Stran: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18
  Tisk  
Autor Téma: :) El :)  (Přečteno 39898 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
El
Host
0 0
« Odpověď #180 kdy: 06. Říjen, 2011, 08:25:38 »

Děkuju Mid...  Wink

To jsou vlněný svrchní kalhotky na látkové plínky.. 100% ovčí vlna, naimpregnovaná lanolinem, aby byly vodoodpudivé.

Jinak musím napsat jeden postřeh. Když někam jdeme s Krystinkou a padne řeč na jídlo, tak už neslýcháme žádné komentáře o tom, jak jsou mb děti chudinky hubené.. Krystinka jim ukazuje , že i kojené dítě mb může být tlusťounké... Krystinka má ve 4měs 7kilo ! Když jsem se koukla do grafu,tak 80% dětí je menších(počítám hmotnostně výškový poměr)...
Zaznamenáno
El
Host
1 0
« Odpověď #181 kdy: 27. Říjen, 2011, 10:49:25 »

Tak řeším naši první společnou rýmu !
Byli jsme tři dny na výletě, prochladly mi nohy a je to.. nějakej vir se na nás obou teď živí ...

Já už skoro rýmu nemám, trochu kašlu... ale Krystinka plnej nosánek..takže se jí špatně spí.
Zkoušela jsem jí to odsát, ale nejde mi to. Ona se nechá, spolupracuje, ale prostě to ven nejde.

Večer jsem si dělala zázvorovej obklad a krystince jsem dala do koupele maličko zázvoru taky.. dneska v noci spala líp.
Taky jí vyplachuju nosánek slanou vodou, je statečná a nechá se..

Doufám, že už to brzo přejde!

Jinak její rychlý růst pořád pokračuje. Má 4 a půl měsíce a 8kg..  cca obden dostává obilnou kaši ( věřím, že je míň výživná než moje mléko  Grin )

Zaznamenáno
El
Host
1 0
« Odpověď #182 kdy: 30. Listopad, 2011, 18:29:04 »

To to letí, to to letí... Krystince už bude půl roku! Už má 8,5kg a 69cm a konečně už tak rychle netloustne.. za to jí ale chutná :-) MInule jsem psala, že ji krmím tak obden.. pak byla pauza a nedávala jsem jí skoro nic. A teď cca týden už musím přikrmovat pravidelně, protože už jí jen kojení nestačí.
Zatím z obilovin jedla rýži, oves, kroupy, špaldové kroupy a jáhly. A už začínám zkoušet i zeleninové vývary- zatím měla brokolicovej a dnes dýňovej a chutná jí to všechno hodně.
Jen kroupy mi napoprvé nechtěla, podruhé jsem je smíchala s rýží a dneska měla samotné a chutnaly jí.

Už je to pěkná divoška a nwjradši by lezla, což jí zatím nejde a tak se kvůli tomu často rozčiluje..
Věci už drží nádherně a vyhraje si dlouho sama.

No a já se učím plíst a vařím a vařím..  Wink
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #183 kdy: 30. Listopad, 2011, 19:55:21 »

Tak zas nekdy priloz fotku, je to moc hezky miminecko Smiley
Zaznamenáno

Tykev obecná
Full Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #184 kdy: 30. Listopad, 2011, 21:38:17 »

Pěkný deníček o Kaye, od narození po současnost, prostříhaný fotografiemi.  Cool
Zaznamenáno
El
Host
1 0
« Odpověď #185 kdy: 01. Prosinec, 2011, 17:52:33 »

Fotky mám tady :-) :  http://www.facebook.com/media/set/?set=a.217721511594363.59925.100000695461668&type=1&l=0004348a91
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #186 kdy: 01. Prosinec, 2011, 22:15:33 »

Nadherna, El. Ty modry ocicka
Zaznamenáno

El
Host
1 0
« Odpověď #187 kdy: 02. Prosinec, 2011, 06:04:52 »

Děkuju !  Wink

Včera se mě jedna babička ve městě ptala, kde se kupujou takový nádherný děti  Grin

Jinak ještě doplním. Krystinka se nosí jen v šátku, kočárek nevedeme..a budíme tím hodně pozornosti ve městě a hodně reakcí. Většinou jsou hezké- ve smyslu jak se to miminko má u maminky hezky, je v teploučku.. ale taky mi jeden dědula řekl, že asi nemám na kočárek  Grin
A často mi teď lidi říkaj že to musí být těžký a že to rozhodně není pro můj tyo postavy. Ale ta váha se opravdu rozloží a záda mě z toho nebolí. A to jsem ji včera měla v šátku při zařizování ve městě asi 5hodin- s pauzou na přebalení a kojení.. Určitě to je tím, že si zvykám a posiluju postupně. TAkže i já mám teď vy co jste hubené ( 50kg) se nebojte.. jde to Wink
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #188 kdy: 02. Prosinec, 2011, 17:13:02 »

Mas ji vzdycky na brise nebo se da davat i na zada?
Zaznamenáno

El
Host
0 0
« Odpověď #189 kdy: 02. Prosinec, 2011, 20:21:43 »

Zatím ji nosím hlavně na břiše, většinou totiž usne- když už jí nebaví koukat na lidi nebo mě tahat za zip bundy..  Když je to jen na chvilku tak vážu na bok.
Na záda se taky dá uvázat, ale zatím jsem to nezkoušela, jen jednou jsem jí měla na zádech v klokance při vaření, protože vepředu už překáží př práci :-)
Ale asi už to brzo vyzkoušim..
Jenže ve městě mám na zádech batoh. takže bych to využila asi hlavně doma...
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #190 kdy: 03. Prosinec, 2011, 16:12:58 »

Ahoj El,
máš moc hezký deníček. Na fotky kouknout memohu, ale věřím, že jsou hezké. S tím šátkem tě obdivuji. y jsme měli Dominiku u sebe dva týdny a vždy, když jsme jely s mamkou na procházku, jsme ji měly v kočáře. Prý je to pro ni pohodlnější. Já jsem se hádat s okolím nechtěla. Ale doma jsem si na pár minut vyzkoušela mít ji na břiše v klokance a můžu říci, zezačátku mě bolely ruce, ale věřím, že se to dá.
Jarka
Zaznamenáno
El
Host
2 0
« Odpověď #191 kdy: 03. Prosinec, 2011, 20:15:54 »

Ono taky hodně záleží co za klokanku to bylo. Šátek je dost širokej a tak se ta váha rozloží.Taky mám jednu klokanku a její popruhy jsou dost úzký a není to pohodlný..

Určitě by se ti líbila, můžu ti ji popsat. Má modrý očička, nosánek jak maličkou bambulku a rtíky jak srdíčko. Tváře jak syslík a kraťoučké světle hnědé vlásky.. Smiley

Zaznamenáno
margie
Jr. Member
**

"Kto chce, hľadá spôsob, kto nechce, hľadá dôvod."

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #192 kdy: 11. Prosinec, 2011, 13:04:02 »

ahoj El Wink krasne babatko mate  Love je nadherna a posobi tak zdravo  rice eat tesim sa,ze pridavas info., bo z nich urcite budem cerpat, ked budem mat mimco  Wink ja sice makrobiotiku nedodrziavam 100%,aj ked sa snazim, ale to porste v rodine masozravcov niekedy nejde  Wink ale babo by som aspon do troch rokov chcela stravovat makro. Wink aj ked niekedy rozmyslam, aka bude reakcia dietatka v skolke, ktore sa bude do troch rokov stravovat zdravo.. ako potom zareaguje na mlieko,maso...? zatial neviem o tom,ze by u nas bola "zdrava"skolka, skola.. takze niekedy sa nad tym zamyslam, ale odpovede nepoznam Wink Smiley cmuk Kajke  47 je uzasna  ola
Zaznamenáno

krásny deň všetkým :-)
torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #193 kdy: 11. Prosinec, 2011, 18:50:52 »

Ja jsem s timhle mela znacny problem - hlavne babicka (tchyne) chtela me dceri "prilepsovat" fakt hroznyma vecma (jako treba debrecinkou v 11 mesicich) a neustale mi kecala do toho jak ji zivim a byla presvedcena ze me rozhodnuti ji pouze kojit do 6 mesicu je strasna chyba. Kdyz se na to divam zpetne, tak si myslim ze hralo roli ze jsem byla dost mlada (21 let). V dnesni dobe bych debatu ukoncila o dost rychleji. Myslim ze nejdulezitejsi je mit vlastni jistotu (a i se opirat o podporu lidi podobne smyslejicich - jako treba na tomhle foru nebo jeste lepe zkusene kamaradky). Tohleto me chybelo.
Zaznamenáno

El
Host
0 0
« Odpověď #194 kdy: 12. Prosinec, 2011, 09:30:32 »

jj, Torg.. už se psychicky připravuju.. a něco u nás už proběhlo. Byla jsem u mojí mamky a Krystinka na ní koukala, jak jí takový ty dlouhý piškoty a už jí hp chtěla cpát do pusy! - Prej-ona na mě tak kouká...pak se ještě snažila za mými zády jí to do pusy strčit, ale stejně jsem to viděla a nakonec mi řekla, že jsem zlá matka  Grin Tak jsem jí odpověděla, že to je teprv začátek  Wink
Káji máma zas nechápe, že Krystinka nepije časj (předevčírem měla teda pár lžiček banchy), protože ona byla zvyklá ty svoje děti na UM prolévat čajíčky.
Když jí byly 4 měsíce, tak mi pořád říkala, že už jí to moje mlíko nemůže stačit a podobný řeči..  já ji celkem chápu, když vidí 5Okg holku jak kojí.. Pak s tím nějak záhadně přestala. A teď je klidnější, že už jí přikrmuju.. to že jí dávám obilí moc neřeší  Wink

Margie :  Super, že cysta zmizla a teď už jen čekat, kdy k Vám dorazí nějaké krásné miminečko :-) Držím pěsti !!!! A mám z toho radost, že i přes nějaké ty úlety z masožroutské rodinky cysta zmizla :-)
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení