Stran: 1 [2] 3 4 5
  Tisk  
Autor Téma: můžou trpaslíci dělat VELKÉ věci???  (Přečteno 17938 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
milan
Host
0 0
« Odpověď #15 kdy: 16. Srpen, 2009, 22:32:58 »

chce se to vice divat pozitivne na svet, treba toho pozitivniho uvidis vice.  Very Happy
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #16 kdy: 17. Srpen, 2009, 08:29:32 »

To byla samozřejmě ironie milane....   Wink
Zaznamenáno
Andrea
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #17 kdy: 17. Srpen, 2009, 21:27:46 »

Každý máme v sobě kousek dítěte .... jen je škoda, že to potlačujeme (a pokud něco uvolníme, tak dětskou umíněnost :-)
Hele, všimli jste si, že lidi chodí jako ovce? já tuhle řekla kolegyni - koukej, jak ti kosáci skáčou, jak jsou v pohodě!!! A ona - co, kde, jaký kosáci? Oni nekoukají!!! To já jdu ráno do práce, koukám co ty stromy - aha, ještě se nechystají na podzim, jaká teče v Labi voda, co ptáci, jak krásně zpívají .... Culím se jak měsíček na protivnýho chlápka v buse, co je už ráno naštvanej na celej svět.   Very Happy
Zaznamenáno

Andrea
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #18 kdy: 19. Srpen, 2009, 17:53:25 »

Můj milý deníčku,
dnes ráno se můj den stal ještě krásnější, než obvykle. Dozvěděla jsem se, že 11.9.2009 bude v Praze Jeho Svatost Dalajlama na Konferenci o lidských právech a míru .... SUPÉÉÉÉR  Potlesk Potlesk
Zaznamenáno

Andrea
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #19 kdy: 22. Srpen, 2009, 16:47:23 »

Tak dneska se zase dařilo. Uvařila jsem vynikající hrášek se zeleninou a česnekem podle MBkuchařky paní Ivy Chourové. I neMBéčkům chutnal. Jako zákusek jsem si dala odstraňování variopaintu v koupelce. Nátěr usnadňující odstranění je skvělej, jde to dobře dolů. Ale i mě se zdál po 20minutách vdechování výparů celý svět tak nějak veselejší.  Grin  Večer nalepím omyvatelnou tapetu, zítra dovymazlím a než se moje děťátko vrátí z prázdnin, bude to hotové.
Takže zdravím všechny šikovný holky - domácí kutilky!!!!
Zaznamenáno

Andrea
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #20 kdy: 17. Září, 2009, 18:46:53 »

Milý deníčku,
po dlouhé době jsem zase tady, abych se Ti svěřila. S jídlem jsem se hodně zlepšila, cítím se i líp. Jasně, někdy ujedu, ale to je v pohodě. Rovnám si i spoustu vztahových věcí, prostě pohoda. Jo a koncem října frčím na Víkend pro ženy co pořádá Dáša Lužná. Už se těším, jede nás z Pardubic více. Začala jsem chodit na jógu, to víš, začítky jsou "krutý". Bolí mě i svaly, o kterých jsem doposud něvěděla. Ale život je přece krásnej!!!!!!!!!!!!!!! cheer
Zaznamenáno

Vendulka
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #21 kdy: 17. Září, 2009, 19:29:34 »

Ahojky  Smiley tak to se na relaxačním pobytu u Dáši Lužné potkáme  Wink, byla jsem tam už i na jaře a bylo to moooc fajn !
Zaznamenáno
Andrea
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #22 kdy: 05. Říjen, 2009, 17:15:20 »

V neděli na mne skočila zcela bez výzvy chřipka. No dobře, až tak bez výzvy ne.
(Moje "hodná" a "zodpovědná" kolegyně spokojeně chodila týden nachcípaná do práce a s radostí se s námi dělila o svoje bacily. Vzhledem k tomu, že si celý život hraje na hrdinku, nebere si volno a dopuje své už tak dost hrdinstvím zhuntované tělo.)
Já zalezla do postele a prolévala se litry bylinkových čajů, střídačkou s ume-kuzu nápojem. Kamarádka poradila homeopatika na imunitu. Oscillococcinum. Tak uvidíme. Dnes jsem si vzala volno, (prostě nejsem hrdina, ale mám se ráda) a dál se mazlila se svou chřipečkou v peřinách.  Tongue
Jinak rýžový půst jsem celkem zvládla. 2 dny pro začátek stačí, ne?
Už jen necelý měsíc a prima pobyt u Dáši Lužné .... hmmm to bude lahůdka a pohodička  Cool
Zaznamenáno

neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #23 kdy: 05. Říjen, 2009, 19:08:32 »

(Moje "hodná" a "zodpovědná" kolegyně spokojeně chodila týden nachcípaná do práce a s radostí se s námi dělila o svoje bacily. Vzhledem k tomu, že si celý život hraje na hrdinku, nebere si volno a dopuje své už tak dost hrdinstvím zhuntované tělo.)

Jen mala reakce.. lepsi zdroj jsem ted nenasel, nez Vlastu Marka - http://marek.blog.respekt.cz/c/11233/Pasteur-kontra-Bechamp.html

Citace
..nemoc zvenčí přijde jen tehdy, když se v těle změní to, čemu říkal „terén“ (přesněji „složení půdy“; něco, co lze chápat jako obdobu rovnováhy pH), a že změna terénu vlastně jakoby „pozve“ infekci, nemoc, zvenčí. Abychom zabránili nemocem, je podle Béchampa zapotřebí všímat si především rovnováhy „terénu“ uvnitř těla a nezaměřovat se na to, co poletuje vzduchem.
Zaznamenáno
Andrea
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #24 kdy: 06. Říjen, 2009, 16:16:48 »

Souhlasím, co jsi poslal. Jsem nyní ve fázi úspěšné očisty a eliminací mých nashromážděných hnojíčků  Grin  - mám je ráda, když vylézají a já říkám, nazdar, tak Ty jsi přechozená chřipka, Ty zase dávná antincepce, a Ty třeba letitá zmrzlinka, sýr či káva ..... :-)  mám je ráda, protože lezou ven a já jim to umožňuju, nepotlačuju je v sobě. Chtějí ven, tak ať jdou.
Jen je mi prostě líto lidí, co v domění své velikosti a nepostradatelnosti to samé tělu neumožní a pod tlakem médií (spolkni bobuli a nebudeš muset nic dělat a přesto se Ti uleví) dopují se chemií. Vidím na kolegyni, jak jde hrůzostrašně dolů. K lékaři nepůjde, změnu nepotřebuje a v Elle přeci psali, že .... (když jsi unavená, vypij Redbull)  Huh?
Ale jak říká můj kamarád, buddhistický mnich "Každý máme svoji karmu .... "
Zaznamenáno

Andrea
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #25 kdy: 15. Říjen, 2009, 07:37:54 »

Kde je chyba?
Tak nevím, možná je to podzimním počasím, možná někde dělám chybu. Když jsem před 4mi lety začínala poprvé s MB, během 2 měsíců v rámci očisty, přechodu na jinou stravu šla váha asi o 5kg dolů. Pak jsem ale za zhruba rok s MB přestala.
Nyní, jedu opět v Mb zhruba od července a NIC!!!! Ano, eliminace tu probíhají, jak se organismus čistí, ale spíš mi připadá, že je tu mírně opačný efekt. Je možné, že špatně kombinuju, nebo hodně jídla, nebo .....
Máte někdo zkušenosti? Díky ....
Zaznamenáno

Riva
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #26 kdy: 20. Říjen, 2009, 16:32:56 »

Ahoj Andreo, měla jsem nebo spíš mám stejný problém.
Po přechodu na makrob.stravování jsem přibrala přibližně 5 kg. Zpětně si uvědomuji, že to bylo způsobeno mým hladem, který jsem řešila dojídáním se pečivem(byť celozrnným), kašemi se sladem, pojídáním makrob. laskomin.

Měla jsem možnost tuto skutečnost konzultovat s výživovou poradkyní pani Margit Slimákovou (píše do Meduňky). Bylo mně řečeno, že makrobiotická strava s poměrně vysokým příjmem polysacharidů  není zcela ideální pro lidi s narušenou regulaci inzulínu. Doporučila mně zařazovat ke každému jídlu bílkoviny(rostl . původu) a zvýšit konzumaci ryb.

Takže úsudek si nato musíš udělat sama, přiznám se, že toto doporučení striktně nedodržuji. Mnoho štěstí, Riva
Zaznamenáno
Andrea
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #27 kdy: 21. Říjen, 2009, 19:18:59 »

Jé tak to moc díky za názor. V pondělí jsem se na to ptala Dáši Lužné a ta mi řekla, že to prý nejspíš bude tím, že mám také silně ospabené ledniny a močák. Z toho důvodu se prý oslabené orgány "nechtějí vzdát" energie v sádýlku  Roll Eyes . Proto se prý musím vzdát mých úletů ve sladkostech (javorový sirup, sladěnka ....) a všemi způsoby posilovat ledviny. Prý až se posílí, houpne váha dolů tak, jak má.
Jedu příští týden k paní Lužné na Víkend pro ženy, tak to prokonzultuju.
Nicméně - jaké máš tipy na svačinky? V tom ještě dost plavu. Už přešlo období totálních útlumů, což se mi ulevilo, protože ty mne táhly ke kávě. Huráá, už mi nechutná a nemám na ni ani chuť.  Grin 
A ještě - jak řešíš - nebo i ostatní holky, jak řešíte v přechodu na MB bolestivou mentruaci?
Andy
Zaznamenáno

Riva
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #28 kdy: 22. Říjen, 2009, 10:30:27 »

Ahoj Andy, napsala jsem Ti do soukromých zpráv. Iva
Zaznamenáno
Andrea
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #29 kdy: 23. Říjen, 2009, 07:42:39 »

Milý deníčku,
včera jsme konečně byli okouknout a přebrat si zahrádku.  Shocked ne 2 roky, ale 5 let tam nikdo nemákl, divoká příroda a mech tam mezi tím převzali nadvládu. Nastávající víkend se tedy do toho pustíme.  Eek  Snad nám bude počasí přát a uděláme co možná nejvíce práce. Jinak je to ale nádherné místo, už se moc těším, až tam v létě budeme vegetit  Kyticka
kaktus tak držte palečky, zítra jdeme do toho :-)

krásné podzimní dny všem  z254
Zaznamenáno

Stran: 1 [2] 3 4 5
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení