Stran: 1 [2] 3 4 ... 18
  Tisk  
Autor Téma: :) El :)  (Přečteno 38076 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Lee.Blue
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #15 kdy: 28. Červen, 2009, 22:34:57 »

Ami všechny sežřali slimáci hlemýžďovití! Cry Má cenu ještě vysazovat?
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #16 kdy: 28. Červen, 2009, 23:47:12 »

Má, my teďka vysazujem nový sazenice a podle knihy o tykvích by měly ještě stihnout dozrát. I na pytlíku z semínek z krámu je vásadba květen, červen...
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #17 kdy: 29. Červen, 2009, 00:44:46 »

pěkné příspěvky o dýních a hlemýždích. a to, El, ses původně k tomu deníčku moc neměla. Smiley
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #18 kdy: 29. Červen, 2009, 19:39:28 »

Dneska mám óóbr radóst !!!!  dancing monkey  občas jezdím ve vlaku s jedním pánem a dneska mi dal houby, které nasbíral pro mě Smiley jupí Smiley

Přišla jsem domů z denní , Kája není doma, tak přemýšlím co sníst a jestli už není zas pozdě Smiley chjo. Asi si dám jen něco k pití.  Dneska to s mým jídlem přes den nebylo moc dobrý, neměla jsem vůbec čas. pořád něco bylo. Asi nejcennějším jídlem dnešního dne byl meloun Smiley mňam.

Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #19 kdy: 30. Červen, 2009, 12:28:31 »

moje dnešní polívčička Smiley : cibulka, mrkvička, sušený kořen lotusu, šitake, červená čočka, kuskus a křemenáč ... ňam ňam.

Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #20 kdy: 30. Červen, 2009, 14:55:17 »

ach ti slimáci  71  z nově vysazených sazeniček dýní mi půlku sežrali !!!ještě že tam mám ty co jsem zasadila v půlce května  Wink ty jsou nádherné. Jedna dokonce už od šťopky oranžoví, jupí.

Ještě že těch sazeniček mám víc, uff.  Very Happy

Jináč moje dnešní sváča: jáhly s jablíčka hezky rozmixované  Wink
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #21 kdy: 30. Červen, 2009, 15:14:16 »

odkaz na moje webové stránky :  www.mimi-mimi.blogz.cz
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #22 kdy: 30. Červen, 2009, 20:40:00 »

dobrá reklama Smiley

v odkazu je dobře volená kombinace barev s pěkným růžovoučkým banerem (ta petice), na kterém jsou bříška. líbí se mi také barva pozadí, kde je úvod, strany... trochu připomínající old-style papír, který se ještě stále používá v některcýh knihách - ten miluju - především v zahraničí je velmi oblíbený stále . Smiley na takovém papíru by potom mohl být Tvůj text o miminkách - kniha - ty předporodní záležitosti, stejně jako poporodní, porod doma aj., když máš k těmto věcem přístup od srdce, určitě by to bylo přínosné. Wink

celkově pěkné stránky Smiley
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #23 kdy: 30. Červen, 2009, 22:49:57 »

jé děkuju za pochvalu Smiley

já bych si je představovala trošku jinak, ale je to web zdarma, takže jsem ráda, že je mám  Akorát mám pořád málo času, takže tam toho ještě moc není.

Teďka jsem na noční a zrovna chovám miminko, které se narodilo ve 35. týdnu, ale je mu dobře. Ještě že na tom mým pc můžu psát jenou rukou Smiley hezky u mě chrupe a vrní Smiley
Za pět minut se zvedám a půjdu pracovat Smiley

Dneska večer jsme koupali nedonošený miminka v kyblíku a bylo to moc hezký. Mimčům (dvojčátkům) se to líbilo  a jejich mamině taky Smiley kdybych věděla jak sem dát fotku, tak ji sem dám Smiley

« Poslední změna: 02. Červenec, 2009, 19:13:17 od El » Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #24 kdy: 01. Červenec, 2009, 21:24:30 »

Hodně moc mi vadí, když mi někdo říká, že něco dělám pořád, furt nebo zase či vždycky. To se pak ve mě pokouší hněv o nadvládu a mám s tím co dělat. A ještě k tomu, když vím, že to není pravda a vnímám to jako nespravedlivé... chjo.  72

Jak se toho zbavit ještě pořád nevím...  kaktus

Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #25 kdy: 01. Červenec, 2009, 22:14:53 »

jak to myslíš? to pořád, furt nebo zase či vždycky?

tak pokuď se ti něco nelíbí, musíš se vyjádřit. nebo poprosit třeba o sprdnutí, to je taky fajn, když tě nějaký, nějaká či něco ******. prostě pán a otrok a pak vystřídat role. pokuď jsem to dobře pochopil, že se ti nelíbí mít nadvládu...
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #26 kdy: 01. Červenec, 2009, 22:30:51 »

Nevím, jak to mám vysvětlit... Jsou to taková slova v rozhovoru, která maj za úkol tomu druhýmu říct, že dělá všechno furt stejně blbě a že je to jasný, protože teď jsem to udělala zase... 
Hodně to používaj rodiče na svoje děti. Například.. Ty jsi to kolo zase rozbila- a při tom se to ještě nikdy nestalo nebo je to uplně jinak.
Je to věc, která mi hodně moc vadí. Akorátže teď nešlo o rodiče ale o jiného blízkého člověka. A o něco jiného než materiální záležitost.

Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #27 kdy: 01. Červenec, 2009, 22:34:49 »

oukej
Zaznamenáno
slisa
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #28 kdy: 02. Červenec, 2009, 07:48:30 »

Jo jo, to znám a je to pěkně protivné. Na to já odpovídám (snažím se klidným hlasem), že takovou kritiku neberu, protože je nanic, a požádám dotyčného, aby mě příště upozornil v určité KONKRÉTNÍ situaci, že něco dělám špatně, pak že se z toho zkusím poučit. Ale takové to "ty VŽDYCKY děláš (říkáš) to a to", to je podpásovka se snahou toho druhého jen rozhodit. Takovou kritiku důrazně odmítni!
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #29 kdy: 02. Červenec, 2009, 08:04:37 »

Děkuju. Přesně tak to je, je to podpásovka... 

Dneska se snažím upéct takové chlebánky Smiley Teďka mi kynou, tak doufám, že se vyvedou Smiley
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 ... 18
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení