Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Dentie  (Přečteno 3964 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Peta
Host
0 0
« kdy: 22. Leden, 2007, 11:48:06 »

Pouziva nekdo dentie ? Ja jsem si ho koupila a neni na tom napsano, jak se to ma pouzivat. V prasku. Dat na prst nebo na kartacek ? Jsem uplne bezradna, vsude akorat ctu pouzivejte dentie, ale jak presne se to pouziva, to nevim.
Zaznamenáno
Peta
Host
0 0
« Odpověď #1 kdy: 24. Leden, 2007, 12:39:37 »

Opravdu me nikdo neporadi ? Je to takove nesikovne i baleni v tom sacku, vubec nevim co s tim. Ja jsem puvodne objevila tento popel v jedne zubni paste od firmy Lush, maji takovou gelovou pastu, co obsahuje krome jineho i cerny popel, ja si myslim, ze to bude to same. Jmenuje se Cerna zubni pasta a je inspirovana Japonskem. Take cisti bezvadne.
Zaznamenáno
Anonymní
Host
0 0
« Odpověď #2 kdy: 25. Leden, 2007, 14:22:38 »

Ja som si prášok presypala do vhodnejšej nádobky - niečo ako solenička. Navlhčenú zubnú kefku si "posolím" dentie a je to
Prášok je dtto ako pasta, len pasta je pohodlnejšia, ale aj drahšia
Zaznamenáno
Peta
Host
0 0
« Odpověď #3 kdy: 25. Leden, 2007, 14:45:25 »

Jupiii dekuji moc !!!!! Tak dneska zacnu, ano ten sacek je na nic, zkousela jsem to z neho vysypat a dost se mi vysypalo spise do umyvadla, nez na "zubnu kefku".
Zaznamenáno
Anonymní
Host
0 0
« Odpověď #4 kdy: 25. Leden, 2007, 14:53:16 »

Nemáš za čo. No, normálne som sa prihlásila menom, ale zobrazilo ma to ako anonyma, tak sa ospravedlňujem, že som bez mena. Ale nevadí. Aj tak nie som mb. Tak som Ti len chcela poradiť. Keďže mb tu majú inakšie starosti
Zaznamenáno
Peta
Host
0 0
« Odpověď #5 kdy: 15. Březen, 2007, 16:20:06 »

To dentie je vazne super, presypala jsem si to do krabicky od bonbonu Energit. Pak ten navlhceny kartacek jemne polozim na dentie, aby se jen malo prichytilo a cisteni je bez problemu. Podle me efekt bezkonkurencni. Lepsi nez normalni zubni pasty.
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #6 kdy: 15. Březen, 2007, 16:31:08 »

Efekt včem? To myslíš i v bělení?
Zaznamenáno
Peta
Host
0 0
« Odpověď #7 kdy: 15. Březen, 2007, 16:39:42 »

Myslim i v beleni. Me to prekvapilo, ze to jakoby i peni, ne teda jako pasta, ale jak to poctive cistim, tak vznikne takova seda pena, asi jak se to smisi se slinami. Jinak jsem si take koupila zubni pasty u Krsnaku a zdaji se mi take dobre. Proste chci mit alternativu k fluorovym, asi se to ma alespon stridat, ne ? Chodim ne uplne pravidelne, i kdyz se snazim, na cisteni ultrazvukem a nakonec ti zuby lesti, aby se zuby zbavily zabarveni, ktere zpusobuje kava, caj, cervene vino apod. Me se ten efekt zda stejny.
Zaznamenáno
Renáta
Host
0 0
« Odpověď #8 kdy: 16. Březen, 2007, 06:32:52 »

Peťka, som rada, že sa moja rada osvedčila. Aj ja mám dentie dosť v oblube. Nepoužívam ju však počas postu. To je na mňa príliš slaná a vtedy sa soli úplne vyhýbam. A teda, nepoužívam celkom pravidelne
Zaznamenáno
Anonymní
Host
0 0
« Odpověď #9 kdy: 16. Březen, 2007, 10:37:58 »

Ja take sem tam... je to dost slane ... i pani Pruchova rikala sem tam, to asi neni na denni pouziti, ale je to fakt super. Bohuzel jsem jeste pust nedrzela, nejak se mi to jeste nepodarilo... snad se k tomu take dopracuji  
Zaznamenáno
Peta
Host
0 0
« Odpověď #10 kdy: 16. Březen, 2007, 10:38:56 »

Renatko, to jsem odpovedela ja, Peta... sorry za anonymni prispevek.
Zaznamenáno
Renáta
Host
0 0
« Odpověď #11 kdy: 16. Březen, 2007, 10:42:57 »

Veď mb postu velmi, myslím, neholdujú Alebo sa mýlim? Ale to je už zasa iná téma
Zaznamenáno
Peta
Host
0 0
« Odpověď #12 kdy: 16. Březen, 2007, 10:50:49 »

Ja jsem byla na kurzu o Pustech a ocistach u Zuzky Teresove... ta prednasi makrobiotiku. Ucili jsme se, ze pust je fajn, ale at si ho kazdy dela jak to citi, nekdo potrebuje, nekdo ne. Pusty jsou ruzne, napriklad ryzovy. A take delka pustu je individualni. O pustech je take pojednano v MB casopise Zrneni. Ja si myslim, ze drive pusty lide drzely, z nabozenskych duvodu, nejedli tolik maso a celkove strava byla skromna v dobe pustu (mozna nejen v dobe pustu). Dneska se ta skromnost vytraci. Je to urcite dobre, jen se do toho pustit, kdyz clovek citi, ze to potrebuje. Ja napriklad jim, kdyz mam hlad, casto vynechavam snidani napriklad, proste nemam hlad rano, a tak se do jidla nenutim.
Zaznamenáno
Renáta
Host
0 0
« Odpověď #13 kdy: 16. Březen, 2007, 11:10:29 »

Hm, ja post chápem ako nejedenie. Počas postu sa jednoducho neje, len pije voda. Všetko ostatné nie je post, len diéta. Ale, samozrejme, že na túto tému je množstvo najroznejších a rozporuplných názorov.
Zaznamenáno
Peta
Host
0 0
« Odpověď #14 kdy: 16. Březen, 2007, 11:29:32 »

Ano, pro nekoho je vhodna jenom voda, s ryzi je to jen odlehceni, i o te vode jsme se bavili, ale asi to neni pro kazdeho, ale kdo se na to citi, proc ne ? Na druhou stranu takovy masopust = bez masa.. ti lide drive museli dost fyzicky pracovat, to by asi nezvladli. Kdo dneska drzi opravdu pust bez masa ? Nekde v klastere ? Urcite jsou lide, kteri i o pustu a vode pracuji, ale asi to chce vyzkouset kazdy sam na sobe a nejdriv si neco o tom nastudovat. Nebo se poradit s nekym, kdo ma zkusenosti. Muyeme se presunout na tema o pustech, myslim, ze bylo zalozeno. Treba napis tam tvoje zkusenosti, jak casto drzis pust, co ti to prinasi atd. Diky !
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení