Stran: [1] 2 3 ... 5
  Tisk  
Autor Téma: můžou trpaslíci dělat VELKÉ věci???  (Přečteno 17857 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Andrea
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil Email
0 0
« kdy: 22. Červenec, 2009, 18:09:18 »

No tak jo. Dala jsem se do toho po 2 letech znovu a je to mazec.
Po víkendu stráveném v krásném prostření v horách, po konzultaci a rozhodnutí, že i trpaslíci můžou dělat velké věci se znovu pouštím do MB. Mé minulé MB vaření a snažení se Buddhažel rozplynulo tak nějak potajmu díky masakroidnímu pracovnímu vytížení. Teď začíná snad už lepší doba. Zůstala mi po celou dobu jen rýže, celozrnné potraviny, strava bez masa, mléka a alkoholu.

první tři dny drilu (zdravotní důvody) se daří, slibuju, že to dokážu  Wink
Zaznamenáno

romanS
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #1 kdy: 22. Červenec, 2009, 18:59:04 »

A kde jsou ti trpaslíci??? Roll Eyes
 Very Happy
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #2 kdy: 22. Červenec, 2009, 19:13:42 »

Ti trpaslíci jsou v názvu jejího deníčku. Smiley
Zaznamenáno
Andrea
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #3 kdy: 23. Červenec, 2009, 15:49:56 »

Milý deníčku,
všechno jde v pohodě, až na to úděsný vedro, co bylo dneska v práci. No uznej, 32C v kanclu, to je hnus, ne? A zatím co si kolegyně spokojeně mlaskala nad vychlazeným melounem, mě tekly sliny jak bernardýnovi Bohoušovi. No nesmím ho, no ... zatím ... jen dušené ovoce. Ale dušenej meloun   Cry to nejde. Závidím Berušce, ta se spokojeně cpe. Taky bych se tímhle cpala, jelikož třešně, meloun, maliny ... to je fakt úlet  Tongue Ale pokud budu hodná, příští léto už to v poho půjde.
P.S. lidičky, co děláte, když vás dožene v práci únava, že tlučete hlavou o klávesnici a káva je out?
dík
Zaznamenáno

giorgino
Host
0 0
« Odpověď #4 kdy: 23. Červenec, 2009, 16:45:25 »

Ahoj,

co máš za zdravotní problémy vlastně? S tím ovocem to není žádnej úlet, myslím, navíc když jsi přešla rychle či jsi v procesu zvykání si. Smiley
Zaznamenáno
Andrea
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #5 kdy: 23. Červenec, 2009, 17:03:01 »

Mám prý značně oslabené ledviny a močák. Ne z prochladnutí, nýbrž ze stresu a totálky vyčerpání. Důvod? V práci vztahy na 2 věci, kromě melounové kolegyně to je brutus. nejvíc mě vysiluje druhá kolegyně, která neustále vzdychá, kňourá a nechce nic řešit. Před půl rokem šéfinko přišel, že se bude propouštět a jí chytl rapl. Nezavře pusu, pořád mele, nemůžeš se soustředit a důrazné napomenutí jí vydrží tak půl dne.
Druhý spouštěč je skorotchyně, která je schopna nám volat tak 10x denně a "masírovat". Byla jsem hodná Andrejka, když se skákalo podle ní. Když jsem ale řekla NE, vybíjí si vztek na mém miláčkovi, reje a reje.
Klasika - energetičtí upíři. Byla jsem blbka, chtěla jsem pomáhat a obě nechtěly pomoct, jen si cucnout. No a já teď sbírám síly. A ten meloun mi je prý rozhodně nedá ....
Zaznamenáno

El
Host
0 0
« Odpověď #6 kdy: 23. Červenec, 2009, 19:27:55 »

No pokud jsou ledviny oslabené ze stresu, tak bych ten meloun i dovolila Smiley horší by to bylo z nějakýho jinu  Wink
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #7 kdy: 23. Červenec, 2009, 20:04:39 »

a já myslel, že jsi na umření, když ses do toho po letech pustila tak najednou. víš, hlavně musíš poslouchat vlastní tělo, navíc pokuď máš již makrobiotické zkušenosti z dřívějška.  a hlavně meloun je zelenina Wink
Zaznamenáno
Andrea
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #8 kdy: 24. Červenec, 2009, 18:15:21 »

Další den je za mnou. Jsem unavená, ale dneska to vypadá ještě dobře. Jdu si něco slupnout a pak hurá do práce. A nebo do postele? Ne ne. Tělo říká, že dnes to je dobrý, že si mám nalít čajík, připravit sklenice a jablíčka půjdou do nich. Ať máme v zimě co mlsat. Půjdu spát dřív.
Ulítla jsem a slupla kokosovou tyčku v čokoládě. Já vím, že bych neměla, ale zase byla tááák dobrá. Nevím, normálně čokolku nejím, ale tahle se na mě ve Špaldě usmívala a tak jsem ji slupla. Nemáme si vyčítat, když uděláme chybku, takže žádný výčitky. Navíc zítra přijede tchýně  smrtka Stěhuje se do Pardubek, naštěstí do svého. Raději se tohoto cirkusu nebudu účastnit.  Angry  Budu si v klidu sama doma zavařovat, uklízet, číst ....
Zaznamenáno

dwarf
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #9 kdy: 03. Srpen, 2009, 22:50:29 »

Ten meloun by byl býval mnohem, mnohem, mnohem lepší.  Wink
Zaznamenáno
Andrea
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #10 kdy: 13. Srpen, 2009, 19:47:41 »

Tak jsem zase tady. Celkem se mi daří, myslím, že i kolegové v práci už neciví do mé krabičky s jídlem a na mne jak na zjevení. Sice jsem poslední 2 dny nezvládala zcela na 100% dodržet zásady MB, ale to se fakt nedalo. Od rána do večera montérky, prach a pavučiny i za ušima. Rozuměj deníčku, uklízíme barák po mamíííínce, která tam za svůj život nahromadida tolik důležitých věcí .... (kšandičky po Vojtíškovi - jejím vnoučkovi, svetříček po Pepíčkovi z jeho 6ti let - jejím dnes 42 letém synovi, nefunkční hodiny - ale před 15tilety šly  Shocked atd atd) Budeme muset přistavět kontejner, tohle jinak nezvládneme. Tak pochop, deníčku, byla jsem ráda, že jsem do sebe natlačila kaši, k obědu vegetariánskou BIO sekanou s bramborem (já vím, Bohumile, brambory nesmím) a k večeři celozrnný pečivo. Sojový jogurt atp.
Zítra jedu na konzultace a pokec s Dášou Lužnou, tak ona mě zase dodá síly.
Mimochodem, čtenáři - poradí někdo, co dělat, abych se zbavila chuti na kafe?Huh???
Zaznamenáno

beruška
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #11 kdy: 14. Srpen, 2009, 07:58:07 »

Čau Andreo, s chutí na kafe by neměl být zas až tak moc velký problém, na trhu existuje spousta obilných káv - vitakáva, caro, yanoh (nevím, jak se to píše), špaldové kafe a spousta dalších. Musíš si vybrat, která Ti zachutná nejvíce. Grin B.
Zaznamenáno
Andrea
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #12 kdy: 14. Srpen, 2009, 10:52:25 »

Ahoj Beruš, tak to jo ..... Yanoh mám doma a chutná mi. Nemám na kávu návyk, jen prostě někdy v práci, když padám únavou mi pozek pošle info - KAFE KAFE KAFE!!!!!  Eek
Jinak díky za tip.
Zaznamenáno

Andrea
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #13 kdy: 16. Srpen, 2009, 18:33:12 »

Tak jo, další den plný sluníčka je za námi. Super, radujte se lidi z každého dne, vždyť to je paráda, že máme lidský život!!!! Jak říkají buddhisté - pravděpodobnost, že se opět narodíš jako člověk s možností rozvíjet svou mysl je stejná, jako když po moři plave zlatý kruh a no něj se chytne právě se vynořující velryba!!!! Tak proč potkávám zamý nachmuřený obličeje?  Banan
Zaznamenáno

El
Host
0 0
« Odpověď #14 kdy: 16. Srpen, 2009, 20:05:06 »

no přece proto, že buď je furt zima, nebo prší.. nebo je zas moc vedro a všichni se strášně potí  Wink Dneska jsem jela naší MHD a krom upocených, ukňouraných a zachnuřených lidí, protože je venku slunce a je nádherně... jsem nikoho jinýho neviděla  Grin teda krom pár dětí.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 5
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení