Stran: [1] 2 3 ... 18
  Tisk  
Autor Téma: :) El :)  (Přečteno 38924 krát)
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.
El
Host
0 0
« kdy: 22. Červen, 2009, 12:24:46 »

Tak jsem dlouho váhala a nakonec mě přemluvil Giorgino   Poklona

Musím se přiznat, že poslední dobou jsem se věnovala víc práci než svýmu jídelníčku natož nějakým vyšším myšlenkám.. no právě...a tak jsem znovu začala smrkat a kejchat... sice jen občas.. občas mě zapálili očka.. a poslední týden se v noci budím a špatně se mi dýchá.. no zkrátka, začali se ozývat problémy, které jsem měla před mb....

A tak jsem se dneska rozhodla, že to začnu řešit Smiley

Jako první přišla na řadu teplá vodička po ránu ( tu piju už od jara, ale dneska jsem to pojala opravdu jako čištění Smiley )....

Pak přiššel  na řadu výplach... ufff... Neproplachovala jsem od srpna minulýho roku a je to znát Smiley Sice jsem minulej ok už žádnej problém neměla, ale za tu dobu se asi tělo dál čistilo a navíc poslední dobou jsem k tomu přidala ještě blbý jídlo a je to. Takže v tuhle chvíly mám za sebou dva proplachy. Ten první... ufff, auky auky.. pálilo to jak svi..ňa.. hlavně kolem očí... ten druhej už v poho, ALE to co se mě valí.. to nechápu.. Haldy nudlí..ble. A taky tam byla krev.. tak si říkám.. to jsem to teda pěkně po.. 
Takže teď smrkám a smrkám. No a abych to v sobě trochu rozhýbala, tak už mám na kamnech zázvorovej obklad  On Fire na ten se móc móc těším. To bude paráda. I ucpanej nos mi vždy protáhl těmi výpary.   

A hned po tom si udělám nějaký fajnový jídlo Smiley

Taky jsem si dneska zasadila k ostatním bylinkám mateřídoušku, kterou jsem našla, když jsme byli s Kájou na houbách Smiley našli jsme jen jednu houbu.. ňam, ale přinesla jsem si mateřídoušku a květy bezu Smiley

Tak to by asi pro začátek stačilo... frk frk.. jsu na ten obklad a pak dám ještě proplach..

« Poslední změna: 22. Červen, 2009, 12:27:48 od El » Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #1 kdy: 22. Červen, 2009, 12:47:10 »

super! a já myslel, že už do toho nepůjdeš. tady ale někdo umí mile překvapit!  Cool
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #2 kdy: 22. Červen, 2009, 13:07:21 »

děkuju jirko Smiley

Tak už jsem po obkladu.. trvalo to 20min, pak už jsem měla na rukou varhánky Smiley Nos se hezky uvolnil, paráda, mám radost. Při obkladu průdušek jsem párkrát zakašlala, ale nic moc.. třeba se to uvolní později.
Taky jsem si to dala na ledviny.. to je příjemný Smiley
A ještě mám vplánu si tím nálevem umýt vlasy- ale to až zchladne  Wink

Tak jsem zvědavá, jak to po téhle kůře zvládnu v noci na noční...  ještě si musím navařit, abych měla večer co jíst...
No a ráno až přijdu, tak si udělám zázvorák a vypiju vodičku.. a až se proudím, tak si propláchnu nos ...
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #3 kdy: 23. Červen, 2009, 03:23:04 »

Já vím.. jsou tři hodiny ráno... no jo. Jsem v práci, ale zdřímnout bych si klidně mohla(pšššt) ALE nejde to. Jsem uplně nabitá. To asi ten zázvorovej obkládek, co jsem si dala i na ledviny... asi mi to dobilo baterky...   daja

Jinak levou nosní dírku mám volnou a pravou ucpanou.. už se těším na ráno až to propláchnu.. Smiley

Ale s obkládkem asi počkám až se vzbudim, abych se mohla vyspat Smiley

Look Round
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #4 kdy: 23. Červen, 2009, 08:18:11 »

Tak jsem tu zas. Jsem doma z noční. Byla to velice klidná noc...   kaffee

Když jsem přišla domu, říkala jsem si.. nos mam docela prázdnej, ale trošku tam něco je.. tak to vypláchnu.. ajéje. Teď po výplachu mám nos jak bublinu.. totálně ucpadej.. tak jsem zvědavá jak budu spát  Roll Eyes
Ale cítim velkej rozdíl od minule. Při výplachu mi bublá v uších Smiley to je pro mě dobrá známka, protože i podle bodů na palci a podle bodů na obličeji už by měly být čelní dutiny a dutiny vedle nosu celkem ok.. a uši pořád ucpané.. tak třeba to právě rozpouštim, to by bylo super.  Zatim tak vypadám, i teplotu jsem trochu měla...  no ale lpší než minule  Grin

V práci máme osávačku na nudle... napadlo mě to použít  Grin ale neměla jsem odvahu...   Mimoza  tak asi ne, no.

Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #5 kdy: 25. Červen, 2009, 20:07:53 »

Tak jsem pak vyplachovala ještě po vyspání..  a teď mám pauzu. jinak tři dny mám z toho teplotu.. dneska je to lepší, takže zejtra jdu do toho zas Smiley

Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #6 kdy: 25. Červen, 2009, 20:56:55 »

takže tě vlastně ten deníček nakopnul zas, jo? Smiley
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #7 kdy: 25. Červen, 2009, 21:07:36 »

asi jo  Wink

Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #8 kdy: 27. Červen, 2009, 15:56:23 »

Jak jsem psala, že budu proplachovat, tak pauza byla delší Smiley ne proto že by se mi nechtělo, nebo proto že jsem líná  Wink ale proto, že jsem celou dobu krásně smrkala a dalším proplachem bych to asi zas ucpala. Ale dneska už mám hotový nálev z bylinek, takže za chvilku jdu do toho.

Jináč ten zázvorový obklad na průdušky mi hodně pomohl, sice jsem moc nekašlala, ale dýchá se mi od tý doby zas líp. Takže do něj jdu dnes znovu. Ještě k tomu dneska jsem po noční, takže mě nabije energií  Wink

A co víc napsat ... asi to, že si hodně moc uvědomuju jak krásnou práci mám. Práce s dětmi, které se narodili dřív než měli je plná zázraků. Jak jsem četla v knížkách od Kushiho o tom, jak jsou děti hodně propojené s vesmírem- každý den se mi to potvrzuje  Poklona  To pak i to chození na noční vidím uplně jinak.

Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #9 kdy: 27. Červen, 2009, 16:56:04 »

Takže výplach už mám za sebou. Začínám pomalu, každou ďourku 4x...  a je to paráda. Ucpanej nos nemám a jen smrkám, supr. Je to mnohem lepší než před těmi třemi dny...  dancing monkey
Zaznamenáno
giorgino
Host
1 0
« Odpověď #10 kdy: 27. Červen, 2009, 19:14:40 »

Citace
A co víc napsat ... asi to, že si hodně moc uvědomuju jak krásnou práci mám. Práce s dětmi, které se narodili dřív než měli je plná zázraků. Jak jsem četla v knížkách od Kushiho o tom, jak jsou děti hodně propojené s vesmírem- každý den se mi to potvrzuje    To pak i to chození na noční vidím uplně jinak.

Smiley když člověk dělá práci a rád, tak to je fajn. v tvém případě ty děti určitě cítí tu dobrou energii tvou, zvláště když jsou nedonošené a nějakou tu energii potřebují. tomuhle moc nerozumím - tak snad to tak je! prostě správný člověk na správném místě. to je dobře. Smiley

tady na fóru v sekci Osobní deníčky je krásně vidět, jak si každý píše to svoje.  to bude určitě krásných příspěvků, až El bude mít mimčo svoje.  Wink
Zaznamenáno
El
Host
1 0
« Odpověď #11 kdy: 28. Červen, 2009, 11:18:06 »

Děkuju Jirko  Very Happy

jj, máš pravdu , tyhle děti potřebují spoustu energie s podpory. Jsou ochuzené o to, co měly zažít ještě u maminky v bříšku a pak jsou ještě oslabené všemi těmi elektrickými přístroji na jipu a tím že většinu času trávily bez mámy.

Tak jsem z toho proplachu včera byla celá paf.. teplota taky byla... ale neváhala jsem a ráno vypláchla znovu. Šlo to krásně Smiley ani ten první proplach nebolel, jupí Smiley , pak jsem si udělala zas zázvorák a jak to šlo hezky ven.

Teď si udělám procházku na zahrádku a podívám se jak mi rostou dýně  In Love
Zaznamenáno
ira
Host
0 0
« Odpověď #12 kdy: 28. Červen, 2009, 13:45:36 »

Jsi úžasný člověk, El! Jen doufám, že si nezapomínáš kus té své krásné starostlivosti nechávat i pro svou vlastní potřebu. A také - neubližuj si hněváním na svět, že nechce být lepší, než je. Byla by Tě škoda!  Kyticka
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #13 kdy: 28. Červen, 2009, 14:23:46 »

Poklona za krásná slova  Motyl

máš pravdu, dřív jsem byla hodně naštvaná na tenhle svět a viděla jsem jen to jak je špatný a jak by měl být lepší. teď už vím, že musim vždy vidět to pozitivní a ze všeho si vzít to lepší. a že časem budu mít co si přeju- pokud je to pro dobrou věc. 

Tak jsem byla na té zahrádce. Dýně vypadaj krásně Potlesk všechny co leží na zemi jsem podložila senem, aby mi nehnili. Jen několik nových sazenic mi sežraly slimáci, tak jsem tam zasadila nový a doufám, že slimáci už jsou přežraný  71   Wink
« Poslední změna: 28. Červen, 2009, 14:25:37 od El » Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #14 kdy: 28. Červen, 2009, 19:06:55 »

Tak ty dyne ti zavidim. Ja jsem si letos zasadila par dyni a vsechny kvety jim upadavaj nez stacej udelat plod.
Zaznamenáno

Stran: [1] 2 3 ... 18
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení