko
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #4 kdy: 14. Červenec, 2009, 13:36:35 »

Ahoj mám rodiče v Trutnově, a pár mB přátel odtud, mamka pracuje v mateřské školce. pokud chceš, dám Ti kontakt. kvitko
Zaznamenáno
Radek
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #5 kdy: 11. Srpen, 2009, 01:02:15 »

Ahoj Mitriti,byl bych z HK kraje,kdybysme nespadli pod Liberec.Ale pořád se cítím východočechem ;-) Akorát že jsem taky chlap,jestli Ti to nevadí a už vůbec ne na mateřský Smiley Dobré slovo a pochopení však poslat můžu;) To,co píšeš,-o co se zajímáš,jsou totiž úplně přesně má slova!... Máš moc rostomilé děťátko,vytrvej. R.
Zaznamenáno
milan
Host
0 0
« Odpověď #6 kdy: 11. Srpen, 2009, 22:54:03 »

Mitriti, az pojedeme do Dvora se podivat na klokany, tak se zastavim s moji zenou na salek dobreho caje. 

PS: Ve Dvore bylo nekolik dobrych makrousu.

Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení