Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Chiquita... :")  (Přečteno 4176 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Chiquita
Full Member
Pohlaví: Ženské

276071646
Zobrazit profil Email
0 0
« kdy: 30. Červen, 2009, 10:17:03 »

Tááák....i já si Tě budu psáti deníčku...z této nezbedné holčičky která dělá pořád lumpárny v oblasti jídla je třeba o5 vše změnit abych se cítila lépe :") a myslím že když si Tě budu psát tak nebudu hřešit...protože bych se potom moooc styděla :"(

uvidíme jak to půjde ale každopádně se budu snažit...a psát Ti budu taky často ať Ti nzase někam neuteču....

zatím se měj krásně a pěkný den :")

Tvá Madlen :") (Chiquita)
Zaznamenáno
Chiquita
Full Member

276071646
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #1 kdy: 30. Červen, 2009, 13:56:44 »

A je po obídku  Smiley
myslím že se mi povedl...v poslední době jsem tak trochu zdechlá vařit...ale lepším se  chef
polívčička z vývaru ze seitanu se zeleninko a nudličkama, no a nečekaně seitan s jahlama a napařenou brokoličkou  Grin

A teď frčím na zahrádku na kolobrndě aby i ten pohyb byl a s doprovodem hafíka :") juchuu Banan

Hlavně se nemračit na svět...nevím proč v posledních pár dnech to nějak nejde šířit jen sluníčko...možná to je tím počasíím...

tak zatíím pa :") Ch.
Zaznamenáno
Chiquita
Full Member

276071646
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #2 kdy: 02. Červenec, 2009, 19:11:55 »

Ach joo...
tak dneska moc dobra nalada neeni  Cry
rano hadka s mamkou...potom celej den zavrena v praci...kde skoro nikdo nechodil dneska...(prodavam ve sportu...)a k tomu vsemu me uz asi fakt vsechno stve...i ja sama sebe coz je asi nejhorsi...potom prskam vsude kolem sebe...ale ja takova nechci byt...tak proc to delam? 72

jinak jidlo je v poradku si myslim..teda alespon v ramci moznosti :") ale snazim se :") jen vydrzet Cool

tak zatim denicku...doufam v lepsi zitrek  Roll Eyes

Zaznamenáno
Chiquita
Full Member

276071646
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #3 kdy: 17. Červenec, 2009, 08:50:13 »

AHOJ DENIČKU  Smiley

tak a vsechno je spatne..jist jim jaks taks....kazdej den si varim  Smiley
ale objevily se zase stare problemy...
otykani nohou az do bolesti...snazim se cvicit sportovat...kazdej den abych se alespon nejak pohla...kdyz celej den stojim v praci ....ale nepomaha to...tak moxuju, ode dneska budu kazdej den cvicit chi-kung..
ale jsem docela zase na dne...  Sad
krome otekani mi zacinaji zase trnout prsty na noze tak jako minuly rok...nechapu z ceho to je...nejsem si vedoma toho ze bych delala neco uplne spatne...
akorat vim ze bych mela jist min sladkych kasi teda uplne je vyradit...coz udelam, hned dnes...a jeste jist posledni jidlo do 5 sesti hodin ale to moc dobre nejde protoze z prace jezdim o pul sedmy domu...
no a samozdrejme zase i unava myslim ze bych byla schopna prospat cely dny...vrrr...me to tak strasne moc stve..myslela jsem si ze uz je po vsem ze uz to bude v poradku...ale ono ne....
poradne nevim co mam delat Sad
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #4 kdy: 17. Červenec, 2009, 09:07:24 »

Ahojky.. hlavne trpelivost, soustred se na to, ze jsi neuveritelne trpeliva a neexistuje problem, ktery by te rozhodil.. pri dobre makrobiotice se casem hodne spravi Smiley
Zaznamenáno
lehu
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #5 kdy: 17. Červenec, 2009, 10:12:56 »

Ahoj Chiquito, snad ti ze svého laického pohledu můžu trochu poradit, jak s tou únavou. Asi před 2 a půl rokem jsem si  dost překyselila krev, jedním z příznaků byla i stálá únava, nejlepší program na sobotu odpoledne bylo pro mě spaní a v době, kdy už jsem měla i neschopenku, tak jsem vydržela fungovat vždy tak 4 hodiny a musela si jít aspoň na hoďku lehnout. Po Mb kurzu a změně mojí tehdejší "makrobiotiky" se to srovnalo, i když vždycky na jaře zase přijde únava, ale podstatně menší. Pomohlo mimo jiné picles, lisované saláty - někdy si toho beru trochu i ke kaši ke snídani, vedle kopce blanšírované zeleniny (blanšírovat chviličku, aby byla křupavá a brokolice brčálově zelená).  Beru to tak, že dostatek mírného jinu (blanšírovaná zelenina) po ránu mi pomůže vyhnout se odpoledním / večerním úletům k většímu jinu typu ovoce. Více střídám dobu varu, jednou dělám např. polévku krátce, jindy déle, předtím jsem měla tendenci všechno dělat dlouhodobě, z obilí samou rýži a pořád papiňákovat (letos se snažím aspoň teď přes léto papiňák používat hodně omezeně a z obilovin větší pestrost).
Zaznamenáno
Chiquita
Full Member

276071646
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #6 kdy: 18. Červenec, 2009, 19:50:04 »

Ahojte  Smiley

diky za rady lehu myslim ze to prekyseleni tam bude urcite taky...zacinam na tom pracovat :")
mam to vsechno nejspis od ledvin a nervu..teda myslim... :")
ale dneska uz je lip...pomohl ami autopatie..jestli jste o tom slyseli...to je ma zachrana v posledni dobe ale jeste to neni uplne koser ...

a neone ja vim no ale kdyz jsi zrovna na dne a je ti fakt spatne a jsi unaveny tak se ti nechce vubec nic a uz vibec ne takhle premylet...ale kazdopadne se to budu muset naucit :")bude to potreba v zivote :")

dneska jsem nejedla ani zitra nebudu chtela bych odlehcit telu aby ta energie kterou mam sla tam kde je ted potreba zregenerovat a aby se nemuselo telo zatezovat jeste jidlem ...tak uvidim ...

zatiim a preju krasny vecer :")
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení