Stran: 1 2 [3] 4 5
  Tisk  
Autor Téma: můžou trpaslíci dělat VELKÉ věci???  (Přečteno 17486 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Andrea
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #30 kdy: 02. Listopad, 2009, 11:16:15 »

Po víkendu s Dášou Lužnou nabitá energií, pohodou  Love
Zaznamenáno

Andrea
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #31 kdy: 04. Listopad, 2009, 09:19:02 »

Milý deníčku,
tak už jsem se zase zařadila do procesu po těch pár nádherných dnech v Malém Vrbnu. Pro ukázku nezasvěceným - nezúčastněným přidám odkaz na fotečky z akce.
Dáša je fantastická žena plná elánu a optimismu, až je to mrtě nakažlivé. Celý pobyt si nás pečlivě "vykrmovala" MB laskominama a prokládala informacema a praktickým cvičením. Chtěla bych mimo jí ještě navíc vyseknout poklonu Vlastičce z Olomouce, která Dáše pomáhala v kuchyni. Od prvního okamžiku si mě něčím neidentifikovatelným získala, když mluvila bylo to vždy "k věci". Při závěrečném posezení před obědem, když Vlastička mluvila mi přišlo, jako bych seděla a poslouchala starého moudrého Lámu.
Prostředí? Naprosto úchvatné, asi 10 minut od chaty se nachází místo oblast ABSOLUTNÍHO TICHA. Moc jsme si to s Janis užily. Až bolely uši, jak hluboké ticho tam bylo.
Po ránu nás Dáša protáhla i při mírném mrazíku venku. Zahopsaly jsme si, zasmály, uvolnily.
Deníčku, chodím s pro někoho přihlouplým úsměvem na tváři, je mi báječně a MILUJU ŽIVOT!!!!

S láskou Andy

http://makrobio.rajce.idnes.cz
Zaznamenáno

Vendulka
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #32 kdy: 04. Listopad, 2009, 09:56:17 »

Andy, pěkně jsi to napsala  Sparkle ve všem s Tebou souhlasím, taky jsme si to s Evčou moc užily ! Relaxační víkendy s Dášou Lužnou  všem moc doporučuju  43
Zaznamenáno
kunerol
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #33 kdy: 04. Listopad, 2009, 13:50:41 »

Též potvrzuji přihlouplý úsměv na tváři Grin
Tak ať nám to dlouho vydrží a je zase brzy podobná akce!
Monika
Zaznamenáno
Palacinka
Host
0 0
« Odpověď #34 kdy: 04. Listopad, 2009, 22:20:56 »

A jak dlouho chodíš přes den s tím úsměvěm? Stále, nebo si děláš přestávky?

Je to fajn. To také znám, ale spíš ze zamilovanosti, kdy člověk se prostě usmívá a výraz v jeho obličeji je doslova nevyzmizíkovatelný. To pak člověka baví věcí i ten život. Smiley

Potkala si makrobiotiku, báví tě život - asi taky jsi nějakou tou formou zamilovaná. To je dobře. Tak ať ti to vydrží! Smiley
Zaznamenáno
kunerol
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #35 kdy: 05. Listopad, 2009, 14:15:51 »

Jestli byla otázka stran trvanlivosti úsměvu mířena na mě, tak přestávky si občas dělám, většinou když vidím šéfa.
Jinak zatím drží  Smiley
Zaznamenáno
Palacinka
Host
0 0
« Odpověď #36 kdy: 05. Listopad, 2009, 16:07:38 »

Bylo to na Andy, ale fajn žeš odpověděla i ty. Smiley
« Poslední změna: 05. Listopad, 2009, 16:19:26 od Palacinka » Zaznamenáno
Andrea
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #37 kdy: 06. Listopad, 2009, 08:43:02 »

Hi Hi Hi, já tomám hodně podobně s tím úsměvem. Většinou mi ale "zmrzne na rtech" a nebo se změní v úžas, když promluví něco chytrého. A to buď šéf, nebo má zoufalá kolegyně. Poslední hlod dne od ní byl - je jedno, co si uvařím a nebo zda si koupím jídlo v restauraci, na minerály a vitamíny mám v bobulkách - říkala to doktorka!!!! V zimě stejně nemá zelenina žádné vitamíny. A kdybych si nedala kafe a jedla to, co Ty, už jsem dávno na prkně. Ale počkej, ono se Ti to vrátí!!!! No uznejte - na to se nedá ani nic říct ...  Grin  (poznámka autora - je věčně nemocná, má poruchu trávení a je po rakovině ženských orgánů - po odebrání) Celé dny provzdychá a teď se ještě blíží ta pandemie chrochtavé chřipky!!!

Tak to jediné mi vezme úsměv na tváři. Znovu se mi ale objeví, když můžu pohladit zahradního kocoura Mirka, nebo když moje rodinka slupne véču a spokojeně mručí a hledá, zda si má co přidat na druhé kolo ....

Tak užívejte života, radujte se z podzimních barev, prostě každý den je neopakovatelný .................... Banan brokolice
Zaznamenáno

Vendulka
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #38 kdy: 06. Listopad, 2009, 16:58:52 »

Bystromilo, ty jsi byla s námi na víkendu pro ženy ?...Jsi utajena pro svou přezdívkou a já vůbec netuším, koho si mám pod ní představit  Wink
Zaznamenáno
kunerol
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #39 kdy: 06. Listopad, 2009, 20:44:51 »

Já to vím, já to vím :-) Moc dobrá řidička a příjemná duše na pokec  Wink

Mám ještě jeden zajímavej postřeh z Malého Vrbna.....opakovaně se mi tam do rána vybíjel mobil, nijak starej, myslela jsem, že bude baterka na odpis, ale od návratu domů už drží normálně celý týden.....a teď mluvte!  Eek Grin
Zaznamenáno
Andrea
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #40 kdy: 06. Listopad, 2009, 21:04:06 »

Tajemná Bystomila je fajnová Janis Joplin z města léčícího srdce :-)   Srdce
Kunerolko, to je jasný - v tom místě je slabej signál - někdo (jako třeba já) jsme neměli ani čárečku. No a mobil, chudák jeden zmatenj stále hledá a hledá, leč signál nenachází ... a je z toho celej vybitej, jak se snaží. Prostě - jak vyhledává, baterka víc maká a tím je dříve mrtvá. To je celé kouzlo... Nevím, co máš za operátora, Vodní phone chytal nad chatou na loučce u torza kravínu (nebo co to bylo)

Tímto zdravím Joplinku a těším se na její návštěvu v Pardubkách.  drunksing
Zaznamenáno

Andrea
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #41 kdy: 07. Listopad, 2009, 15:33:30 »

Milý deníčku,
dnes ráno po dojedení kašičky jsem vydala jednoznačný pokyn pro rodinu - nastává den 2D - dokonalé deratizace. :-)
Makáme jak vzteklí, práce nám jde. Chystám se mé uklizecí četě připravit výtečný koláč s povidly, co jsme pekly na víkendu s Dášou.  mnam  Musí mít nějakou odměnu, že jo.
Zároveň s úklidem bytu se připlížila rýma, takže ji zaháním čajem z lotosového kořene. Večer dáme zase solné obklady a bude to v pohodě. Určitě si dopřeju i báječnou zázvorovou koupel nohou. Kdo nezažil, doporučuju. Prohřeje a uvolní rýmu, o které jste neměli ani šajnu, že někde ve vás sídlí ...
Jdu pokračovat, zdá se, že těsto mi jde už naproti.

Pa Andy
Zaznamenáno

Vendulka
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #42 kdy: 07. Listopad, 2009, 18:52:28 »

Holky díky za odtajnění utajené Bystromily  Wink, tipovala jsem to správně. Tímto Janis  moc zdravím ! Jinak Andy my jsme dnes také měli brigádu, hrabali jsme na chalupě listí s větrem o závod, tedy vlastně spíše mezi kapkami deště. Byly toho hromady, ale zmákli jsme to a  už máme chaloupku uloženu k zimnímu spánku.
Hezký zbytek víkendu a ať u se u vás ta rýma nezdrží dlouho !  53
Zaznamenáno
paulina
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #43 kdy: 07. Listopad, 2009, 19:40:05 »

Koukala jsem na ty fotky z vašeho víkendu a společně s tím, co tady od vás všech zůčastněných čtu, na mě úplně dýchá pohodička.. kdy bude další "Víkend pro ženy"? Já chci určitě přijet!!  Wink
Ale i když jsem nebyla, taky se usmívám.. a tak si říkám, čím to asi bude? Třeba je teď ve vzduchu nějaká pozitivní energetická vlna a stačí se jí otevřít a jedééééééééééém!  Grin Tzv. surfing na dobré náladě.  Wink Nebo nevím, ale je to jedno, vždyť pro úsměv nemusí být důvod Smiley
Zaznamenáno
Vendulka
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #44 kdy: 08. Listopad, 2009, 07:55:40 »

Pauli, další víkend pro ženy s Dášou Lužnou bude určitě na jaře, info pak najdeš na stránkách http://www.jecminek.info/index.html. Už teď se těším  Banan !  Surfing na dobré náladě, to zní krásně ! Tvůj úsměv je jistě odrazem Tvé vnitřní spokojennosti a pohody  Sparkle
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4 5
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení