Stran: 1 ... 13 14 [15] 16 17 18
  Tisk  
Autor Téma: :) El :)  (Přečteno 39226 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
El
Host
0 0
« Odpověď #210 kdy: 12. Únor, 2012, 19:17:41 »

Aha, tak tu jsem nečetla a asi to budu muset napravit :-) Mě to teda taky přijde lepší, protože opravdu v tom hovínku to je nestrávené. Bříško jí z toho nikdy nebolelo, ale je znát že to tělíčko s tím neumí ještě pracovat.

Jinak s tou zeleninou máš pravdu, v zimě je podíl zeleniny menší a u někoho o dost..

Zaznamenáno
El
Host
4 0
« Odpověď #211 kdy: 15. Březen, 2012, 13:14:59 »

Tak se zas hlasim  Wink
Krystince je devet mesicu a kousek. uz zas davam zeleninu a je to ok. Pridala jsem i cervenou cocku. Do jidla ji obcas dam tahini,nekdy kapku oleje. A moc ji chutna..

Uz leze jak profik a pro zmenu ma dalsi zabavu-stoji vsude kde se ma ceho pridrzet.

Taky uz uspesne pouziva nocnik-to ale zalezi na me,jak ji pozoruju. Ale kadi tam uz asi v 90%..
Jinak je teda furt na vzduchu a lidi mi piradxrikaji ze ji malo oblikam,ale tepla je..proste je otuzila..
Vcera jsem videla ve meste nekolik deti v kocarku a neverila jsem vlastnim ocim. krystinka oproti nim ma zdravou barvu a nema fialove pod ocima..vypada jak po dovce u more  Eek

No a ja se pustila do cviceni jogy ..byla jsem teda pekne ztuhla...
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #212 kdy: 15. Březen, 2012, 15:44:24 »

Ahoj El,
hezký příspěvek. Teda ta vaše malá je ale šikovná, jak to tak čtu. Co by u malých dětí mohla znamenat fialová barva pod očima, nevím. Nevyspání? To ale asi ne, protože malé děti hodně spí. Spíše nějaká oslabenost, ale v jaké oblasti, nevím. V diagnostice nejsem sběhlá.
Jarka
Zaznamenáno
El
Host
3 0
« Odpověď #213 kdy: 07. Červen, 2012, 08:36:14 »

Včera jsme slavili s Krystinkou její 1. narozeniny. Udělali jsme si oslavičku ve třech na místě, kde se narodila, bylo to fajn, i sluníčko k večeru vysvitlo..
A večer jsem si přečetla, že 6.6. je Mezinárodní den porodu doma :-D
Zaznamenáno
Iren
Sr. Member

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #214 kdy: 07. Červen, 2012, 14:40:34 »

Blahopřeju blue rose
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #215 kdy: 15. Červen, 2012, 17:43:38 »

Ahoj El,
měli jste na oslavě dortík? Pokud ano, z čeho byl?  Ten tvůj deníček je krásně vedený.
Jarka
Zaznamenáno
El
Host
4 1
« Odpověď #216 kdy: 16. Červen, 2012, 12:35:27 »

Nakonec jsme se na dortík letos vykašlali. Pojali jsme to víc přírodně a šli na zahradu, kde se malá narodila. Bylo to moc fajn, pro mě to byla hlavně vzpomínka na dny kolem jejího narození. A Krystinka si tam prohlížela naše ovečky a kozy, snažila se dělat béé a méé :-)
Takže dortík až příští rok  Wink
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
2 0
« Odpověď #217 kdy: 22. Červen, 2012, 20:13:26 »

To by me docela zajimalo kdo dal na ten posledni prispevek palec dolu a proc...
Zaznamenáno

El
Host
4 0
« Odpověď #218 kdy: 23. Červen, 2012, 12:56:14 »

Torq: To mě taky  Grin

Od Krystinčiných narozenin se toho hodně změnilo, hlavně co se týká spaní a jídla. Začala spinkat jednou denně kolem poledne a pak vydrží až do 19-20h a pak už má noc :-) Začala spávat i na bříšku! Do roka nikdy na bříšku spát nechtěla.. a stěhuje se po posteli..

co se jídla týká, tak už vůbec nemá problém jíst jídlo s kouskama. Většinou teď jí ráno obilnou kaši, s tahini nebo jinýma semínkama. Pak má kojící svačinku a ještě si cucne v poledne před spaním. Pak mívá oběd - když je horko, tak má zeleninovou polívku ( Nastrouhám nebo nakrájím zeleninu na maličký kousky, vařím 10-15min podle druhu zeleniny, zahustím zbytkem obilí nebo obilným mlékem..) Potom jsme většinou někde venku a to se většinou kojí, nebo pije vodu nebo slabou banchu. Na večeři mívá kompletní obilno-zelenino-luštěninové jídlo.. a před spaním se nakojí a jde spát..
Počítám s tím, že brzy bude chtít i dopolední a odpolední sváču, takže asi přijde na řadu troška vařeného ovoce a svačinka, která se dá brát sebou ven..

Přidávám včereší foto :-)
Zaznamenáno
El
Host
3 0
« Odpověď #219 kdy: 28. Červenec, 2012, 17:20:16 »

Koukám, že už jsem zas dlouho nepřidala nic do deníčku.

Krystince je 13měsíců a kousek, má cca 12-13kg. Začíná se snažit o samostatnou chůzi-jeden dva krůčky a honem se zas chytí nebo jde na kolínka.
Naučila se teď za poslední dobu hodně různých zvuků. Jinak před lidma je to šašek, na každýho mrká mává a dělá obličeje.
Teď jí rostou stoličky.
Jídlo teď u ní vypadá tak, že ráno mívá obilný mlíko,v poledne když je vedro tak zeleninovou polívku, na svačinu obilná kaše, zelenina nebo když bylo vedro , tak ovocnej agar. K večeři komplet jídlo. Mezitím se kojí podle potřeby.

Přidávám pár fotek
Zaznamenáno
El
Host
1 0
« Odpověď #220 kdy: 28. Červenec, 2012, 17:22:18 »

a ještě..
Zaznamenáno
El
Host
2 0
« Odpověď #221 kdy: 01. Srpen, 2012, 16:48:12 »

Moje nová láska : MANGOLD  Srdce
Zaznamenáno
El
Host
3 0
« Odpověď #222 kdy: 13. Září, 2012, 12:18:47 »

Krystince je rok a čtvrt :-) Roste jí asi 6 zoubků najednou, tak občas nadává..
S jídlem se pořád držíme, miluje obilí a zeleninu. Už jí občas něco podusím na oleji, občas má sušený ovoce.. ale ještě pořád se dost kojí  Wink

Už tři týdny sama chodí, první dva týdny jak opilá a už získává větší jistotu. Je to legrační :-)

Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #223 kdy: 14. Září, 2012, 19:41:02 »

Ahoj El,
Citace
:
Miluje obilí a zeleninu...
Konec citace.
Tohle myslím, může napsat málokterá maminka, zatím jsem to na fóru četla jen od tebe. Moc ti to přeju a držím palce.
Jarka
Zaznamenáno
Cpt_Morgan
Full Member
Pohlaví: Mužské

419315231
Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #224 kdy: 30. Říjen, 2012, 14:54:31 »

To jsou věci teda :-) Tak hodně štěstí
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 13 14 [15] 16 17 18